dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Teletekstpagina 830. Jack Russel Wimpie (6) zoekt een thuis Floor Woensdag 28 april 2010 - Pagina 55 Vervolg van pagina 54 - Vrijlandstraat 51: Em/TÉ Su permarktvoor veranderen inrich ting (supermarkt). Op grond van het "Besluit land bouw. milieubeheer" van: - Ampèreweg 27: Hoveniers bedrijf Dirk Wielemaker voor op richten hoveniersbedrijf. Op grond van het "Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval" van: Muidenweg 3, Arnemuiden: De Bruijn Recycling Lopik BV voor plaatsen en in werking hebben van mobiele breker van bouw- en sloopafval (beton- en metsel-werk- puin). BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Buitenhove 161: plaatsen fiet senstalling. - Burgemeester Lantsheer- weg 8/ Arnemuiden: uitbrei den woning. - Klarinetweg 9: ged. verande ren voorgevelpui. - Kleverskerkseweg 16: uit breiden bedrijfsloods met kan toor. -Kromme Weele 21: intern verbouwen winkel tot woning, opnamestudio en winkelruimte. - Loskade 19: plaatsen prieel. - Nieuwe Oostersestraat 48/ 48a: samenvoegen 2 woningen. - Noordweg 275: plaatsen tuin huisje. - Omloop 2: uitbreiden woning. - Prinses Margrietstraat 6: uitbreiden woning. - Quarleshavenstraat, Kraay- erthavenstraat en Schelde- poortstraat, Nieuw- en Sint Joosland: bouw 10 apparte menten 1 groepswoning. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief 'karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente- lijke)monumenten-.gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Arnelaan 31: uitbreiden ver dieping (21-4). - Hoogaars 5, Arnemuiden: bouw vrijstaande woning met tuinhuis en garage (15-4). - Jacob Catsstraat 38: bouw serre (15-4). - Koepoortstraat 10: voldoet aan brandveiligheidseisen (15-4). - Langeweg 30A, Arnemui den: sloop van dak en muur van voormalige waterbassins (20-4). - Noordweg 386: plaatsen dak kapel (20-4). - Oostperkweg: plaatsen ge luidsscherm (15-4). - Paukenweg 3: aanbrengen gevel- en dakreclame (15-4). - Segeersstraat 10: aanbren gen reclame (21 -4). - Segeersstraat 29: vernieuwen dakvlak achterbouw (19-4). Bij de hierboven genoemde be sluiten kunnen belangen van der den betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus Ó000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor- zieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende Rijksmonumentenver gunningen zijn verleend: - Latijnse Schoolstraat 19: ged. verbouwen dak. - Rouaansekaai 25: plaatsen 1 antenne en afbreken 2 antennes. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes we ken, van 29 april tot en met 9 juni 2010 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakba lie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving'een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 30 april tot en met 10 juni 201 0 een gemotiveerd beroepschrift indie nen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. De gene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzienin- genrechter bij de Rechtbank Mid delburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTEGEN GEEN ZIENS WIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake de onderstaande ontwerpbe sluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht voor het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor: - Latijnse Schoolstraat 19: ged. verbouwen dak. - Rouaansekaai 25: plaatsen 1 antenne en afbreken 2 antennes. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.22, LID 1 Wro EN GEDOOGPROCEDURE VOOR TIJDELIJK ONDERKOMEN VAN WIJKVERENIGING "DE GRIFFIOEN", GRIFFIOENSTRAAT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.22, lid 1van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing te verlenen van het bestemmingsplan "Griffioen II" voor het tijdelijk plaatsen van 8 extra portocabines op het perceel Griffioenstraat 36- 38, welke dienen als tijdelijke ver vangende accommodatie voor Stichting Griffioen "de Wijk". De ontheffing wordt verleend voor de duur van 5 jaar. Tevens zijn zij voornemens om de bestaande 5 portocabines op voor noemd perceel (waarvoor de eer der in 2006 verleende tijdelijke vrijstelling van het bestemmings plan en tijdelijke reguliere bouw vergunning zijn verlopen) te ge dogen voor een periode van even eens 5 jaar. Het ontwerpontheffingsbesluit, de ontwerpbouwvergunning en het ontwerpgedoogbesluit met de re levante stukken liggen gedurende zes weken, van 29 april tot en met 9 juni 2010, ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze om trent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het nood zakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnummer (01 18) 67 52 84. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VERZOEK OM (BINNEN- PLANSE) ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag is ingekomen voor het uitoefenen van een honden trim salon in een ruimte van de woning Biesbosstraat 56. Het verzoek voldoet niet (geheel) aan de voor schriften van het ter plaatse vige rende bestemmingsplan "Stro- menwijk". Het college is voornemens om ont heffing te verlenen van hef be stemmingsplan met gebruikmaking van de van de daartoe in het be stemmingsplan opgenomen moge lijkheid. In verband hiermee ligt het ontwerp van het ontheffingsbesluit gedu- ende twee weken, van 29 april tot en met 1 2 mei 2010, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden mondeling of schriftelijk hun zienswijze omtrent genoemd ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoonnummer (01 18) 67 52 88. ONTWERPBE STEMMINGS PLAN FIETSPAD ABEELSEWEG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op grond van het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke orde ning het ontwerpbestemmingsplan Fietspad Abeelseweg gedurende zes weken, van 29 april tot en met 10 juni 2010, voor een ieder ter inzage ligt. Het ontwerpbestemmingsplan ligt ter inzage in het stadskantoor bij de vakbalie Ruimte. Het bestemmings plan is tevens digitaal in te zien op onze website www.middelburg.nl onder wonen en leven bestem mingsplannen actuele plannen. Daarnaast is het ontwerpbestem mingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelij keplannen.nl Op deze website selecteert u het tabblad 'Bestem mingsplannen", waarna u het plan op verschillende manieren kunt op roepen. U kunt het plan direct in zien door in het venster 'ID' de plancode NL.IMRO.0687.BPBGM- FAB-ON99 in te vullen. Dit bestemmingsplan voorziet in een planologisch juridische rege ling voor de de realisatie van een fietspad tussen beginnend bij de Stadsgewestelijke Brandweerka zerne aan de Stromenweg en ein digend bij de Abeelseweg. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbestemmingsplan kenbaar maken bij de raad van de ge meente Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het nood zakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118) 67 52 36. BESTEMMINGSPLAN 'RAMSBURG-OOSTPERKWEG' ONHERROEPELIJK Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het bestemmingsplan 'Ramsburg-Oost- perkweg' onherroepelijk is gewor den. Dit bestemmingsplan is door de ge meenteraad op 15 februari 2010 ongewijzigd vastgesteld. Na vaststelling heeft het bestem mingsplan gedurende een periode van zes weken ter visie gelegen. Binnen deze periode is geen be roep ingesteld bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State. Het bestemmingsplan is daarom onherroepelijk geworden. Dit betekend dat het bestemmings plan in werking is getreden. Het plan is vanaf heden voor een ieder in te zien bij de vakbalie in het stadskantoor. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informa tiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Dier in het vizier door karin 0cké MIDDELBURG - "Op een zonnige maandagmiddag was ik, de zesjarige Jack Russell Wimpie, rustig in mijn grote hondenhok mijn eigen ding aan het doen, toen de geruchten mij bereikten: er komt weer een hond in Dier in het Vizier. En jawel, vijf minuten later kwam mijn asielbaasje me halen. Ik mocht op de wei, zoals we dat hier noemen, voor een interview en een foto. Wat was ik blij! Na een snuffelende kennismaking kwam ik pas goed in bewe ging. Er was namelijk een bal aanwezig en daar ben ik gek op. Het leukste vind ik, dat ie mand die bal zo ver mogelijk weggooit of wegschopt en dan vlieg ik er laag boven de grond achteraan. Ik ben mol "Dag lieve mensen, weten jullie het nog? Ik, Floor, lag op het kantoor van het asiel in mijn hokje in mijn mand met een kleu rig balletje. Mijn mooie groene ogen keken recht in de lens. Ik had een oproep geplaatst: ik wil graag een baasje. Nou, aan die oproep is gehoor gegeven: ik heb een baasje! Eentje buiten het asiel met een eigen huis en een plekje voor mij. Hier vind ik weer helemaal de mst terug waar ik naar op zoek was. Wat wil een kat nog meer? Eten, drinken en liefde. Ook dat is hier dik voor el kaar. Daaag, allemaal!" lig, dat heb je goed gezien, maar wej erg snel. En super enthousiast. Vandaar een kleine waarschuwing: als ie mand de bal voor mij weg wilt schoppen, moet je héél erg snel zijn. Ik hap namelijk naar de bal en als er dan nog een voet bij zit, tja... wat zal ik zeggen. Het was bijna en bedrijfsongeval, haha. Schoothond Eens kijken, wat ik nog meer kan vertellen. Ik ben aanhan kelijk en een echte schoot hond, als ik niet met de bal aan het spelen ben. Ik hou van mensen, ben gewend aan wat grotere kinderen en ik vind het niet leuk om alleen te zijn. Dan ga ik namelijk blaffen. Maar misschien is er wel een potentieel baasje die mij dit kan afleren. Naar an dere honden ben ik vrij domi nant en met katten kan ik het goed vinden. Ik luister goed en kan ook goed aan de lijn lopen. Meerijden in de auto vind ik prima, maar dan ga ik wel blaffen. Dat vind ik ge woon leuk. Kortom: ik ben klein, heb een grote bek, maar ben wel lief en bang voor vuurwerk. Wie wil mij adopteren? Kom eens langs aan de Oostperkweg 9 in middelburg of bel voor een afspraak of meer informatie naar: '0118 613579. De maz zel!!" Wimpie, Willempie voor vrienden en bekenden, is een enthou siast en aanhankelijk beestje. foto: karin oi

de Faam | 2010 | | pagina 55