Restaurant Het Station bezorgt met bezige Italiaan Aanstormend talent Auto Mondo Britannia V^JVUTO Een juweel van een auto IN BEDRIJF www.zeeuwsautojournaal.nl Het verkoopteam van auto Mon do Britannia is onlangs ver sterkt met een nieuwe ver koopadviseur. Met zijn 21 jaren is aanwinst Lean Guiljam met recht een aanstormend talent te noemen. Op heel Walcheren is tegen woordig de Vlissingse boule vard te bewonderen. Het cate ringbedrijf van restaurant Het Station in Vlissingen bezorgt zijn maaltijden tegenwoordig ook met een Piaggio Ape. En die nieuwe aanwinst is werkelijk schitterend beschilderd. Dynamiek in zijn mooiste vorm, dat is de nieuwe BMW 5 Serie Sedan. Met recht een juweel van een autor werkelijk alles klopt aan deze prachtige combi natie van sportiviteit en elegan tie. Bij Autobedrijf Zwartepoort in Goes kunnen we hem geluk kig eventjes lenen, want deze nieuwe BMW is erg populair. Ze staan nog net niet in de rij... Woensdag 28 april 2010 - Pagina 43 Niet alleen de buitenkant van de Piaggio Ape is op maat gemaakt, ook over de binnenkant is door Wes- seling en leverancier Jan-Willem de Voogd van het gelijknamige Vlissing- se autobedrijf, goed nagedacht. "In de laadruimte hebben we een vloertje op maat gemaakt. Hierdoor kunnen we zowel 's-zomers als 's- winters met respectievelijk koel- en warmte elementen onze spullen keu rig geconditioneerd bij onze klanten afleveren. Ze kunnen meteen aan ta fel schuiven voor een prima maal tijd." Het nieuwe gezicht in de showroom aan de bedrijfsweg 2 in Vlissingen, Lean Guiljam is een rasechte Zeeuw. Zoals velen al zullen vermoeden als ze de achternaam Guiljam horen, komt hij uit het Zuid-Bevelandse Ka- pelle. Guiljam volgde zijn Mbo-oplei- ding commercieel - Marketing op ni veau 4 ook hier in onze provincie. Sinds een goede maand is hij nu aan de slag bij Auto Mondo Britannia en hij bruist van de energie. Op de vraag wat zijn voornemens zijn komt dan ook een heel eenduidig antwoord. „Op dit moment wordt ik nog ingewerkt in dit bedrijf. Eer daags stellen we mijn verkooptargets vast. een van mijn doelen is om bo ven die doelen uit te komen. Het an dere doel is dat mijn klanten bij ons bedrijf terug blijven komen omdat ze tevreden zijn over het eerlijke en deskundige advies dat ik ze geef." De basis voor een goede relatie met een klant is een eerlijk advies. En als verkoopadviseur in een showroom vol met de mooiste Italiaanse auto mobielen is dat geen moeilijke opga ve voor Lean Guiljam: „Auto is emo tie. Dat geldt zeker voor Italiaanse au to's: Italië is auto. Wie praat over merken als Fiat, Alfa of Lancia ziet de zonovergoten autostrada's langs de mediterranée voor zich: dé plaats waar deze auto's voor gemaakt zijn met de elegantie en het vuur van de Italiaanse levensstijl in hun genen." Eigenaar Rob Wessling van restau rant Het Station is duidelijk meer dan tevreden over zijn jongste telg in het wagenpark, „het Station is niet alleen een restaurant, maar ook een gerenommeerd cateringbedrijf. Wij verzorgen voor zowel zakelijke rela ties als voor particulieren de cate ring. We hebben grote bedrijven als het provinciehuis en de brandweer als klant, maar ook particulieren we ten ons steeds beter te vinden voor het leveren van kant- en klare maal tijden en het verzorgen van feestjes; Tot nu toe had ik al twee bestelbus sen die onze maaltijden bezorgden. Omdat we toe waren aan uitbreiding hebben we alle mogelijkheden op nieuw tegen elkaar afgewogen." Daarbij werd ook de Piaggio Ape te gen het licht gehouden, en die kwam duidelijk als beste uit de bus. Zakelijk „Deze bestelbus is vanuit meerdere oogpunten de beste keuze. Het ver keer wordt steeds drukker, en met deze compacte bus kunnen we nog steeds overal makkelijk komen." Rob Wessling is bepaald niet klein te noemen, maar hij past prima achter het stuur van de Bezige Bij. want dat si waar de naam Ape voor staat in het Italiaans. Wesseling somt verder op: „een ander groot voordeel is na tuurlijk dat de Ape bestuurd mag worden met alleen een brommerrij bewijs. Daardoor mag vrijwel ieder een uit mijn bedrijf met de bestellin gen op pad. Daarnaast is het ene puur zakelijke afweging: de aan schafprijs van een Ape is erg laag, hij heeft weinig onderhoud nodig en de wegenbelasting is nul. wat wil een verstandige ondernemer nog meer?" Kunst op wielen De Oost-Souburgse kunstenares Marli Koeman heeft zich gespeciali seerd in het realistisch schilderen van portretten. Zelf zegt ze hierover: "Mijn stijl is realistisch, maar is geen fijnschilderkunst. Je moet kun nen zien dat het een schilderij be treft, een penseelstreek, het moet geen gekopieerde foto lijken." Vanuit deze gedachte heeft ze in restaurant Het Station al haar signatuur achter gelaten op enkele levensgrote schil deringen. De lovende opmerkingen vanuit de klantenkring van Rob Wes seling maakte de keuze voor wie de nieuwe Piaggio Ape mocht beschil deren heel makkelijk. Marli Koeman heeft haar belofte dan ook meer dan waar gemaakt. Wesseling: „De bou levard is hét uithangbord van Vliss ingen, van heel Walcheren. Het was niet meer dan logisch om dit beeld te koppelen aan mijn bedrijf: wij rij den nu gratis reclame voor Vlissin gen." nieuwe BMW is. Alle lijnen en con touren vullen elkaar op perfecte wij ze aan en zorgen voor zowel harmo nie als spanning. Geprononceerde vormen en lijnen verlenen de BMW 5 Serie Sedan zijn elegante uitstra ling. Bij deze dynamische automo biel is alles tot in het kleinste detail geperfectioneerd. Eén van de han digheidjes is de Soft-Close-Automa- tic, deze trekt alle portieren elek trisch zachtjes in het slot. Het is dus niet nodig om met een klap het por tier dicht te gooien, dit kan heel zachtjes, de BMW doet de rest. En zo zijn er nog vele andere, al dan niet optionele, uitrustingsdetails te noemen zoals de Parking Assistant, Cruise Control en het Entertainment System voor de achterbank. Kortom, een auto waarmee je voor de dag kunt komen. Of zoals Adrian van Hooydonk, hoofd BMW Groep De sign, het zó treffend zegt: "De 5 Se rie is als een perfect kostuum. Pas send voor elke gelegenheid, of dat nu een zakenreis, vakantie of alle daags gebruik is." De BMW 5 Serie Sedan is verkrijg baar vanaf 50.500 euro. Het type dat wij getest hebben, de BMW 530dA High Executive is er vanaf 74.350,00 euro. Meer informatie bij Autobedrijf Zwartepoorte in Goes. dan ook vermogen van 245 pk en presteert het om in 6,3 seconden van 0 naar 100 kilometer te gaan. We hebben het getest en u bent ge waarschuwd! Met een gemiddeld brandstofver bruik van 6,3 liter op 100 kilometer bewijst de dynamische 3,0 liter zes cilinder lijnmotor bovendien dat top prestaties ook op uiterst efficiënte wijze kunnen worden geleverd. Blikvanger in de auto, pardon, één van de vele blikvangers, is het geïn tegreerde 10,2-inch display (optio neel in combinatie met het navigatie systeem Professional). In- en uit zoomen is mogelijk door een simpe le draai aan de knop en je ziet bijna meter voor meter waar de auto zich bevindt. Ook over het design van de nieuw BMW 5 is goed nagedacht. Bij het bekijken van het silhouet valt meteen op, hoe elegant en dynamisch deze Door Marina Meijers Wanneer we instappen, is ook gelijk duidelijk waarom deze BMW 5 Serie zo populair is. Het dashboard doet denken aan een heuse cockpit, waar bij vooral het overzicht en het gemak van de bestuurder centraal staat. Het overtuigende interieurdesign zorgt voor een goede eerste indruk. Ele gante lijnen en overzichtelijke be dieningselementen worden op perfec te wijze aangevuld met hoogwaardige materialen en een sublieme afwer king. Elk element en ieder instru ment is ergono misch geplaatst. Direct voor me kijk ik op het Head-Up Display (optio neel), deze projecteert tijdens het rij den belangrijke gegevens op de voorruit, zoals de maximum toege stane snelheid ter plaatse. En dat is zeker niet onbelangrijk. Want waar het interieur doet denken aan een cockpit, zo heeft de snelheid bij het optrekken wel iets weg van een straaljager. Het type waar wij in rij den, de 530 diesel automaat heeft

de Faam | 2010 | | pagina 39