Vlissingen heeft nieuwe slogan Stad aan zee Hotel Brasserie de Leugenaar Natascha's Beautysalon Het station is veelzijdig The Phone House De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Trotse Peter Smid scheidsrechter tijdens Cómbat Games Bruisend aan de branding wordt stad aan zee De Hypotheker heeft beste website VIP tent tijdens de Giro d' Italia Inn Woensdag 28 april 2010 - Pagina 25 door tara de vriend Lianne van Belzen in haar De Leugenaar. foto: tara de vriend diner, partijtje of overnachting, nummer: 0118-421500 of Reserveren kan via telefoon- info@hoteldeleugenaar.nl. SEROOSKERKE - Aimee Schoe rijdt al diverse jaren mountainbikewedstrijden door heel Nederland. In 2008 was zij Nederlands kampioe ne en in 2007 en 2009 tweede op het Nederlands kam pioenschap. Om tijdens haar trainingen wat meer op snel heid te trainen heeft zij een Stevens racefiets aange schaft. Aanschaf was mede mogelijk door haar sponsors: Van der Eijk Tweewielerspe- cialist, rijwielshop de Drie hoek beide uit Serooskerke en Supermarkt Melse uit Vrouwenpolder. Bij de Comba ames Natascha in haar nieuwe salon. foto: leon janssens MIDDELBURG - Nata scha's Beautysalon aan de Noordweg 117 in Middel burg is drie jaar actief. Eige naresse Natascha Zuijdwegt heeft nu een splinternieuw gebouwde salon. "Klanten reageren enthousiast. Het is nu gelijkvloers en makkelijk om te parkeren." Natascha verzorgt gezichtsbehande ling, harsen, pedicure, dag en avond make-up, bruid sarrangement en lichaams massages. Zij werkt met na tuurlijke producten van For Ever Living Products op ba sis van aloë vera en met het merk Eckstein. Beide voor salon- en thuisgebruik. Al leen op afspraak, ook 's avonds via: 06-14841525 door marcel van der voort Rob Wesseling en de nieuwe cateringcar. foto: leon janssens VLISSINGEN - Restaurant en cateringbedrijf Het Sta tion aan het Stationsplein 5in Vlissingen, heeft een nieuw vervoermiddel voor de catering, een 'SiSi-auto'. Bijzonder is het speciale ka rakter van Vlissingen dat er op geschilderd is. Rob Wes seling: "Een panorama van de Boulevard met op de ach tergrond het station en het restaurant. Alleen bedoeld voor de kleine catering en een leuk reclameobject, voor mij én voor Vlissingen. Je valt er mee op!" Het Station, ca tering voor particulieren en bedrijven voor een goede prijs- kwaliteit verhouding. Info: 0118-465909 www.hetstationvlissingen.nl VLISSINGEN - Hotel Bras serie de Leugenaar aan de Boulevard Bankert 132 in Vlissingen is per 1 april her opend en heeft een nieuwe eigenaar, Lianne van Bel- zen-Boone. "Na ruim elf jaar voor een hotel- en restaurantgroep te hebben gewerkt is er een nieuwe uitda ging op mijn pad gekomen", vertelt Lianne. De Leugenaar heeft een gloednieuw team, een nieuwe menukaart en een nieuw terras. Aan de inrichting is niets veran derd. De brasserie ziet er warm en sfeervol uit. Men kan terecht voor een drankje, lunch, Heieen van der Grijn in The Phone House. MIDDELBURG - Vorige week opende The Phone House aan de Segeerstraat 10 in Middelburg. Eigenaar Heieen van der Grijn: "Wij doen alle telcomzaken en werken met alle providers KPN, Vodafone, Telfort, T- Mobile." Alle bekende tele foonmerken zijn er te vin den Nokia, Samsung, LG, HTC, I-phone, Sony Erics son, met abonnement, pre paid en simlock vrij. Veel telefoonaccessoires en nu een leuke actie in DECT-te- lefoons en prepaid Vodafo-, ne met een Samsung tele foontoestel. "Tevens geven wij advies en service", zegt Heieen. Info: 0118-616148 en www.phonehouse.nl VLISSINGEN - Eigenlijk is het vanzelfsprekend dat hij is gevraagd. Toch is Peter Smid van het Vlissingse Sportinstituut Smid er trots op dat hij tijdens de eerste editie van het vechtsport- toernooi Combat Games in China, van 28 augustus tot en met 4 september, scheidsrechter bij Ju- Jitsu is. "Ze hebben mij uitgenodigd omdat ik tot de drie hoofd- scheidsrechters van de wereld behoor. Er zijn er vijftien uitge nodigd en er komen verder geen Nederlanders: Tijdens de Combat Games komen dertien verschillende vechtsporten aan bod. Elke sport heeft tachtig deelnemers. Het gaat om de beste sporters van de wereld. Het is nog niet bekend welke mensen mee doen. Ze moeten zich eerst kwalificeren", legt Peter uit. Populariteit "Natuurlijk'vind ik het een eer om erbij te zijn. Ik ben sinds 1983 internationaal scheids rechter. Dan is dit een logisch gevolg. Wereldwijd ben ik overi gens ook coach van de scheids- VLISSINGEN - De slogan Vlis singen, stad aan zee gaat waar schijnlijk dit najaar nog de ver trouwde kreet Bruisend aan de branding vervangen. "Ik zal de laatste zijn die zegt dat de oude geen mooie is. Maar als je in fe bruari of maart in de stad komt, dan is het niet brui send", zegt gemeentewoord voerder Pien Wildeman. De ambtelijke werkgroep City- marketing maakt een plan. De gemeenteraad neemt in het najaar een beslissing over de zogenoemde Citymarketing nota. "Het is de bedoeling dat Vlissingen vanuit de eigen identiteit wordt gepromoot. Wij willen als gemeente de promotie bij ondernemers, in stellingen en particulieren be ter op elkaar afstemmen. Maar dringen ons niet op. Wij moe ten beseffen dat de stad sterker is als er herkenning en herha ling komt. Een goed voorbeeld is: Er gaat niets boven Gronin gen. Onze nieuwe manier van promoten sluit aan op die van de provincie: Zeeland echt waar. Die gaat net als bij ons over de eigen identiteit. Wij willen vertellen dat Vlissingen driehonderd monumenten heeft en een echte studenten stad is. Dat laatste weten veel mensen buiten de provincie niet", verklaart Wildeman. Als de gemeenteraad akkoord gaat presenteert Vlissingen zich als maritieme, no-nonsense en kunst- en festivalstad. Plannen over petjes, vlaggen en bil- boards met de nieuwe slogan komen niet voor in de huidige plannen. Wel moderne toe passingen zoals een beeldbank met foto's van de stad, een wandelroute op de i-Phone, bedacht door studenten van de Hogeschool Zeeland en zelfs een digitale kroegentocht. eenmalige bijzondere ge beurtenis. Tussen 12.30 en 13.00 uur is de ontvangst van de gasten. Na het welkomst woord volgt het Grote Giro d'Italia debat, met Carl Huy- bregts en Johan de Muynck winnaar eindklassement Gi ro d' Italia in 1978. Om 15.00 uur begint een wielrenquiz voor alle aanwezigen. Na de passage van de Giro d'Italia is er een netwerkborrel tot 18.30 uur. Kaarten kosten 100 euro excl. BTW en er zijn ook pakketten voor bedrij ven. Info: 06-53522724. VLISSINGEN - Je via internet oriënteren op een hypotheek voor een huis? Dan scoort de website van De Hypotheker in Vlissingen veruit het beste en maakt een meerderheid van de aankomende huizen kopers het liefst een afspraak met een hypotheekadviseur van De Hypotheker. Dat blijkt uit onafhankelijk on derzoek van onderzoeksbu reau WUA. Jarenlange ervaring brengt scheidsrechter Peter Smid bij de Combat Games. foto: powernews rechters." Zijn populariteit be zorgt Peter een vreemd gevoel. In het buitenland dragen ze hem op handen. In eigen land is dat er niet bij. "Hier waarderen ze de scheidsrechter van een vechtsport minder. Ik denk dat het een beetje jaloezie is", ver klaart hij. In China zal dat an ders zijn. Peter zal voorafgaand aan het toernooi eerst meedoen aan scheidsrechtersbriefings en dan moet hij aan de bak. "Qua toernooi is het vergelijk baar met de World Games. Het gaat om een demonstratie van klasse. Komen de Combat Ga mes ooit naar Vlissingen? Peter resoluut: "Daar is het een veel te groot evenement voor." Meer informatie via de website: www.sportinstituutsmid.nl VLISSINGEN - ZeeYou, Con gres Bureau Zeeland houdt op 10 mei tijdens de Giro d'I talia een Business-to-Busi- ness programma. Alle leden van het congresbureau en zakelijke belangstellenden kunnen meedoen aan deze

de Faam | 2010 | | pagina 25