Dorpsraad Westkapelle behaalt successen -ftÓRTING! ©mot HUBO KOUDEKERKE armen oeken Nu ook voor RAAMSHUTTERS op maat Siemens Extra Klasse Nu met aantrekkelijke AANGEENBRUG www.pannenenkoeken.nl alle vormen alle Ral kleuren en beits diverse uitvoeringen montage mogelijk Voor alle info: p/m 2 Gratis meten Badhuisstraat 8a - Tel. 0118 - 551950 Door Marcel van der Voort WESTKAPELLE - Voorzitter Hans Minder- houd van dorpsraad Westkapelle is aan het nagenieten. "Het grootste deel van onze bevolking was tegen de voorgeno men afsluiting van de Hogeweg. Het Wa terschap Zeeuwse Eilanden heeft dat gehonoreerd", meldt hij. De dorpsraad heeft een belangrijke rol gespeeld bij de strijd tegen de afsluiting. Toch zijn er meer wensen die hij graag in vervulling ziet gaan: "In 2011 komt de dijkverzwaring bij het badstrand en de radartoren. Wij vragen ons af hoe die werkzaamheden gaan verlopen. Omdat er ook strandhuisjes geplaatst moeten worden. Ondertussen mag er op strekdam het Grote hoofd niet meer gevist worden, omdat de plan ken zwak zijn. Ondanks het verbod gaan er toch mensen op. Verbetering zou er pas in 2012, of zelfs twee jaar later komen. Wij heb ben het waterschap gevraagd om de werk zaamheden bij het Grote hoofd gelijk met de dijkverzwaring te doen", aldus Minderhoud. De dorpsraad heeft onlangs wederom een succesje geïncasseerd. Minderhoud: "Vorig jaar is de Noorderhoofdweg geopend. Ook bekend als de panoramaweg. Er zijn bekeuringen uitgedeeld aan mensen die daar parkeerden. Inmiddels heb ik vernomen dat de auto er neerzetten wel is toegestaan door het waterschap en ze geen bekeuringen meer uitdelen." Westkapelle krijgt zeker in de zomerperiode veel bezoek van va kantiegangers. Wat zou het dorp zonder de toe- risten zijn? "Er zou een heleboel verdwijnen. Met name winkels. Westkapelle heeft 2700 in woners. Dankzij de bezoekers zijn er veel res taurants waar het meestal druk is", besluit Minderhoud. 40ENDAM 1 O 4374 AC Zdutelande TEL! 00-12350314 Setprijs Wasautomaat Condensdroger 649,- 499,- 1400 t/min 6 Kg laadvermogen ELECTRO Oude Zandweg 24a Westkapelle (0118) 572427 Maandag t/m vrijdag 8.30-12.00 en 13.00-17.00 uur Voor alle onderdelen en toebehoren voor uw huishoudapparaten wwwdatrepareertkzelfweinl t De witgoed onderdelenwinkel R. K Lunchroom en Pannenkoekenhuis Geniet op een zonnig terras van onze huisgemaakte wafels en appelgebak. Een heerlijke lunch of een pannenkoek eten na een strandwandeling, of wilt u gewoon een smakelijk en betaalbaar diner? Pannen Koeken heeft het allemaal in huis! Kom langs en laat u verassen! Zuidstraat 128 Westkapelle Tel. 0118 571128 campingwinkel, sportveld, speeltuin, knutselzolder, recreatieteam tijdens het hoogseizoen. ruime kampeerplaatsen, modern nieuw sanitairgebouw. 5 spiksplinternieuwe huurchalets, van alle gemakken voorzien! Camping 'Het Hoge Licht' staat voor kwaliteit zonder al te veel poespas, en dat is te zien! Of je nu een jaarplaats, seizoenplaats, kampeerplaats of een chalet wilt huren: je vindt het hier. Is uw cv-ketel aan vervanging toe en ziet u op tegen een grote uitgave? Kies dan voor onze huur- of leaseoplossingen. Voor een vast bedrag per maand heeft u een nieuwe cv-ketel inclusief onderhoud en storingsservice. Zo zit u er altijd warmpjes bij! J Installatiebedrijf InstaUsüie en Servicebedrijf Sprnyt Burg. Baaslaan 22, 4333 LK Middelburg/Driewegen Tel. 0118-650064 E: nefit.service.spruyt@planet.nl www. ins talla liebedrij fepruyt.nl Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 8.00 - 12.30 uur en van 13.00 - 18.00 uur Zaterdag 8.00 - 17.00 uur

de Faam | 2010 | | pagina 18