Zorg op Maat opent 1 mei haar deuren! Feliciteert 't Hart Zorg op Maat met de opening A 't Hart Zorg op Maat voor de bewoners de korte Voor meer informatie, www.thartzorgopmaat.ni Strandplevierhof 27 in Middelburg Gefeliciteerd met de opening ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL be lasting ac! vies 't Hart Zorg op iVlaat was deelnemer aan het gemeentelijk project starterscoach Rabobank Medicidesk feliciteert 't Hart Zorg Op Maat Woensdag 28 april 2010 - Pagina 14 :t hart Door Leon Janssens MIDDELBURG - 't Hart Zorg op Maat is een kleinschalige woonvoorziening voor volwassenen met een verstandelijke beperking. De woning biedt plaats aan zeven personen. Zorg en begelei ding wordt 24 uur per dag verleend. Deze zorg wordt gefinancierd vanuit het Persoons Gebonden Budget (PGB). 't Hart Zorg op Maat staat voor kleinschaligheid, de bewoners staan voorop. Het is een initiatief van Melda Ruedisueli, Romani Weis, Eva Weis en Vincent d'Angremont. "Wij bie den een thuis waar Harmonie, Aandacht en Regelmaat belangrijke aspecten zijn met het oog op de Toe komst. Dat is 't Hart", legt Melda Ruedisueli uit. "Hier is altijd iemand aanwezig. We starten met vijf bewoners, daar kunnen er nog twee bij. Het belang van de kleinschaligheid is dat er méér individuele aan dacht gewaarborgd is om tegemoet te komen aan de wensen en behoeften van de bewoners." Alle be woners hebben een eigen kamer met privacy. Iedereen die hier werkt heeft Bedrijfs Hulp Verlening (BHV) en er is een verpleegkundige aanwezig. Het idee voor 't Hart Zorg op Maat is ontstaan tijdens een bijeenkomst van collega's, die tegen dezelfde knelpunten binnen de zorg aanliepen. Melda: "Wij zijn een jaar met het plan bezig. Wij signaleerden dat de zorg achteruit gaat; dus daar doen we iets aan. Dit pand is verbouwd om aan zeven kamers te komen. Vanwege de drie verdiepingen is er een traplift geplaatst." Zaterdag 1 mei kunnen de bewoners alvast kennismaken met hun nieuwe woning en 2 mei is er vanaf 17.00 uur in Schuttershof aan de Vlasmarkt een openingsfeest met Bart en Robin, plus begeleiding, uit Popstars. Entree is 5 euro. 't Hart Zorg op Maat is te vinden aan de Strandplevierhof 27 in Middelburg. Informatie: telefoon 06-12879873. Damplein 30, 4331 GD Middelburg tel: 0118-651733 fax: 0118-651734 www.dekortebelastingadvies.nl Rabobank. Een baak met ideeën- www.rabobank.nl/wnb Rabobank Qy. °n Cfe Fietee^ -V--'- --v--"' -V.V

de Faam | 2010 | | pagina 14