MEDIQ 2e ffalve Prijs! Mandarijnen GERARD *4 Komkommer 20 voor Aircoservice 69,- incl. www.voetbalexperience.nl Vitamine C nnwjJHTMin De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 't (jromtwfouurtyes specialist rauwkost salades lekker lange iTommie's snack KOM BANBENflIOP Voor al uw reparaties onderhoud aan alle merken Hertzweg 30, Middelburg tel. 0118-615126 Middelburg 0118-626919 www.gerardbouvvense.nl www.cotQZwembaden.nl MEER VAN APOTHEEK mi Korting op alle vitaminen, mineralen en supplementen van ons eigen merk. En gratis advies over een gezonde leefstijl. Mediq Apotheek Dauwendaele Roozenburglaan 18, Middelburg, 0118 62 74 71 Mediq Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31, Middelburg, 0118 62 32 98 Verlegen Floor zoekt een hele lieve baas Bram voetbaiexperience Gratis toegang op Koninginnedag! Maak de mooiste voetbaltekening en win gratis toegang! Woensdag 14 april 2010 - Pagina 4 voor een vitaminekuurtje ga je naar onze aanbiedingen voor deze week als dat geen komkommertijd is. nieuwe oogst SATSUMA sappig en zonder pit Oostkapelseweg 87 Serooskerke tel: 0118591459 www.groenteschuurtje.nl verhuizingen en meubelopslag Het adres voor uw zwembad, sauna, jacuzzi, zonnebank, tuinhuis, tuinmeubelen en toebehoren. Openingstijden: dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.00-17.30 u. Andere tijden mogelijk op afspraak. Tel: 0117 440595 Prinses Beatrixstraat 15 4507AH *Schoondijke 60 mg ondersteunt het afweersysteem behoud van weerstand Wordt verrekend als 25% kassakorting per product, bij aankoop van 2 stuks. Actie loopt van 12 april tot en met 8 mei 2010. www.mediq-apotheek.nl Dier in het Vizier DOOR KARIN 0CKÉ V MIDDELBURG - "Dag lie verds! Ik ben Floor, voor heen poes, twee jaar oud en woon in een hok in het kan toor van het dierenasiel. Ik zit hier dicht bij het vuur en heb veel contact met de asielbaasjes en hou tevens in de gaten wie er allemaal aan de balie komen. Ik ben wel een beetje verlegen hoor, maar hou toch van aandacht! Als je eenmaal met me gaat knuffelen, dan wil ik niet meer ophouden. Ik ben dan ook op zoek naar een echte kattenlief hebber in een niet-druk gezin. Andere katten ben ik wel ge wend, maar honden niet. Er wordt vaak tegen me gezegd, dat ik mooie ogen heb. Tot slot een detail: ik heb drie witte borstharen in mijn zwarte vacht. Die zijn een beetje zicht baar op deze foto trouwens. Moet je wel goed kijken hoor! Avontuur Dan mijn laatste avontuur: On langs zijn we met een stel katten op cursus geweest. Dat was heel erg interessant en ook heel erg leuL.We hebben geleerd hoe we met elkaar en met mensen om moeten gaan. Ik heb veel verha len gehoord, waar ik iets mee kan. Onze cursusleidsters wa ren heel aardig en heel kundig. Tussen de middag kregen we een speciale kattenlunch! Wauw, wat een luxe! We hebben "ook gelachen met elkaar. Iemand zei op een gege- Floor is lief, verlegen en heeft prachtige ogen ven moment, dat hij soms het gevoel had, dat hij niet serieus werd genomen. Mijn reactie daarop was: 'Je had het gevoel, dat je serieus werd genomen!' En, is het kwartje gevallen, lieve lezers? Een kwartje bestaat niet meer, maar goed, de uitdruk king is nog wel bekend. Om £en lang verhaal kort te maken, we hadden twee leerzame en gezel lige dagen. En nu ben ik weer te rug in mijn hok aan de Oost- perkweg nummer 9, klaar voor adoptie. Wacht maar niet langer hoor! Mijn telefoonnummer is 0118 613579. Ciao!" "Gegroet, gegroet beste mensen. Tot jullie mauwt Bram. Ik zal even het geheu gen opfrissen: ik ben de kat die graag kunstwerken maakt. Daar adverteerde ik als het ware mee in mijn vo rige interview. Nou, mijn ad vertentie had succes, want die is gelezen door mijn ou de baasje!!! Jawel!!! Ik ben weer terug op mijn oude stekkie en dat maakt me su per gelukkig. En dat is mijn baasje natuurlijk ook. Sprin gen de tranen al in de ogen? Dat mag hoor, ik werd er ook emotioneel van. Ik ga ervoor zorgen, dat ik nooit meer te ver van huis raak!" (kijk op site voor info) Stationsstraat 52, Middelburg - [t] 0118 - 61 31 87 Piet Voskamp [e] info@pietvoskamp.nl - [i] www.pietvoskamp.nl Fietsspecialist Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 9.00-15.00 uur. Winkel op maan dag gesloten. Werkplaats: dinsdag t/m vrijdag Van 8.00 tot 17.30 uur. Werkplaats zaterdag en maandag gesloten.

de Faam | 2010 | | pagina 4