dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Games - Perfect Dark 000 Games - Just Cause 2 - mala. Woensdag 14 april 2010 - Pagina 47 Vervolg van pagina 46 gemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel ó:ló van de Al gemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aan vragen bij de Voorzieningenrech- ter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behan delen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. BEKENDMAKINGEN WET MILIEUBEHEER Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften Burgemees ter en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 2.20 lid 1 en 5 en artikel 2.1 1 lid 2 van het Activiteitenbe- sluit en de bijbehorende ministe riele regeling maatwerkvoor schriften hebben opgelegd met be trekking tot geluid en bodemon derzoek ten aanzien van: - Draaicentrum B.V. gevestigd op het perceel plaatselijke bekend als Ohmweg 20. - Konstruktiebedrijf Hillebrand B.V. gevestigd op het perceel plaatse lijke bekend als Kleverskerk- seweg 83. De besluiten waarbij de maat werkvoorschriften zijn gesteld en de op de besluiten betrekking heb bende stukken liggen gedurende zes weken, van 15 april tot en met 26 mei 2010, elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Des gewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (01 1 8) 67 52 48. Beroep De belanghebbende die het niet eens is met het/de opgelegde maatwerkvoorschrift(en) en die tegen de ontwerpbesluiten een zienswijze naar voren heeft ge bracht (dan wel aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te heb ben ingebracht) kan vanaf 16 april tot en met 27 mei 2010, schrifte lijk beroep instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien een beroepschrift is inge diend en men van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan men tevens op grond van arti kel 8:81 van de Algemene wet be stuursrecht de Voorzitter van .de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht ge heven. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Jacob Catsstraat 38: bouw serre. - Muidenweg 3, Arnemuiden: bouw villa. - President Kennedylaan 11 plaatsen 2 dakkapellen. - Seissingel 56: uitbreiden wo ning. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN Dé volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/ of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de da tum van verzending): - Bellinkbrug, Dokbrug en Spijkerbrug: aanbrengen led verlichting (1-4). - Lange Noordstraat 31: ged. vernieuwen voorgoot (7-4). - Loskade 19: bouw tuinmuur (6- 4). - Molstraat 3: intern verbouwen kantoor (1-4). - Noordweg 382: vervangen ramen door dubbel glas, wijzi gen indeling ramen en vervan gen kozijnen (7-4). - Vlissingsestraat 48: maken 2 appartementen (7-4). Bij de hierboven genoemde be sluiten kunnen belangen van der den betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is aat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het be stemmingsplan en bouwvergun ning is verleend: Populierenlaan 4: vergroten woning. De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 15 april tot en met 26 mei 2010 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakba lie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De be langhebbende dié het niet eens is met de verleende vrijstelling ten be hoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan kan vanaf 16 april tot en met 27 mei 2010 een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel- bura. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voornoemd besluit komt gedu rende laatstgenoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende rijksmonumentenver gunning is verleend: - Lange Noordstraat 31: ged. vernieuwen voorgoot. De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 15 april tot en met 26 mei 2010 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakba lie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die re delijkerwijs niet verweten kan wor den geen ziensy/ijze te hebben ingediend) kan vanaf 16 april tot en met 27 mei 2010 een gemoti veerd beroepschrift indienen bij de- Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en te vens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAAR TEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake de onderstaande ontwerpbe sluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: voor het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988: - Koepoortstraat 4: voor ge heel vervangen van 2 bestaande regenwaterafvoeren met vang- balcken; - Korte Noordstraat 9: voor plaatsen dakkapel/dakraam en verbouwen badruimte. - Rouaansekaai: voor restaure ren kademuur; - Van Cittersstraat 69: voor in tern verbouwen consistorie Ne derlands Hervormde Kerk Sint Laurens. voor verlenen van ontheffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van ae Wet ruimtelijke ordening: - Noordweg 57: voor uitbrei den woning. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, LID 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing te verlenen van: - het bestemmingsplan "Be schermd Stadsgezicht" ten behoeve van Herengracht 52: voor plaatsen koepel met tele scoop op het sterrenwachthuisje. Het ontwerp-ontheffingsbesluit en de ontwerp-bouwvergunning met de relevante stukken ligt gedu rende zes weken, van 15 april tot en met 26 mei 201.0 ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze om trent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodza kelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnummer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VERLEENDE ONTHEFFING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het be stemmingsplan en bouwvergun ning is verleend: - Stationsplein 7, Arnemui den: verbouw voormalige NS- stationsgebouw tot hotel. De bouwvergunning met ontheffing en alle relevante stukken ligt ge durende zes weken, van 15 april tot en met 26 mei 2010 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de af deling Vergunningverlening en Handnaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voor noemde stukken. De belangheb bende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf 16 april tot en met 27 mei 2010 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat ver eist, kan ook een voorlopige voor ziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het be handelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlo pige voorziening is griffierecht ver schuldigd. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middel burg op de gemeentelijke in formatiepagina's elders in deze Faam, www.middel burg.nl en Maximaal Tele tekstpagina 830. uptions G9ITIGS - PS3 'Wiimote' heet nu 'Move' ][öjjiX~] File View Options Wij speelden Per fect Dark ooit op de.N64. Het was toen een moder ne, uitgebreide shooter met ein deloze mogelijkhe den voor potjes te gen elkaar, samen op hetzelfde scherm. Helaas was de N64 niet in staat de game sta biel te draaien. Deze 360 heruit gave is wat dat betreft een enorme verbetering. Hoewel de ga me nu grafisch wel achterhaald is, en het spel zelf niet moet worden vergeleken met de Halo's of Call of Duties van deze we reld, is PD nog steeds ontzettend leuk. Spelen tegen elkaar kan nu eindelijk online, wat geweldig werkt. Je kan, naast menselij ke tegenstanders, ook computergestuurde toevoegen voor extra hektiek en spanning. Voor: 360. PEGI 16 File View Options Help Sony onthul de vorig jaar zijn eigen ver sie van de bewegingsge- voelige 'Wii mote'. Deze stok met een kleurenbal erop ver taalt handbewegin gen naar het spel, net zoals de Wii dit al doet. Deze Sony Move, zoals hij nu heet, zou echter nauwkeuriger moeten zijn dan de concurrent. Of dit wat uitmaakt is echter een tweede, want het succes staat of valt bij goede spellen. De Wii komt daar nu redelijk bekaaid van af, en die spelcomputer is ontworpen rond bewegingsbesturing. We zijn dan ook benieuwd of Move een noodzakelijke toevoeging is voor PS3, of niet meer dan eeiugimmick. excuus is om zo veel mogelijk dingen op te blazen. Met een schiethaak kun je een kabel aan verre doelwitten bevestigen om zo hoge gebou wen te beklimmen. Maar ook kun je met de kabel tegenstanders aan een boom, de weg of aan elkaar bevestigen, met soms hi larische resultaten. Grafisch is de game een tikkie minder dan op PS3, maar dat merk je alleen als je beide versies hebt ge speeld. Ook hier ontbreekt een online modus, maar die missen we echt niet. De lekkere explosies en het gevoel dat je een su perheld bent maken allgsjneer dan goed. Voor: 360. PEGI 18 w

de Faam | 2010 | | pagina 47