Nieuwe fietsroutes in het Zeeuwse land bin n9n uit Palladio Genieten van een opmerkelijke actie van Royal Botania Royal Botania NINIX60 Akties van 19 - 24 april dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Biologisch Streven naar duurzaamheid Alle voetjes van de vloer in De Zwaan Vergroot je energie Zandmars voor de sportieve wandelaar Hygiëa houdt van dansend Holland Nieuwe mediatheek De Tweemaster woonconcept Tegen inlevering van deze advertentie een gratis glas Prosecco bij een driegangenmenu Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 215838 www.binnenuit.nl Klarinetweg 16F 4337 RA Middelburg Tel. 0118-639875 LID ONT Voor vernieuwen, aanpassen repareren van uw gebitsprothese, ook op implantaten buitenmeubelen buitenverlichting De maanden april en mei staan bol van de jubileumacties: Kennismakings aanbieding: De Faam Woensdag 14 april 2010 - Pagina 3 Niet alleen Fair Trade producten zijn favoriet, ook biologische artikelen gaan steeds vaker over de toonbank. Biologische land bouw en voeding is de verzamelnaam voor landbouwmetho den en voedingsmiddelen die voldoen aan bepaalde eisen op het gebied van milieu, natuur en landschap, het welzijn van die ren en productiemethoden. "Ik merk dat de verkoop van biolo gische artikelen bij ons loopt en blijft lopen", aldus Marjan Haars van De Tuin van Broeder Ludovicus in Middelburg. "De mensen streven naar duurzaamheid. Ze kiezen vooral voor de smaak. Bijvoorbeeld aardbeien en komkommers zijn lekkerder dan bij de gewone handel. Daar zit er meer water in. Ook kiezen de klanten voor de gedachte achter biologische producten: Een beter milieu voor zichzelf en dè latere generatie", meldt ze. MIDDELBURG - De wan delsportvereniging 't Zand uit Middelburg houdt op zaterdag 17 april haar 43e Zandmars. Aan deze wandeltocht kan zowel door leden als niet leden deelgenomen. Voor wandelaars die nog geen lid zijn van een wan delsportvereniging een goe de gelegenheid om eens ken nis te maken met een georga niseerde wandeltocht. De af standen die gewandeld kun nen worden zijn 5,10,15, 25 en 40 kilometer. De start voor de 25 en 40 km is om 9.00 uur. De overige afstanden starten tussen 10.00 en 13.00 uur. Het startbureau is geopend van 08.00 uur tot 17.30 uur. Het startbureau is gevestigd in het Wijkgebouw "De Vergulde Baars Baarsjesstraat 42, in de wijk 't Zand - Stromen- wijk, in Middelburg. Info via 0118-637164, brajoka@zee- landnet.nl, www. wandel- sportmiddelburg.nl. OOST-SOUBURG - Mante ling houdt op dinsdag 20 april de workshop Vergroot je energie voor mantelzorgers. Deelnemers gaan aan de hand van voorbeelden en met behulp van een invulschema zelf praktisch aan de slag om te bekijken waar het energie verlies zit. Het is van 13.30 tot 15.30 uur in wijkgebouw De Kwikstaart aan de Nagelen- burgsingel 2 in Oost-Souburg. Deelname is gratis. Aanmel den kan via 0118-553530. WESTKAPELLE - Gymnas tiekvereniging Hygiëa houdt op zaterdag 17 april haar jaar lijkse uitvoering van dans en turnen. Het thema is Ik hou van Holland. De gymzaal aan de Molenwal in Westkapelle kleurt rood, wit, blauw. De voorstellingen staan in het te ken van het gelijknamige pro gramma. Publiek mag liedjes raden, vragen beantwoor den, maar vooral ook genie ten van mooie optredens. De voorstellingen beginnen om 13.45 en 19.15 uur. Kaarten zijn aan de deur te koop. gen bestaan voorzien. Ze is eveneens voorstander van bio logisch voedsel. "Mijn brood, karnemelk en yoghurt koop ik DOMBURG - In het kader van het jubileumjaar '125 jaar VW hebben de gezamenlijke VWs vijf nieuwe themaroutes ont- wikkeld.voor fietsers. Van iedere verkochte jubileumroute gaat 1 euro naar het Ronald McDo nald Kinderfonds. De vijf regio- VW's in Zeeland en Goeree- Overflakkee hebben ieder een jubileumroute ontwikkeld aan de hand van het fietsknoop- puntensysteem. Aan de hand van de knooppuntennummers kan de fietser de route volgen. De routes variëren tussen de 36 en 48 kilometer. In de route 'Van vuurtoren naar waterto ren' op Goeree-Overflakkee staan twee van de hoogste ge- bij De Tuin van Broeder Ludo vicus in Middelburg. Ik vind het lekker en voller van smaak", verklaart Labrujere. bouwen van het eiland centraal als verbindend element binnen de drie routes. Op Schouwen- Duiveland kan de oostzijde van het eiland worden verkend met de route 'Zwerven tussén stad en land'. Op Zuid-Beveland staan de Zeeuwse zilte zalighe den centraal in de route 'Zilte route langs mosselen en oes ters'. Met de '3x3x3 route' van Walcheren en Noord-Beveland verken je drie dorpen, drie wa teren en drie eilanden. En-in West Zeeuws-Vlaanderen ga je zelfs over de grens met de route 'Cultureel erfgoed in beeld'. De routes kosten 2 euro en zijn bij de VW of via internet te koop. Info:www.zeelandshop.com. OOST-SOUBURG - Vandaag (woensdag) houdt Stichting Palladium in wijkcentrum De Zwaan, Kromwegesingel 1 in Oost-Souburg van 13.30 tot 16.30 uur een dansmiddag voor 50 plussers. De kosten zijn 2 euro. OOST-SOUBURG - Wethou der Rob van Dooren opende afgelopen week de nieuwe mediatheek op basisschool De Tweemaster in Oost-Sou burg. Bibliotheek Vlissingen richt deze bibliotheekvesti gingen binnen de basisscho len in om het onderwijs dien sten aan te bieden ter verster king van het taalonderwijs, leesbevordering en het aanle ren van informatievaardighe den. Ter ondersteuning wer ken er bibliotheekmedewer kers in de mediatheken. Het is de vijfde mediatheek op een basisschool die Biblio theek Vlissingen in twee jaar tijd opent. Tandprothetische Praktijk Schippers Geopend van 9.00-12.00 en van 13.00-17.30 uur. Maandagmorgen gesloten. Gordijnstoffen alle merken, elke 5e meter GRATIS niet in combinatie met andere akties. Relaxfauteuils met GRATIS mOtOr 1 -motorige bediening voor de prijs van En alsof dat allemaal nog niet genoeg is, hebben we voor alle klanten met een aankoop of bestelling van 500,- of meer een vakantiecheque t.w.v. 100,- van Roompot Vakanties kado! (1 cheque per klant en zolang de voorraad strekt). Deze acties zijn alleen geldig bij bestelling in de aangegeven week!!! Voor de actiebestellingen geldt een aanbetalingsregeling van 50% van het bedrag. Tijdens de hele periode PARADE tapijt met 20% KORTING Ruiterplaatweg 2a 4493 PG Kamperland Tel.: 0113-371588 Fc meulenbergwonen@solcon.nl www.meulenberawjs <//V Boulevard Bankert 280 4382 AC Vlissingen T. 0118-413891 E. info@de-bourgondier.nl I. www.de-bourgondier.nl

de Faam | 2010 | | pagina 3