Adïétl Op zoek naar de juiste man of vrouw? 0118-61 11 33 mevr. Haex WWW.MENS-EN-RELATIE.NL Maximaal Kortom, alles wat van een trouwdag de mooiste dag van je leven moakt. MELDPUNT Doelgroepenvervoer de Weekkrant De Faam De kringloopwinkel voor iedereen WIJ VERKOPEN: meubels, (kinder-)kleding, schoenen, boeken, glaswerk, serviesgoed, speelgoed, gereedschap, verlichting, audio-apparatuur, tuinspullen, boeken, enz. Ook doen wij boedel- en zolder- opruimingen in goed overleg. Heeft u voor ons nog spullen, wij halen ze gratis op! Wij steunen het belangrijke werk van de CliniClowns Telefoon: 01 18-638579 Mis dan het nieuwe programma niet. In dit programma gaat Escha Tanihatu maandelijks op zoek naar de mooiste bruidsjurken, leuke huwelijksgadgets en droomlocaties. JT m Wmm Ja, ik wii! wordt iedere laatste donderdag van de maand uitgezonden op Maximaal TV L KLAVERBLAD ZEELAND onderzoek wtcg door tno klaverbladzeeland.nl meldactie awbz Eén van de belangrijkste zaken in het leven is het vinden van een fijne relatie. Ik help u daarbij middels persoonlijke bemiddeling. 3 van de 4 slaagt! Erkend AVR/Geschillencommissie/Bekend van de radio .f.AANW%v ONZE LOCATIES IN MIDDELBURG: Sint-Janstraat 20A Zusterplein 13 Openingstijden: di./wo. 12.30 - 17.00 uur do./vr./za. I0.00- 17.00 uur Openingstijden: di. t/mvr. 12.30 - 17.00 uur 10.00 - 15.00 uur za. (Wij zijn telefonisch bereikbaar van ma. 9.00 uur tot za. 17.00 uur) www.deaanwinst.nl mail@deaanwinst.nl Trouwplannen APRIL TIP: Wat houdt u bezig in de zorg? Deel uw ervaringen in de zorg met anderen op www.deeljezorg.nl.Deeljezorg.nl is een sociaal netwerk voor iedereen met een hart voor goede zqrg in Nederland. WA A I WWW Zodat de zorg waardevol is, voor cliënten én voor medewerkers. Een unieke kans voor cliëntenraden, belangen behartigers, bestuurders en medewerkers in.de zorg om gezamenlijk nieuwe wegen binnen de Zeeuwse zorg te bedenken. Dus cliëntenraden: neem uw bestuurder mee! Er is plaats voor 130 geïnteresseerden, aan melding is noodzakelijk. De studiedag is vrij toegankelijk voor cliëntenraden en belangen behartigers. Aan directies en medewerkers van Zeeuwse zorginstellingen wordt een bijdrage van 25,- per persoon gevraagd. Kijk voor aanmel ding en meer informatie op onze website. De Wet tegemoetkoming chronisch zieken en gehandicapten (Wtcg) regelt sinds 1 januari 2009 dat chronisch zieken en gehandicap ten vanaf 2010 een tegemoetkoming kunnen krijgen tussen de 150 en 500 euro voor de meerkosten die zij maken. TNO onderzoekt in opdracht van het Ministerie van VWS de afbake ning rondom de tegemoetkoming van de Wtcg. Doel van het onderzoek Op dit moment worden mensen gevonden en beoordeeld (wie krijgt wel of geen tegemoet koming) op grond van een aantal criteria zoals zorggebruik en medicijnen. Deze afbakening is nog niet optimaal. TNO gaat onderzoeken of mensen beter gevonden worden door te kijken naar de beperkingen die mensen ervaren in hun dagelijks leven. Het onderzoek TNO vraagt dertig minuten van uw tijd om een online vragenlijst in te vullen. Hierin vragen zij naar uw ziekte en/of handicap, stoornissen en beperkingen in uw dagelijks functioneren en de meerkosten als gevolg hiervan. Op onze website vindt u bij 'landelijk nieuws' meer informatie over het onderzoek en hoe u mee kunt doen. Wordt uw zoon of dochter gepest in de taxi naar school? Wordt u door de taxichauffeur verkeerd bejegend? Of heeft u juist hele goede ervarin gen met uw vervoerder? Laat het ons weten! Klaverblad Zeeland opent een meldpunt om erva ringen en klachten te melden over het doelgroe- penvervoer in Zeeland. Gebruikers van Zeeuws doelgroepenvervoer kunnen tot eind december 2010 hun klachten en ervaringen melden. De ervaringen en klachten bundelt Klaverblad Zee land om daarmee gesprekken aan te gaan met opdrachtgevers van doelgroepenvervoer. Meld uw klacht of ervaring Maakt u, of iemand in uw nabije omgeving, gebruik van leerlingenvervoer, WMO-vervoer, AWBZ-vervoer of een andere vorm van doelgroe penvervoer en heeft u een klacht of wilt u uw ervaringen delen? Neem dan op werkdagen tussen 09.00 en 13.00 uur contact op met het meldpunt doelgroepenvervoer op telefoonnummer 0113 - 212 783. Een melding kan ook via onze website. Kinderen moeten veilig en zorgeloos naar school kunnen. Dat is in het belang van het kind, de ouders en de school. Vaak gaat het goed, maar soms ook niet. Klaverblad Zeeland wil samen met ouders nadenken over verbete ringen in het leerlingenvervoer. Tijdens de bijeenkomst komen onder andere de rechten en plichten van (een ouder van) gebruikers aan de orde. Maar ook de procedu res van klachtenafhandeling en -registratie worden besproken. Klaverblad Zeeland wil ook kijken naar de mogelijkheid om een adviesraad, bestaande uit ouders, op te richten om zo de kwaliteit van het leerlingenvervoer in Zeeland te verbeteren. De bijeenkomst leerlingenver voer is op dinsdagavond 20 april in de Sprienke in Goes. Meer informatie over deze bijeenkomst vindt u op www.klaverbladzeeland.nl. In de loop van 2010 organiseert Klaverblad Zeeland ook bijeenkomsten over leerlingenven/oer in Zeeuws-Vlaanderen en op Walcheren. Houdt hiervoor de website en de Klaverblad Actueel in de gaten. Heeft u te maken met de .Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ)? Bij voorbeeld omdat uw vader of móeder in een speciale woon vorm woont, u thuis verzor ging krijgt of uw kind begeleiding nodig heeft? Dan heeft u waarschijnlijk ook gemerkt dat er veel in de AWBZ is veranderd. Klaverblad Zeeland en zeven landelijke cliënten organisaties zijn benieuwd wat deze veranderin gen precies voor u betekenen. Daarom wordt er tot en met 30 april een meidactie over de AWBZ gehouden. Meld uw ervaring! Ga naar www.klaverbladzeeland.nl en vul de vragenlijst in. Wanneer u niet beschikt over internet, kunt u bellen naarZorglnfo Klaverblad Zeeland, 0113 - 212 783 van ma t/m vrij van 09.00 - 13.00 uur. De medewerkers nemen dan telefonisch de vragenlijst met u door. Uw ervaringen en die van andere melders zijn belangrijk. Alle ervaringen worden gebundeld en verwerkt in een landelijk rapport voor de staats secretaris van VWS en de Tweede Kamer. Dit rap port publiceert Klaverblad Zeeland medio 2010 op haar website. XI Z0R6 jv y r/' >i Op dinsdag 20 april vindt in de Stenge in Hein- kenszand de studiedag Waarde-volle zorg plaats. Deze dag staat in teken van de nieuwste visies Hóe het in de zorg in Nederland anders, goed koper, maar vooral ook zor- ginhoudelijk zoveel beter kan.

de Faam | 2010 | | pagina 38