Vier weekends gratis cabrio bij Daihatsu en Super De Boer OLOV in Goes en Nieuwe Tonge Erkend Duurzaam WWJVUTO Zien en gezien worden IN BEDRIJF www.zeeuwsautojournaal.nl Daihatsu- en Mitsubishidealer De Voogd uit Vlissingen en Su per de Doer uit Oost-Souburg hebben de handen ineen gesla gen voor een wel heel bijzonde re actie. De bedrijven verloten als hoofdprijs een splinternieu we Daihatsu Cuore en als extra prijs vier keer een weekend cabtrio-rijden. Daarnaast geeft Autobedrijf De Voogd ook nog korting op de boodschappen bij Super de Boer. BOVAG consulent Cor van Be- zuije overhandigde vorige week de certificaten Erkend Duur zaam aan beide vestigingen Vol- vodealer OLOV Eyecatcher is misschien wel de meest treffende omschrijving voor de vernieuwde Outlander. Met dit model laat Mitsubishi zien dat een auto met veel ge bruiksgemak er ook aantrekke lijk uit kan zien. Bij Autobedrijf J.W. de Voogd staat deze blik vanger voor ons klaar, we gaan er graag een ochtend mee op pad! Woensdag 14 april 2010 - Pagina 29 Supermarkt Super de Boer aan het Oranjeplein in Oost Souburg houdt dezer dagen een zeer aantrekkelijke actie voor zijn klanten. Voor iedere tien euro aan boodschappen maken de klanten een kans op ene hele rits aan mooie en praktische prijzen. Betrouwbaar en zuinig De hoofdprijs van de deze actie be staat uit maar liefst acht keer een Daihatsu Cuore. Een auto helemaal in de stijl van Super de Boer: prak tisch, met een-verbruik van 1 op 22 en wegenbelastingvrij superzuinig en uiteraard even betrouwbaar als Su per de Boer zelf. Verder is er nog veel meer begerenswaardigs te win nen voor de klanten: Full Led Slim- TV-schermen, gazelle bakfietsen, pannensets en nog veel meer moois. Als extraatje in deze prijzenregen stelt Daihatsudealer Jan-Willem de Voogd uit Vliisngen ook nog eens vier weekends achter elkaar een Dai hatsu Copen Cabrio beschikbaar. Cabriorijden In de supermarkt staat een van de te winnen Daihatsu's opgesteld, zodat iedereen met eigen ogen kan zien wat de folder belooft. Voor wie wil meedingen naar een van de week ends gratis cabrio rijden, liggen naast deze bolide nog extra vragen formulieren en een ton om deze in gevuld in te stoppen. Met het beant woorden van een simpele en toepas selijke vraag maakt iedereen kans op een van de vier weekends cabrio-rij- den. Jan-Willem de Voogd: „de komende weken zijn de mooiste tijd van het jaar voor cabrio-rijders. De zon op je hoofd, het frisse groen om je heen en de voorjaarswind door je haren: de zomer komt eraan. En dat alles in een bijbehorend frisse en voorjaars achtige cabrio als de Daihatsu Co- pen. het is een jong model, met de nieuwste autotechniek aan boord. Plenty ruimte voor de inzittenden, zuinig in verbruik en wegenbelasting en voorzien van een complete mo derne veiligheidsuitrusting." Daarnaast biedt jan-Willem de Voogd ook nog korting op bood schappen bij Super de Boer. „Wie bij ons een offerte aanvraagt of een proefrit maakt, krijgt vijf euro korting op de boodschappen. Wie een auto bij ons koopt krijgt bonnen voor 75 euro korting." Monopoly Voor de hoofdprijs moet iets meer moeite gedaan worden. Bij iedere tien euro aan boodschappen krijgen klanten een kanskaart. deze kans- kaarten zijn uitgevoerd in de stijl van de kaarten van het bekende gezel schapsspel Monopoly. Sommige van deze kaarten geven rechtstreeks recht op een prijs. Klanten met zo'n kaart kunnen het product dat op de kanskaart staat gratis uit het schap halen en gratis mee naar huis ne men. Met andere kaarten kan ge spaard worden voor een straat, net als bij het echte Monopoly-spel. Wie een straat bij elkaar gespaard heeft, maakt kans op de grote prijzen en dus ook op een van acht Daihatsu Cuores. Erkend duurzaam. Een begrip in de autowereld. Een greep uit het pakket om te voldoen aan alle strenge eisen die daaraan gesteld zijn: energiebe sparing, afvoeren van afval, zuinig omgaan met water, technische- en duurzaamheidstrainingen, werkom- standigheden, ondersteuning van maatschappelijke activiteiten enzo voort. Naast een afvaardiging van de importeur van Volvo in Beesd, waren natuurlijk de vestigingsdirecteuren Angelo Bergman (Goes) en Pieter Troost (Nieuwe Tonge) aanwezig bij de officiële overhandiging, alsmede de beleidsmedewerker en drijvende kracht achter het project: Rob van de Heuvel. Hij kreeg van Cor van Be- zuije in eerste instantie al een 'tien met een griffel' voor zijn voorberei dend werk.lk citeer uit de toespraak van Cor van Bezuije: "Duurzaamheid en auto's, dat lijkt tegenstrijdig, maar het tegendeel is waar! Juist deze bei de Volvo dealerbedrijven hebben be wezen dat het uitstekend samen kan gaan. De auto-industrie en met name Volvo, heeft de afgelopen jaren een enorme technologische inspanning geleverd: zuinige en schone auto's zijn volop beschikbaar. Vanuit de BO VAG kan ik u melden dat het eind van die inspanning nog lang niet in zicht is. De komende jaren staat ons nog veel te wachten op het gebied van zuinige en schone mobiliteit. Duurzaam ondernemen gaat over mensen, mensen maken het verschil. Die mensen bij OLOV zijn uitermate geslaagd voor het certificaat. Het gaat hier om duurzaam onderne merschap. Het management van OLOV kenmerkt zich als volgt: voor bereid zijn op de ontwikkelingen, die ontwikkelingen vervolgens herken nen als ze zich voordoen en erop in spelen! Ik feliciteer beide bedrijven dan ook van harte!" Door Marina Meijers De Outlander heeft een sportieve uit straling maar onder de scherp ge sneden lijnen van de carrosserie huist een uiterst ruim en praktisch interieur. Bovendien beschikt deze family crossover over een variabel in te delen interieur en zo kunnen tot wel zeven perso nen tegelijk genie ten van de com fortabele Outlan der, ongeacht het doel van de reis. En dat kan best een hele verre reis zijn, want met een kofferbak met een inhoud van 775 li ter kun je natuurlijk heel wat bagage meenemen. En mocht er nog be hoefte zijn aan meer ruimte (en de achterbank is niet bezet!) dan kun je met een simpel rukje aan de hendel in de bagageruimte de stoelen in één beweging naar voren laten klappen. Het stoere, brede profiel van de auto wordt nog eens onderstreept door de Mitsubishi Jet Fighter-Grille en de moderne koplampen. De Bi-Xenon koplampen van de Outlander zorgen niet alleen voor een bijzonder helde re lichtbundel, maar dankzij het Adaptive Front-/light System (AFS) worden bochten ook nog eens ver licht zodra de bestuurder instuurt. Nieuw ontworpen, chroomomrande mistlampen en richtingaanwijzers in de buitenspiegels geven de Outlan der zowel meer zicht als veiligheid en stijl. Het interieur van de Outlander ver welkomt je keer op keer met een compleet en stijlvol dashboard, om ringd door materialen van de hoog ste kwaliteit en diverse accenten van duurzaam synthetisch leer. Het ont werp van de binnenzijde combineert bovendien de elegantie van modern design met uitstekende ergonomie. Van de sportief ogende meters op het dashboard en het 3,5 inch multi- display kleurenscherm tot de bedie ningsknoppen voor audio-installatie en cruise control, alles zit op de plaats waar je het verwacht. Zorgzame kameraad De Outlander is ontworpen om zijn bestuurder en passagiers uit de pro blemen te houden. Het bijzonder sterke chassis en alle actieve veilig heidssystemen worden geholpen door voorzieningen als het Emergen cy Stop-signal System (ESS). Dit systeem activeert de gevarenlichten wanneer er onverwacht hard wordt geremd. De crossover beschikt stan daard over zes airbags en naast de frontairbags zorgen gordelspanners op de voorstoelen voor extra be scherming. In het geval van een aan rijding spannen ze de gordels nog iets vaster aan. De Mitsubishi Outlander is er vanaf 26.999 euro voor de 2.0 Invite 2WD. De 2.0 Intro Edition 2WD is er vanaf 28.99 euro en voor 500 euro meer beschik je over een Outlander met automatische transmissie zoals wij deze ochtend. Een aanrader! De 4WD begint bij 35.499 euro. Wilt u meer weten over de Outlander? Bij Autobedrijf J.W. de Voogd in Vlissin gen en bij Autobedrijf Tramper in Goes staan ze u graag te woord.

de Faam | 2010 | | pagina 29