A Officiële Mededelingen UITVAART COMPACT Het Nederlandse Rode Kruis milieu dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Goedkoopste uitvaart, kijk op uitvaartcompact.nl Compact Basis 1500 crematie 1600 begrafenis Compact Essentie 1800 crematie 1900 begrafenis Compact Compleet 3000 crematie 3100 begrafenis Ook vooraf vast te leggen PC Hooft Uitvaart Compact van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 27 OPROEPING voor de vergadering van de districtsraad Walcheren van de vereniging het Nederlandse Rode Kruis Hierbij nodigen wij alle leden en vrijwilligers van district Walcheren van het Nederlandse Rode Kruis uit tot het bijwonen van de vergadering van de districtsraad Walcheren van het Nederlandse Rode Kruis, die zal worden gehouden op dins dag 20 april 2010, om 20.00 uur in het gebouw van de locatie Middelburg, Klein Vlaanderen 59,4331 RG Middelburg. Agenda: 1Opening en mededelingen 2. Verkiezing bestuur nieuw gevormd district Walcheren Voorzitter: Ger Wolters Secretaris: Francisca Kwekkeboom Penningmeester: John van der Valk Taakveld 1Internationaal: Ger Wolters Taakveld 2: Sociale Hulp Nationaal Gerrit Ravestein en Egbert Kruithof (aangepaste vakanties) Taakveld 3: Noodhulp Nationaal Christien Vermaire en Claudine Nitzsche Taakveld 4: Fondsenwerving Communicatie: Loes Lievense-Tax en Bert Allemekinders Taakveld 5: Vrijwilligersmanagement en Opleidingen Elna Geschiere 3. Verkiezing/benoeming afgevaardigde van de districtsraad in de landelijke ledenraad. Kandidaat hebben zich gesteld: Loes Lievense-Tax en als reserve Francisca Kwekkeboom 4. Vaststelling van de notulen van de districtsraad.* 5. Jaarverslag 2009 en jaarrekening 2009. Decharge van het bestuur voor het gevoerde beleid.* 6. Werkplan 2010 7. Begroting 2010 8. Verzoek in te stemmen met Fusievoorstel Zeeland 1 9. Rondvraag en sluiting Dit is de 1 e vergadering van de districtsraad na de Walcherse en de landelijke fusie, dus er zijn geen notulen van een voorgaande vergadering, geen jaarverslag 2009 en geen jaarrekening 2009 beschikbaar. De op deze vergadering betrekking hebbende stukken liggen vijf dagen vóór de vergadering tot en met de dag van de vergadering na telefonische afspraak voor de leden ter inzage bij de wnd. secretaris op het adres: Noordweg 335, 4333 KA Middelburg, 0118-644364, fp.kwekkeboom@gmail.com. Het bestuur, Ger Wolters, wnd. voorzitter Francisca Kwekkeboom, wnd. secretaris GEMEENTENIEUWS ioi, RnT Kijk ook op: deweekkrantnl WELKOMDIENST Middelburg! Op 1e Paasdag, 4 april is er weer een welkomdienst. Deze dienst wordt gehouden in de Nieuwe Kerk, Groenmarkt 1,4331 BH in Middelburg. Theo van Teijlingen is de spreker die avond en het thema is: "Jezus is opgestaan, nu wij nog!!" Theo is ook muzikant en hij zal zorgen voor de nodige muzikale momenten in de dienst: mooie liederen om naar te luisteren met pakkende teksten om over na te denken. Het combo van Rob Pieke begeleidt de samenzang. Aanvang samenzang 18.45 uur, de dienst begint om 19.00 uur. Bij veel uitvaarten wordt stilgestaan bij iemands leven met muziek, bloemen, foto's, speeches en een condoleance met alle familie en bekenden. Vaak uitgebreid, uit respect voor de overledene en als mooie herinnering voor de nabestaanden. Dit is niet goedkoop en er is al snel een bedrag van 5000,- mee gemoeid. Het kan echter zijn dat iemand bij leven heeft aangegeven hier geen behoefte aan te hebben. Bijvoorbeeld als er geen of weinig familie of kennissen zijn. De wens voor eenvoud, geen franje en bijzonderheden. Ook komt het voor dat mensen de kosten voor een complete uit vaart niet kunnen betalen. Voor al deze mensen is er Uitvaart Compact. Een wezenlijk andere uitvaartvorm, met alle zorg en kwaliteit. Kortom een stijlvol afscheid. Uitvaart Compact biedt uitvaart zorg teruggebracht tot de essentie. Nu ook mogelijk met een auladienst. Uitvaart Compact is geheel via internet, uitvaartcompact.nl, of telefonisch via 0800 5080 direct te regelen. Uitvaart Compact kent drie vormen van dienstverlening voor een vaste, zeer lage prijs. UITVAART IN ESSENTIE Bewaren Is Uitvaart Compact mogelijk een passende dienstver lening voor u, dan adviseren wij u deze advertentie uit te knippen en bij uw officiële papieren op te bergen. Bodemverontreiniging/sanering splan locatie toekomstige fiet senstalling NS emplacement, Prins Hendrikweg 15 te Vlissingen Gedeputeerde Staten hebben vastge steld dat 1Er sprake is van een gevat van ern stige verontreiniging. 2. De sanering van de bodemveront reiniging niet spoedeisend is. 3. Met het saneringsplan kan worden ingestemd. Gedeputeerde Staten hebben besloten geen toepassing te geven aan de uni forme openbare voorbereidingsproce dure. De beschikking ligt van 31 maart 2010 tot en met 11 mei 2010 ter inza ge bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg, op werkdagen van 08.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kan tooruren, en in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werk dagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 11 mei 2010 een bezwaarschrift tegen de beschikking indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaar kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad Van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt op 12 mei 2010 in werking, tenzij binnen die termijn een verzoek om een voorlopige voor ziening is gedaan. In dal gevat treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118-631924). Intrekkingsvergunning voor Havenontvangstinstallatie Roompotsluis te Neeltje Jans Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aanvraag ontvangen om intrekking van eer) vergunning Wet milieubeheer voor de Havenont vangstinstallatie Roompotsluis, loca tie faelweg 1 te Neeltje Jans, voor het intrekken van de huidige vergunning Wet milieubeheer vanwege stopzetting inzamelen klein gevaarlijk afval op voornoemde locatie. Gedeputeerde Staten hebben de vergunning inge trokken met voorschriften ter be scherming van het milieu. De vergunning ligt van 1 april 2010 tot en met 12 mei 2010 ter inzage bij: - de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en; - in het gemeentehuis van Veere, Traverse 1 te Domburg, op werkda gen van 9.00-12.00 en 14.00-16.00 uur en op donderdagavond van 17.30-19.00 uur. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over de ontwerp- vergunning, de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerp- vergunning en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp-vergunning kunnen tot en met 13 mei 2010 tegen de vergunning beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De vergunning wordt op 14 mei 2010 van kracht, tenzij overeenkomstig art. 36 van de Wet op de Raad van State, juncto art. 8.81 van de Algemene wel bestuursrecht een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot D.H.B. Voorwerk, tel. (0118) 631147. Melding BUS-bodemsanering op locatie AH Scheldeplein 2 Vlissingen Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 18 maart 2010 een 'Melding BUS-bodemsanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ontvangen voor de bodemsanering op de locatie van AH Scheldeplein 2 te Vlissingen. Tegen de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belang hebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wel is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten erop te wijzen dat de bodemverontrei niging of de voorgenomen bodemsa nering niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme saneringen. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en kopieën van de 'Melding BUS- bodemsanering' kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118- 631924).

de Faam | 2010 | | pagina 27