krijgt prijs Woonzorgcentrum EDmarsaki fbmarsaki Winnaar van 10e Hooi!Koorts finale Duinweg Oostkapelle De Leeuwenburch start actie tegen fietsen op plein EHBO krijgt nieuwe kleding ALTIJD ACTUEE RANT.NL Gitarist Toto krijgt vijfde Eddy Christiani Award Benefiet Dance Around the World de-faam.n! Kinderkledingbeurs - 8 Comfortabele koopappartementen - Voor bewoners van 55 jaar of ouder - Woonoppervlakte van ca. 108 tot 118 m2 Schrijf u nu in op: www.marsaki.nl 0113 273055 Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 17 SEROOSKERKE - Zes jonge Zeeuwse popbands en twee special acts vullen de 10de HooilKoorts finale op don derdag 1 april vanat 20.00 uur in De Zandput in Ser- ooskerke. De bands hebben zich geplaatst via vijf voorronden. Een jury heeft daarin Dan Musk, The Chimney, Zaniac, The Let-Off en Zink voor de finale 2010 ge selecteerd. Sovitus plaatste zich op basis van de publieksstem- men. De winnaar van de finale wacht een geldprijs, enkele mooie festivaloptredens en een plek in de Zeeuwse Belofte op 12 juni in 't Beest in Goes. Tijdens de HooilKoorts finale MIDDELBURG - De kinderen die in de Kinderraad van de Brede school Middelburg Zuid zitten, hebben het re gelmatig over hun grote er gernis: kinderen, ouders en soms ook een leerkracht die op het schoolplein fietst. Zij willen hier vanaf 15 april ac tie tegen voeren. Het plein is minder veilig en je kunt wachten op een ongeluk. Of er straffen komen, regels schrijven of nablijven weet al leen de Kinderraad. VLISSINGEN - De Koninklijke EHBO vereniging afdeling Vliss- ingen heeft dankzij steun van de Rabobank Walcheren en de Stichting Moerman Promotie -Vlissingen kleding aan kunnen schaffen voor hun groep hulp verleners. zijn er gastoptredens door de winnaar van vorig jaar, Kids Ne ver Lie, en de Utrechtse band rond de Zeeuws zanger, gitarist en tekstschrijver Martijn Dool aard (ex Outsmarted): Diesel Disko. HooilKoorts is een pro ject van de Jeugdraad Veere met steun van de provincie. Het is vooral bedoeld om bands kan sen te bieden zich te presente ren, podiumervaring op te doen en met deskundige ad viezen te werken aan hun ont wikkeling. Voor de HooilKoorts finale rijden gratis bussen naar en van De Zandput in Serooskerke. De entree be draagt 5 euro en kaarten zijn al leen aan de kassa te koop. Infor matie: www.veerejeugd.nl. Steve Lukather krijgt de Eddy Christiani Award. DOOR J0SIE EEPKENS Deze kleding wordt op maan dag 12 april om 19.30 uur door W.J.A. Dijkstra, burgemeester van Vlissingen, officieel overge dragen in het leslokaal van de vereniging in het Theo van Doesburgcentrum in Vlissin gen. VLISSINGEN - Voor de vijfde keer wordt zaterdag 3 april, door Poppuntzeeland, de Eddy Christiani Award uitgereikt in het Arsenaaltheater in Vlissin gen. Dat begint om 20.00 uur. De prijs wordt uitgereikt aan een gitarist die zijn sporen heeft verdiend binnen het internatio nale popcircuit en net als Eddy Christiani een inspirerende bij drage heeft geleverd aan de ont wikkeling van de elektrische gi taar. Eerder namen Leendert Haaks- ma (2006), Dany Lademacher (2007), Adrian Vandenberg (2008) en Jan Akkerman (2009) de bekroning in ontvangst. Dit jaar wordt de onderscheiding persoonlijk uitgereikt aan Steve Lukather. Hij is voormalig gita rist van Toto en scoort in de ja- ren tachtig hits als Rosanna en Africa, De Amerikaanse muzi kant staat bekend om zijn veel zijdigheid, creativiteit en zijn sublieme gitaarsolo's. Niet al leen als gitarist van Toto, maar FOTO: DAVIDE TRESPIDI FIAVIO BARGNA ook in zijn latere (solo) carrière maakt Steve furore. Zo werkt hij mee aan Thriller van Michael Jackson. Na de uitreiking ver zorgt Steve een optreden met bassist Michel van Schie, toetse nist Jeroen Rietbergen en drummer Ton Dijkman. Daar na neemt Steve plaats achter de signeertafel. Voorafgaand aan de uitreiking vindt traditioneel de Bandstafette plaats. Hierin spelen tachtig Zeeuwse muzi kanten verschillende cover nummers in wisselende samen stelling. De jongste deelnemer is dertien jaar en de oudste is drieënzestig jaar. Info via: www.poppuntzeeland.nl.. VLISSINGEN - Tijdens Dan ce Around the World op woensdag 7 april in het Arse naaltheater in Vlissingen zullen dansgroepen vanuit alle windstreken van de we reld een culturele voorstel ling verzorgen. Verschillen de dansscholen en vereni gingen hebben toegezegd om op deze avond kosteloos op te treden. Van Ameri kaanse hiphop en levendige streetdance tot traditionele Nederlandse volksdansen, Hindoestaanse Bollywood- dans, Spaanse Flamenco en Oosterse buikdans. Daar naast is er een Afrikaanse djembesessie van Djembe Bedlam. De opbrengst gaat naar malariaprojecten die uitgevoerd worden door stichting Nurses on Tour en het regionale Rode Kruis in het noorden van Ghana. Het begint om 19.00 uur. Kaarten kosten 12,50 euro. je eigen wereld op OOSTKAPELLE - Peuter speelzaal 't Speeltreintje houdt op donderdag 8 april een kinderkledingbeurs in het Protestants Kerkcentrum aan de Joh. De Pourckstraat 2 in Oostkapelle. Naast de kinderkleding in de maten 80 tot en met 176 is er ook positiekleding, speelgoed en bed-box-buggy spullen. Het is van 13.30 tot 15.15 uur. Zelf kleding of speelgoed verkopen kan ook, meer in formatie hierover kan via 0118-583677. projectontwikkeling thuis op Walcheren Opdrachtgever: T 0118 554455 www.woonburg.nl thuis op Walcheren Ontwikkeling: T 0113 273055 www.marsaki.nl

de Faam | 2010 | | pagina 17