Jeugdtheatergroep De Drang op tournee r Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu 171 V Museum toont Lievelingen A. Iets te vieren? Reserveer nu uw paasbrunch Rnaletour Amsterdamse Kleinkunstenaars Sound Xplosion de Weekkrant Zondag 28 maart Dinsdag 30 maart Woensdag 31 maart Expo, galeries, etc Doek valt voor Theate De Lammerenburcht ZATERDAG 27 MAART DANSEN VERWACHT 24 april Hotel-restaurant Belgische Loodsensociëteit Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in€21,50 p.p* Feestavond - dranken en hapjes All-in €21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 J All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu De Faam schouwburg Middelburg, 20.00 uur Dallaas Ocultas Portugese harmonicagroep, Ar senaaltheater Vlissingen, 20.15 uur Welkom in't Bos De Zeeuwse Komedie, Vest- zak99 Vlissingen, 20.15 urn- Het Zouthuis Het Middelburgs Theater, Mini- theater Middelburg, 20.30 uur Trio Con Animo Lunchconcert, Historische Kerk Oost-Souburg, 11.30 uur Dirk Scheele (Nickelodeon) Kinderpopconcert 2+, Arsenaal theater Vlissingen, 14.00 uur Paaspoppenkast Henkie de haas wil ook eieren verstoppen, Poppenkast Pops Vlissingen, 14.30 uur Het Zouthuis Het Middelburgs Theater, Mini- theater Middelburg, 14.30 uur Musicalgroep Papilion Koffers vol Zeeuws Talent, Spie- geltheater Middelburg, 14.30 uur Ensemble Cantando Vrouwenkoor zingt oratoria, opera en klassieke liederen, Ter Reede Vlissingen, 14.30 uur Quatuor Danel Strijkkwartetten Brahms, Haydn, Weinberg, Zeeuwse Concertzaal Middelburg, 15.30 urn- Dirk Scheele Kindervoorstelling 2+, Arsenaal theater Vlissingen, 16.00 uur Freddy Who? Rhytm bluesband, Strandpa viljoen Panta Rhei Vlissingen, 17.00 uur Jamsessie Wekelijks jammen op zondag, Café Groenlicht Vlissingen, 20.00 uur Het Middelburgs Kamerkoor In het kader van de lijdenstijd, Ter Reede Vlissingen, 19.30 uur Stand Up Mix van toneel en stand-up, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Paaspoppenkast Henkie de haas wil ook eieren verstoppen, Poppenkast Pops Vlissingen, 14.30 uur Cristina Branco Theaterconcert Kronos, Arse naaltheater Vlissingen, 20.15 uur Amsterdams Kleinkunstfestival Finalistentour De Wegwijzer, Nw en St Joosland, 20.30 uur Kinderdijk 56 Middelburg Mon Capitaine, iedere zondag 13.00-17.00 uur Zeeuwse Museum Middelburg t/m 28 maart; Superflex, Porce lain Pirates, KABK (re)found(ed), vanaf 27 maart: Lievelingen Willem3 Vlissingen Collages Jos Deenen, Beeld en tekst Ton van Reen, fotografie/installatie Melanie Bosboom Café Soif Vlissingen Kleurrijke fotografie, popart Toon Poppe MIDDELBURG - Het Zeeuws Museum toont van 27 maart tot en met 27 juni op verzoek van velen, favoriete kunstwerken en objecten uit de rijke collectie van het museum onder de naam Lievelingen. Deze ten toonstelling gaat met grote sprongen door de geschiedenis; van een vervlogen Zeeland tot het werk van vandaag. Te zien zijn tafels vol glaswerk, tafellin nen en kasten gevuld met zilver. De 18e-eeuwse kasten zijn ooit gemaakt voor de verzameling van het Zeeuws Genootschap. Het glaswerk komt van de eer ste Middelburgse glasblazerij uit de 16e eeuw en wordt aange vuld met bokalen en kelken uit latere periodes. Ook wordt de eigentijdse kleding van de Zeeuwse modeontwerpster Lidewij Corstiaans getoond. Verder schittert er een goud leerbehang vol tropische vogels en bloemen, hangt er het in drukwekkende portret van Mi- chiel de Ruyter gemaakt door Ferdinand Bol uit 1667 en een vergeten wandtapijt met het mythische verhaal van Cepha- lus en Procris. De porseleinkast wordt gevuld met keramiek van ontwerper Bas van Beek en van af de wand kijken portretten van bekende en minder beken de Zeeuwen de bezoeker in dringend aan. Kunsthistorica Katie Heyning publiceerde in een speciale uitgave foto's en achtergrondverhalen over de tentoonstelling. Het museum bevindt zich op het Abdijplein. www.zeeuwsmuseum.nl en 0118-653000. NIEUW EN SINT JOOSLAND - Drie nieuwe talenten van het Amsterdams Kleinkunst Fes tival zijn woensdag 31 maart om 20.30 uur te zien in Theater De Wegwijzer in Nieuw en Sint Joosland. Arian Soraya. Marjolein van Kooten en Mattijs Ver ballen hebben een strenge voorselectie gehad, krijgen professionele begeleiding en doen momenteel ervaring op tijdens een uitgebreide tour nee. Het festival geeft ruimte om te rijpen. De kans om ont dekt te worden. Al drieën twintig jaar levert het namen op als Maarten van Roozerv daal. Thomas Acda en Ri chard Groenendijk. Begrip pen als Droog Brood. Mike Thomas, de Vliegende Pan ters. Dames voor na Vieren. Klaas van der Eerden. Alle maal wonnen ze ooit het Con cours om de Wim Sonneveld- prijs. Ze leren teksten proe ven. zalen te zien, publiek te ruiken en applaus te horen. Zo bereiden ze ach voor op de grote finale 12 april in de Kleine Komedie Amsterdam. Hoofdprijs voor de kandida ten: het bronzen beeld van Sonneveld. Bonusprijs voor de Nederlandse theaters: heel veel nieuw talent. Kaart verkoop: 0118-602741 en www.theaterdewegwijzer. nl HEINKENSZAND - Theatergroep Kwark speelt woensdag 31 maart om 14.30 uur de voorstelling Krekel en Mier in De Stenge in Heinkenszand. Het is de allerlaat ste voorstelling van theatergroep Kwark, die daarna moet stoppen omdat ze geen subsidie meer krijgen van de provincie en lan delijke fondsen. Kaartverkoop: 0113-311999 en www.culturele- raadborsele.nl. FOTO: GUS HAAK. GOES - Jeugdtheatergroep De Drang brengt donderdag 25 en vrijdag 26 maart om 20.30 uur de voorstelling F777in Podium 't Beest in Goes, vrijdag 9 april in De Spot in Middelburg en vrij dag 9 juli op het festival Onder stroom in Vlissingen. Het stuk, geïnspireerd op de Japanse ro man, film en manga Battle Roy ale is een gladiatorenspel, maar dan in de virtuele wereld. Het is een persoonlijk verhaal van een groep jongeren, een schoolklas met verschillende achtergron den die de strijd met elkaar aan gaan. In FIT! zijn verschillende media met elkaar versneden en versmolten: de oude weten schapsleer van Darwin's Origin m.m.v. JJ2 men company Aanvang: 20.30 uur - Zaal open: 19.30 uur Entree 6,- DE LAMMERENBURCHT KAN NIET ZONDER U. MELD U DAAROM AAN ALS VRIJWILLIGER/STER Zuidbeekseweg - Vlissingen Inl. 0118-47 47 16 of kijk op www.lammerenburcht.nl Kent u Belgische CoM^iT^cieteTt?'D"e?e"'SOOSis voor iedereen toegankelijk. De enige locatie aan de boulevard met uitzicht op het "Loodswezen". Sinds I maart 2010 zijn wij een officieel 3-sterren hotel, erkend door de Hotel Classificatie. Sociëteitenmenu a 19,50 p.p. Salade met zachtgegaarde makreelfilet, dragonmayonaise en zoetzure bietjes OF Venkelsoep met scampistaartjes Qeroosterde doradefilet met rode paprikadressing OF Lamsbout met jus van de koninck, tijm en honing Bloedsinaasappeltaart met yoghurtcrème OF Koffie met chocolade Boulevard de Ruyter 4, 4381 KA Vlissingen, Tel.: 0118-413608 info@bsoos.nl www.bsoos.nl ("K of the Species, role playing ga- mes als Second Life en World of War craft, het werk van de Ja panse dichter en schrijver Yukio Mishima en het eerder ge noemde werk Battle Royale. Het publiek krijgt tijdens het stuk ook een actieve rol. Toeschou wers worden uitgedaagd om een eigen avatar te ontwikkelen en mogen uiteindelijk beslissen over het bestaansrecht van de tradities, oftewel de leden van de schoolklas. Ontwerp virtuele arena: De Zeeuwse vormge vers/kunstenaars Jacques Hoogesteger en Ramon De i Nennie. Tekst: Maria Timiaan. Regie: Oscar Postema. Kaartver koop: www.tbeest.nl. Iedere zondag van 12.00 -14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 19.00 - 23.00 uur. Zaal open vanaf 18.30 uur. soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's leen 2e paasdag per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2010 | | pagina 35