INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE veeW INFORMATIEF OVERHEID UITGESCHREVEN PERSONEN UIT DE GBA Uit onderzoek door de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer verblijven op het adres waarop zij in de Gemeentelijke Basisadminis tratie zijn ingeschreven.v Het college van burgemeester en wethouders heeft op 1 8 maart 2010 besloten de bijhouding van de persoonslijsten van deze perso nen met toepassing van art. 83 wet GBA op te schorten. Dit bete kent dat zij daardoor niet meer op dat adres staan ingeschreven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkenen meegedeeld. Het betreft: Buitenhove 121, R. van Lam- balgen, geb. 29-07-1983 Roozenburglaan 70, SM. Saftoiu, geb. 21-08-1967 Noordweg 487, H.W. Ka minska, geb. 24-01-1966 H.T. Rzemek, geb. 02-05-1953 Nederstraat le, P.R. Bartlett, geb. 05-02-1966 G.O. Gür, geb. 02-11-1984 Noordsingel 112, E.L.P. Pro voost, geb. 04-06-1958 Wijdaustraat 64, F.J.A. Ste- ijaert, geb. 22-02-1948 Rusthofstraat 33, M.R. Pape, geb. 27-02-1955 Meanderhof 25, R.M. Mar tina, geb. 12-02-1980 Bagijnhof 6H, A.M. Don- cheva, geb. 18-10-1985 Vlasmarkt 24, J.P. de Boer, geb. 15-01-1954 Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit, een bezwaarschrift indienen; deze termijn eindigt op 30 april 2010. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waar tegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelij kerwijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:1 3 van ae Al gemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Al gemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aan vragen bij de Voorzieninaenrech- ter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorziemngenrechter, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Achter de Kerk 2-4, Nieuw- en Sint Joosland: vernieuwen/veranderen raamko zijnen le verdieping voorgevel en vervangen metalen garage deuren door houten luiken. Akkerlaan 41, Arnemui- den: plaatsen kap op garacje. Akkerlaan 43, Arnemui- den: plaatsen kap op garage. Beddewijkstraat 1 ls uitbrei den woning met verdieping. Buitenhove 161-163: (tijde lijke) uitbreiding kinderdagver- bl ijf. Buitenruststraat 4: vervan gen vlaggenmast. Hoogaars 5, Arnemuiden: bouw vrijstaande woning met garage en tuinhuis. Langeweg 30a, Arnemui den: veranderen v.m. waterbas sins. Markt 57/59: plaatsen 2 Velux dakramen. Markt 65: plaatsen 1 Velux dakraam. Noordweg 347: div. restaura tie-werkzaamheden Oranjeplaat 59, Arnemui den: plaatsen tuinhuisje en car port. Reigerstraat 3: uitbreiden res taurant. Sloehavenstraat 21, Nieuw- en Sint Joosland: uitbreiden woning. Steunbeer 10,12,14: uitbrei den woningen. Zusterstraat 6A: ged. ver nieuwen kozijnen. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Abdij 6: slopen asbesthou dende plafonds (12-3). Breeweg 74: vergroten wo ning achterzijde (12-3). Kruisweg 2: wijziging op een eerder verleende reguliere bouwvergunning d.d. 3 juli 2008 betreffende, diverse bouw kundige aanpassingen m.b.t. de inrichting (1 2-3). Molstraat 8: plaatsen hekwerk op plat dak (12-3). Langstraat 41, Arnemui den: aanbrengen gevelreclame (17-3). Noordsingel 70: vervangen ramen en kozijnen en plaatsen dubbel glas (1 2-3). Oosterscheldestraat 215: plaatsen dakopbouw (1 2-3). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor ziemngenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERP- MONUMENTENVERGUNNING Gedurende zes weken, van 25 maart tot en met 5 mei 2010 ligt bij de vakbalie in het stadskantoor het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Molstraat 15: intern verbou wen woning Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college Van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het nood zakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoonnummer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. BUITENPLANSE ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.23 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening besloten hebben onder voorwaar den ontheffing te verlenen van het bestemmingsplan 'Beschermd Stadsgezicht', ten behoeve van de wijziging van de bestemming (functie) van de begane grond van het pand Domburgs Schuitvlot 23, teneinde de vestiging van een Chinees wokrestaurant mogelijk te maken. De vestiging van een Chi nees wokrestaurant past niet bin nen de voor genoemd pand van kracht zijnde bestemmingen "woondoeleinden', 'detailhandel' en recreatieinrichting met de aan duiding 'b' (alleen op de begane grond). Het (buitenplanse) ontheffingsbe- sluit ligt met de relevante stukken gedurende zes weken, van 26 maart tot en met 6 mei 2010 ter in zage bij de vakbalie in het stads kantoor. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden, mits zij om trent het ontwerpontheffings-besluit een zienswijze naar voren hebben gebracht, ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuurs recht beroep instellen bij de Recht bank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorziemn genrechter bij de Rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van zowel een beroepschrift als een voorlo pige voorziening is griffierecht ver schuldigd. Belanghebbenden worden erop gewezen dat zij het risico lopen niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep als zij redelij kerwijs kunnen worden verweten dat zij tegen het ontwerpont- heffingsbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3.15 van de Algemene wet bestuursrecht heb ben kenbaar gemaakt. VERZOEKEN OM (BINNEN- PLANSE) ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen ten behoeve van: Hoogaars 5, Arnemuiden: het bouwen van een vrijstaande woning met garage en tuinhuis. Het bouwplan voldoet niet (ge heel) aan de voorschriften van het ter plaatse vigerende bestem mingsplan "Hazenburg". Markt 51: uitbreiden magazijn en vernieuwen/vergroten fietsen stalling. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan de voorschrif ten van het ter plaatse vigerende bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht". Het college is voornemens om ont heffing te verlenen van de ge noemde bestemmingsplannen met gebruikmaking van de van de daartoe in het bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid. In ver band hiermee liggen gedurende twee de bouwplannen vanaf 25 maart tot en met 7 april 2010 ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden monde ling of schriftelijk hun zienswijze omtrent de bouwaanvragen ken baar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoonnummer (0118) 67 52 41. AANWIJZING COLLECTIEVE FESTIVITEIT (GELUIDHINDER- BEPALINGEN) EN ONTHEFFING SLUITINGSUUR BINNENSTAD Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij vrijdag 2 april 2010 hebben aan gewezen als "collectieve festiviteit" ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Plaatselijke Verorde ning Middelburg 1997. Tijdens deze dag zijn de voor schriften ter beperking van geluid en trillinghinder op de hierna ge noemde horecabedrijven niet van toepassing tot 02.00 uur op 3 april 2010. Deze daa is als zoda nig aangewezen ten behoeve van de zogenaamde "Bluesroute Mid delburg" die door Bluestown v.o.f. wordt georganiseerd. Gedurende de aangewezen dag kan in de be treffende horecabedrijven levende muziek ten gehore worden ge bracht. Hierdoor kunnen de geluids normen van de Wet milieubeheer worden overschreden waardoor geluidhinder kan optreden. De volgende horecabedrijven zullen aan de "Bluesroute Mid delburg" deelnemen: Desafinado (Koorkerkstraat 1); De Geere (Langeviele 51); Seventy Seven (Markt 77); Tympaan (Markt 83); Bommel (Markt 85); American Bar (Plein 1940 nummer 7); Herberg (Pottenmarkt 2-2A); 't Fust (Vlasmarkt 4); Dinges (Vlasmarkt 14); 't Hof (Vlasmarkt 20); 't Schuttershof (Schuttershof straat 1 De Groene Pulk (Vlasmarkt 39); De Mug (Vlasmarkt 54-56); Hart van Middelburg (Zus terstraat 20). De aanwijzing tot collectieve festi viteit is alleen voor deze horecabe drijven van toepassing. Tevens is door de burgemeester ontheffing verleend van het vastge stelde sluitingsuur tot 03.00 uur voor de horecabedrijven in de bin nenstad (gelegen in het gebied om geven door de vesten en het Kanaal door Walcheren) op 3 april 2010 onder de voorwaarde dat vanaf 02.00 uur het zoge naamde eenrichtingsverkeer van kracht is, waar onder wordt ver staan dat vanaf 02.00 uur geen personen meer mogen worden bin nengelaten in de horecabedrijven. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. G E M E E N T RECTIFICATIE VERLEENDE VRIJSTELLINGEN UITBREIDING MINICAMPINGS Op 17 maart 2010 maakten wij bekend dat wij op 2 maart 2010 vrijstelling als bedoeld in artikel 1 9 lid 2 van de Wet op de Ruim telijke Ordening (WRO) hebben verleend om de uitbreiding naar 25 standplaatsen van een negen tal kleinschalige kampeerterreinen mogelijk te maken. Het betreft de volgende kleinschalige kampeer terreinen: - Zeeuws Knoopje, Bergwegje 6 te Aagtekerke - 't Hommeltje, Breeweg 5 te Koudekerke - De Boshoek, Boshoekweg 5 te Serooskerke - Duinvliet, Werendijkseweg 1 te Zoutelande - De Lepelhoeve, Lepelstraat 1 3 te Vrouwenpolder - Boogaard, Paulusweg 16 te Zou telande - Molenperk, Vrouwenpolderse- weg 63 te Serooskerke - het Berghof, Bergweg 3 te Big- gekerke - Klein Rijnsburg, Noordweg 60a te Oostkapelle In die publicatie is kennis gege ven van het feit dat de vrijstel- lingsbesluiten op 8 maart 2010 naar de aanvragers zijn verzon den en samen met de daaraan ten grondslag liggende beschei den t/m 19 april 2010 ter in zage. In aanvulling op de publi catie van 17 maart 2010, maken wij hierbij bekend dat zowel be langhebbenden die eerder ziens wijzen hebben ingediend als belanghebbenden die niet kunnen worden verweten niet eerder zienswijzen te hebben ingediend t/m 19 april 2010 beroep kun nen instellen bij de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State. PROCEDURE ONTHEFFFINGVERLENING Veere Wij zijn van plan om, met toepas sing van art. 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van het bepaalde in het bestem mingsplan Beschermd Stadsgezicht Veere te verlenen voor: - Het plaatsen van een schuur op het perceel Smidspad 1 Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken Lees verder op pagina 29

de Faam | 2010 | | pagina 28