Walcheren Scooter bij kauwgom AH XL Nieuw Trattoria Terra M Modern Express verhuist Nieuw De Vlijt Linnen Uit het Zakenhart van... SAS Assurantiën verhuisd ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Open dagen bij ASCO in Vlissingen Brommers van Rets Scooter Shop Single avond 35+ nw HW.n De Faam Woensdag 24 maart 2010 - Pagina 27 Bestevaêr biedt veel VIJSSINGEN - ASCO aan de President Roosevelt- laan 735 in Vlissingen houdt van donderdag 1 tot en met zaterdag 3 april open dagen. Asco ver koopt en installeert bui tenzonweringen, raam- decoraties, kozijnen, dak kapellen en garagedeu ren. Tijdens de open dagen zijn er unieke acties, leuke demon straties en is er een hapje en een drankje. "We willen met de open dagen meer mensen naar onze zaak trekken", ver telt directeur Rogier Hijman. "We hebben leuke acties zo als kortingen en een gratis energie check. Ook hebben we demonstraties over hoe een inbreker binnenkomt door gewone kozijnen en niet binnen kan komen door onze kozijnen. Ook laten we onze nieuwste zonweringen zien." Verder kunnen de bezoekers de uitgebreide showroom be kijken waar ze de specifieke opstellingen, de sfeer en de uitstraling van de diverse pro ducten, materialen, kleuren en dessins kunnen ervaren. De open dagen zijn te bezoe ken op donderdag van 8.30 tot 21.00, op vrijdag van 8.30 tot 18.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. MIDDELBURG - De Fiets Scooter Shop aan het Podi um 7 in Middelburg heeft drie nieuwe brommers gele verd aan Rijschool Jasperse. Hierop kunnen leerlingen hun brommerexamen afleg gen. Dit examen is sinds 1 maart ingevoerd. VLISSINGEN - Sabroso aan de Walstraat 7 in Vlissingen en MirLove4Food houden el ke tweede vrijdag van de maand een avond voor 35- plus singles. 9 april is er een 70ties-80ties avond met di ner, muziek en gezellige ge sprekken. Het begint om 19.00 uur en kost 24,50 euro. Aanmelden: 06-34768522. VLISSINGEN - Sas Assuran tiën is van de Hobeinstraat naar de Badhuisstraat 26a in Vlissingen verhuisd. "Ons oude pand had geen inloopkantoor en geen uit straling, daarom zijn we verhuisd. Hier hebben we de ruimte en zitten we op een a-locatie", vertelt Saskia van de Wege. "In Vlissingen zijn er weinig tussenperso nen in verzekering en er is een grote vraag naar per soonlijk contact in plaats van internet. We zijn gespe cialiseerd in ZZP-ers en dan voornamelijk in de zorg." Van 29 maart tot 1 april kan iedereen binnenlopen om zijn pakket te vergelijken en een heerlijke SAS tompoes. Artist impression van Bestevaêr. zoals het hoort in een binnen stad. Dus eengezinswoningen met tuin maar ook herenhui zen en appartementen. Zo krijg je een hele gevarieerde wijk. Jong en oud wonen hier naast elkaar." En net zoals in een eeuwenoud centrum is ook bijna geen en kele woning hetzelfde. De he renhuizen hebben verschillen de gevels en ieder appartement is weer anders ingedeeld. Het unieke aan Bestevaêr, deze naam was de bijnaam van Mi- chiel de Ruyter, is dat het gaat om een nieuwe plek. Het is als het ware een verborgen gedeel te van de stad dat nu tevoor schijn komt. Eigen parkeerplaats Niet onbelangrijk in de binnen stad is het parkeren. Ook daar is bij de ontwikkeling van het pro ject over nagedacht. Iedere be woner in Besteveaêr beschikt over een parkeerplaats op eigen terrein. Er zullen verschillende parkeerplaatsen ondergronds komen en op speciaal aange legde binnenhofjes. Na 40 jaar Bonedijkstraat nu Vrijburg, foto: leon janssens VLISSINGEN - Stomerij wasserij Modern-Express verhuist 26 maart, na 40 jaar, van de Bonedijkestraat naar de Octrooiweg 16C op Vrijburg. Jannie en Benny van Wezel en dochter Jac queline, zetten in een nieuwgebouwd pand hun bedrijf voort. "Onze oude zaak wordt gesloopt", zegt Jannie, "Wij leveren service en kwaliteit aan particulie ren, bedrijven en instellin gen. Gratis ophalen en thuisbrengen. Kleding, gor dijnen, dekbedden, bruids jurken, enz. voor perfecte reiniging." Tel: 0118- 412766. Zaterdag gesloten. Innamepunt: Primera, Lan ge Zelke 2 in Vlissingen. door marina meuers VLISSINGEN - Wie op een prachtige locatie aan het water wil vertoeven, maar wel op loopafstand van het centrum wil wonen, kan het beste aanstaande zaterdag (27 maart) een kijkje ko men nemen op het Schelde- terrein. Hier ligt van 11.00 tot 17.00 uur de expo-boot afgemeerd waar tekeningen en artist impressions van het prestigieuze project Bestevaêr te bewonderen zijn. En natuurlijk kunnen potentië le 'Scheldekwartier-bewoners' het terrein op om zo de maritie me sfeer te proeven en met ei gen ogen te aanschouwen waar misschien hun woning of ap partement wordt gebouwd. De ze zomer gaat de bouw voor het eerste deelplan van het Schel- dekwartier (tussen het dok en de binnenstad) van start en de verwachting is dat de eerste woningen in de zomer van 2011 worden opgeleverd. Verborgen stad Dat het om een bijzonder pro ject gaat, staat buiten kijf. Ma- riet Schoenmakers, directeur conceptontwikkeling van AM, vertelt vol enthousiasme over Bestevaêr: "Er wordt binnen kort gebouwd op een schitte rende locatie. De zee, het cen trum, de Boulevard, alles ligt letterlijk op loopafstand. Bo vendien wordt er hier gebouwd Mirjam Witkam en medewerksters. foto: leon janssens MIDDELBURG - Lin-o- Lux De Vlijt Linnen ver huisde 18 maart van de Korte Delft naar de Gra venstraat 3. "Een nieuwe locatie in het stadshart van Middelburg. Wij hebben de stap gezet naar een gro tere winkel met véél meer ruimte dus een betere pre sentatie", zegt eigenaresse Mirjam Witkam. De nieuwste collecties linnen- textiel, dekbedden- en overtrekken, kussens, nacht- en onderkleding, badtextiel, van ondermeer Essenza, Livello, Vandijck, Cinderela zijn bij De Vlijt te vinden. Opvallend zijn de nieuwe slaapkamercollec ties en trendy Pip Studio artikelen. 0118-633830 www.linolux.nl VLISSINGEN - Een scooter krijgen bij een pakje kauwg om? Dat kan bij de Albert He- ijn XL aan de Gildeweg 6 in Vlissingen. Samen met Sport- life heeft de grootgrutter een geweldige Piaggio scooter verloot. Deze was te winnen door een pakje Sportlife Mul- tipack te kopen. De gelukkige winnares is Sylvia Mandie uit Oost-Souburg. Zij kreeg afge lopen vrijdag de Piaggio scooter uit handen van de vertegenwoordiger van Sport life en de assistent manager van de AH XL. "Ik geloofde het eerst echt niet dat ik ge wonnen had, maar ik ben er De gelukkige winnares van de scooter is Sylvia Mandie. foto: tara de vriend wel super blij mee", vertelt gelijk op rijden want ik heb Sylvia. "Helaas kan ik er niet mijn pols gebroken." Sas .Assurantiën bv .A Het nieuwe pand van Sas Assurantiën. foto: tara de vriend oor tara de vriend Silvan Claassens en Theo Ver stegen zijn hiervan de eigenaren. "We willen de mensen kennis la ten maken met de puurheid van de Italiaanse keuken met crosti- ni's, Perronibier, polenta's en andere Italiaanse gerechten en dranken", vertelt Silvan. "Op de Kok Dino Pietrosanto, Theo Verstegen en Silvan Claassens. menukaart staan vijf gangen waar een keus uit gemaakt kan ke gerechten klaar. En om de zes geopend van dinsdag tot en met worden. Onze Italiaanse kok, Di- weken hebben we een nieuwe zondag van 10.00 tot 22.00 uur. no Pietrosanto, maakt de heerlij- kaart." Trattoria Terra Mare is Reserveren via 0118-413883. VLISSINGEN - Aan de Nieu- wendijk 14 (voormalig Cel tic Haven) in Vlissingen is, sinds afgelopen donderdag, het echte Italiaanse restau rant Trattoria Terra Mare geopend.

de Faam | 2010 | | pagina 27