Zelfstandig werkend kok tr randstad Nieuwe cursus Positieve Praktische Psychologie Coaching voor vrouwen dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Kort Walchers nieuws Conferentie kwaliteit bestaan Lentebal voor 65+ in De Zwaan Jan Zijlstra houdt apostolische dienst Werk aan kwaliteit winkelgebied Bingo in Majoraat Seatbag S.C. komt met autogordeltas Kinderkledingbeurs aan Stoppelaerstuin Indiase foto's in Kunstkamer Montessorischool houdt open dagen Is een wonder nodig in uw leven? cFerry s Restaurant Het Verschil in Zoutelande zoekt: Eerste medewerker bediening (38 uur p.w.) Medewerker bediening (38 uur p.w.) Jij zoekt iets dichter bij huis? Vanaf 29 maart zijn wij weer open in Vlissingen Woensdag 24 maart 2010 - Pagina 17 MIDDELBURG - Rijschool Dek houdt 27 maart een open dag. Geïnteresseerden kunnen dan gratis proefrij den met een auto, motor, vrachtauto of bus. In de auto en op de motor mogen zelfs 17-jarigen al een gratis proefrit doen. Er is een spe ciaal parcours uitgezet voor zowel de motoren als perso nenwagens. Met de andere voertuigen (auto met aan hanger, bus, vrachtwagen, truck met oplegger) wordt over de openbare weg gere den en hiervoor is een rijbe wijs voor de personenwagen vereist.De open dag duurt van 12.00-16.00 uur aan de Elektraweg in Middelburg (parkeerterrein Vitrite). MIDDELBURG - De Acade mie voor Kwaliteit van Be staan, onderdeel van Stich ting Arduin, houdt op don derdag 8 april een conferen tie over de ouder wordende mens met een verstandelij ke beperking. Sprekers zijn Tamar Heller, zij zal spreken over de consequenties van het ouder worden bij men sen met een verstandelijke beperking en over hoe goed oud te worden en Marian Maaskant, zij zal spreken over de kenmerken van de Nederlandse situatie en ver volgens over de huidige stand van zaken in de ken nis rondom dementering bij mensen met een verstande lijke beperking. Het is van 10.00 tot 16.00 uur en deel name kost 50,00 euro. Dit is inclusief lunch. Meer infor matie via www.arduin.nl. OOST_SOUBURG - Stich ting Palladium houdt vrij dag 26 maart van 13.45 tot 16.30 uur een lentebal in wijkcentrum De Zwaan. De toegang aan de Kromwege- singel 1 in Oost-Souburg is gratis. VLISSINGEN - Jan Zijlstra houdt woensdag 7 april een apostolische dienst in Go(o)d Times Centrum, Voltaweg 3 in Vlissingen. Hij heeft jarenlang door heel Nederland heen-grote red- dings- en genezingsdien sten gehouden. Het bijwo nen van zo'n dienst is een bijzondere belevenis met zang, muziek, spontane ge tuigenissen en prediking. Het gebed voor zieken en de reactie daarop maken het tot een onvergetelijke, in drukwekkende ervaring. De dienst begint om 19.30 uur en de toegang is vrij. VLISSINGEN - Om het win kelgebied in Vlissingen nog schoner en veiliger te ma ken, kunnen de onderne mers hun wensen en sug gesties kenbaar maken in een enquête. De Stichting Centrummanagement Vlis singen en de Vereniging Winkelcentrum Vlissingen willen zo samen met de on dernemers, politie, brand weer en gemeente gericht aan de slag voor een prettige sfeer in een verzorgde bin nenstad. De enquête is een onderdeel van het project Keurmerk Veilig Onderne men (KVO). De Stichting Centrummanagement Vlis singen en de Vereniging Winkelcentrum Vlissingen startten het project KVO om de kwaliteit van het winkel gebied te vergroten. Het Hoofdbedrijfschap Detail handel ondersteunt de par tijen. In mei zijn de eerste resultaten van de enquête bekend. Meer informatie bij Joop van Bel via 06- 53696049. VLISSINGEN - De Stichting Majoraat aan de van Hogen- dorpweg 58a in Vlissingen houdt zondag 28 maart een bingo. Dat is van 13.30 tot 16.00 uur en de toegang is gratis. MIDDELBURG - Seatbag S.C. bestaat uit tweedejaars studenten van de Hoge school Zeeland die geza menlijk een innovatief pro duct ontwerpen, produce ren, promoten en verkopen. Seatbag S.C. recyclet auto gordels in een duurzame, stoere tas. Dit sluit aan op het idee om groen te onder nemen. De Seatbag is uiter mate geschikt voor scholie ren en studenten aangezien de tas groot en sterk genoeg is voor een 17' laptop en boeken. De tas wordt gepro duceerd bij een sociale werkplaats in de provincie Zeeland. Op deze manier steunt Seatbag S.C. de lokale economie. De Seatbag is oersterk, stoer en milieu vriendelijk. Voor meer infor matie of contact zie www.seatbag.webs.com. Tevens is Seatbag S.C. op 8 april a.s. te vinden op de marktdag te Middelburg. MIDDELBURG - In jeugd- gebouw Hofpleinkerk aan de Stoppelaerstuin in Mid delburg (zijstraat Wage- naarstraat) is vrijdag 9 april van 09.00-18.00 uur een kin derkledingbeurs. Er worden leukeen eigentijdse(merk)- kinderkleding voor een be taalbare prijs verkocht. Ook is er een beperkte oplage da meskleding. Voor kleding inbrengen of info bel: 06- 57310908. WEMELDINGE - Een kame- lentrip in Rajastan, boot tochten op de Ganges in Varanassi, een polioproject in Bodgaya, een naaktpor- tret in Goa, figuratie in een bollywoodfilm. De Ant werpse fotograaf Jan Bedde- genoodts beleefde en foto grafeerde het allemaal tij dens zijn tocht door India. Het resultaat is te zien in de Kunstkamer aan de Wilhel- minastraat 9 in Wemeldin- ge. De expositie is te bezich tigen op zondag 28 maart van 13.00 tot 17.00 uur. Daarna elke zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur) tot en met 11 april. GOES - Montessorischool De Basis aan de Framboze- straat 29 in Goes houdt open dagen tot en met vrijdag 26 maart. Ouders van peuters kunnen tussen 9.00 en 10.00 uur in de klassen kijken als de kinderen er aan het werk zijn. Tussen 10.00 en 11.00 uur wordt er uitleg gegeven. MIDDELBURG - De Nieuw Leven Gemeente in Middel burg houdt zondag 28 maart een speciale dienst onder het thema Is een wonder nodig in uw leven? In deze speciale samenkomst is er veel tijd voor persoonlijk ge bed voor een situatie of nood het leven van bezoe kers. De dienst begint om 19.30 uur en de zaal is open vanaf 19.00 uur. De toegang is gratis. De Nieuw Leven Gemeente is een jonge dy namische kerk. De diensten kenmerken zich door leven dige muziek en samenzang, krachtige prediking uit de Bijbel en de mogelijkheid om persoonlijk gebed te ontvangen voor een nood. Meer informatie via 0118- 416770. Lunchroom (Brasserie ((sn Wegens uitbreiding van- en drukte in onze keuken zoeken wij per direct een: Eigenschappen: Jong Dynamisch Gemotiveerd Stressbestendig Passie voor koken Beheersing van de basiskennis van koken Kennis van bereiding van verse producten Interesse: Stuur dan uw sollicitatie met c.v. naar: Dhr. Ferry van Dommelen Bellamypark 42 4381 CK Vlissingen e-mail: ferrvvandommelen@orange.nl Tel.: 0118-430909 BANENMARKT Op woensdagavond 28 april start drs. Maja Jeff kins in Middelburg een nieuwe cursus Praktische Psychologie voor vrouwen. Deze cursus biedt inzicht in het denken en handelen van mensen. Deze cursus van 8 bijeenkomsten is speciaal bedoeld voor vrouwen die geïnteresseerd zijn in allerlei onderwerpen uit de hedendaagse psychologie en daar graag méér van willen weten. Deze psychologie cursus is een positieve cursus, waarin je aan de hand van vele voor beelden uit de praktijk van het dagelijkse leven inzicht krijgt in het denken en handelen van mensen! Onderwerpen Deze nieuwe cursus behandelt nieuwe trends en inzichten vanuit de psychologie. Je leert tijdens deze cursus om het beste in jezelf en anderen naar boven te halen! N.L.P. en communicatietechnieken komen uitgebreid aan de orde waardoor je leert om psychologie dagelijks eenvoudig toe te passen! Je leert om problemen te veranderen in doelen. En natuurlijk worden er nog vele andere boeiende onderwerpen besproken! Wij doen geen rollenspel en een specif ieke vooropleiding is niet nodig. Data: woensdagavond 28/4, 26/5,16/6,15/9, 6/10,10/11, 1/12, 22/12 Tijd: Woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur Locatie: Het Arneville Hotel, Buitenruststraat 22, Middelburg Horeca-ervaring vereist. Ben jij jong, snel, leergierig en toe aan een nieuwe uitdaging? ONTVANG 500 EURO STARTBONUS. Mail naar info@restauranthetverschil.nl. - Meer info: www.hotelhetverschil.nl. Ons vertrouwde adres: Badhuisstraat 50 4381 LT Vlissingen (0118)420 580 www.randstad.nl Uitzenden Detacheren Professionals Search Selection HR Solutions j Inhouse Services Maja Je ff kins: "Het is een blije cursus waarin je veel inzicht krijgt in het denken en handelen van mensen". De cursus bestaat uit 8 bijeenkom sten en. kost 220,- incl. materiaal en certif icaat als bewijs van deelname. Voor een folder of aanmeldingen kan contact opgenomen worden met: Maja Jeff kins, tel.010-2344554 of www.praktischePsycholoaie.nl

de Faam | 2010 | | pagina 17