^fsüPER (WEEKEND ^ORDEEL Schapen grazen in de stad Mozaïeken Britannia schoongemaakt Graag gedaan. dé Weekkrant De Faam Deze week vanaf donderdag Leerlingen bakken pannenkoeken Expositie Mozaïek voor Britannia Afspraak zonder wachtlijst! Fysiotherapie Bekken Fysiotherapie Osteopathie Zumha, Pilates, Spinning Healthclub Zeeland Gezond Schenge 4, Middelburg Tel.: (0118) 632 050 info@zeelandgezond.nl www.zeelandgezond.nl Sociale Dienst Walcheren Een van de werken van Lies- beth Vastrick. foto: p.r. door marcel van der voort VLISSINGEN - Art Conser vation uit Vlaardingen is tot begin april bezig met het conserveren van de mozaïe ken van voormalig hotel Britannia, aan de Vlissingse boulevard. "Dat gebeurt om ze voor de toe komst te behouden", verduide lijkt gemeentewoordvoerder Pien Wildeman. En vervolgt: "Ze maken de mozaïeken schoon en er komt een door zichtige kunststof bescherm laag overheen. Vervolgens gaan ze voor opslag naar het hotel paviljoen. Het is de bedoeling dat er in de nieuwbouw gebruik van wordt gemaakt." De op drachtgever is gemeente Vliss- ingen. De rekening van tiental len duizenden euro's betaalt BV Britannia Watertoren, waarvan Vlissingen overigens de aan deelhouder is. Restauratie van de mozaïeken is nog niet aan de orde. Vlissingen heeft vorige week een sloopvergunning ge kregen voor de toren met hotel kamers en de laagbouw ervoor. Het is de bedoeling dat het pa viljoen behouden blijft. Er is een bezwaarprocedure gestart van zes weken. Binnenkort gaat alvast het asbest uit Britannia. De datum van de sloop is onbe kend. MIDDELBURG - In het kader van de landelijke pannenkoe kendag komen leerlingen van basisschool De Uilenburch op vrijdag 26 maart cliënten van 't Gasthuis verwennen met pan nenkoeken. Vanaf 10.00 uur bakken zij in de hal en de activi teitenruimte pannenkoeken voor een deel van de bewoners. Rond 11.15 uur geeft een groep kinderen een presentatie. VLISSINGEN - Studio Soledo aan de Gravestraat in Vlissin gen opent zaterdag 27 maart om 14.00 uur met een nieuwe tenstoonstelling van mozaïek tekeningen en schilderijen. De ze zijn speciaal gemaakt om aandacht te vragen voor be houd en restauratie van het Pa viljoen van het voormalige Ho tel Britannia met de mozaïeken van L. van Roode. Kunstenares Liesbeth Vastrick van Teken club Spetters heeft 22 schilde rijen gemaakt en daarnaast zijn er nog ongeveer 85 werkstuk ken gemaakt door inwoners van Vlissingen. Naast handge maakte mozaïekansichtkaarten is er ook ander werk van Lies beth te zien, alsmede van S. van Raaij, K. Zevenhuizen en ste nen en bronzen beelden van Ad Maes. Tevens kunnen sympat hisanten zich (gratis) aanmel den als 'Vriend van het Brit'. Openingstijden: zaterdag- en zondagmiddag van 14.00-18.00. Ook op afspraak06-29133434 Bekendmaking verordeningen Het Algemeen Bestuur van de Sociale Dienst Walcheren maakt bekend op 25 februari 2010 de volgende verordeningen te hebben vastgesteld: Re-integratieverordening Wet werk en bijstand; Handhavingsverordening Sociale Dienst Walcheren; Verordening Sociale Cliëntenraad Walcheren; Verordening Werkleeraanbod Wet Investeren in Jongeren; Verordening Toeslagen en Verlagingen Wet Investeren in Jongeren; Afstemmingsverordening Wet Investeren in Jongeren. Deze verordeningen treden in werking met ingang van 1 april 2010 en zijn tot stand gekomen als gevolg van de invoering van de Wet Investeren in Jongeren per 1 oktober 2010. De verordeningen zijn gepubliceerd op de website www.sdw.nl en liggen gedurende de periode van 24 maart tot 6 mei 2010 voor een ieder, tijdens kantooruren, ter inzage in de publiekshal van: - het stadskantoor van de gemeente Middelburg, Kanaalweg 3 te Middelburg - het stadhuis van de gemeente Veere, Traverse 1 te Domburg - het stadhuis van de gemeente Vlissingen, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de Sociale Dienst Walcheren. Vlissingen, 23 maart 2010 Edet Friendly toiletpapier 1^5^ pak 32 rollen door toon p0ppe. VLISSINGEN - Ze hebben geen boodschappentas bij zich, maar lopen toch in het centrum van Vlissingen. Sinds afgelopen za terdag staat een kudde schapen in het Vlissingse stadspark. De schaaphoeder Klaasjan van der Kolk en zijn honden dreven de schapen door de Walstraat naar hun nieuwe stek, waar eens de klinkhamers hun geluid'ver spreidden en zware kranen ver boven de stad uittroonden. De schaapskudde maakt deel uit van de activiteiten die de Ge meente Vlissingen op het lijstje heeft staan om het stadspark meer onder de aandacht te brengen. En dat lijstje kan ko mende zomer rekenen op een flink aantal punten. Op de inge zaaide groenstrook, ter hoogte van de Hellingbaan, wordt op ecologische wijze het gras kort gehouden en op natuurlijke wij ze bemest. Houders van hon den worden verzocht hun die ren aan de riem te houden, foto: www.boulevard-bankert.nl www.superdeboer.nl SNASJIMi,» '-.-."J -'-.-V-V. J.".:.1!.1 .4"J. Coca-Cola alle soorten, 4-pack a H flessen x 1.5 liter Bij aankoop van een 4-pack, een Cosmopolitan t.w.v. 4.95 cadeaul OPzOP De aanblcdln jen zijn jeldlj van donderdaj 25 maart l/m zondaj 28 maart 2010. Prl|swi|zljinjen en/of drukfouten voorbehouden. Wederverkoop verboden. Voor alle aanbledln jen jeldl OP-OP. Knorr We re ld ge rechten alle soorten, 3 pakken voor 2 3 personen naar keuze 5^/5^7

de Faam | 2010 | | pagina 13