vdA SGP D66 Al die 3.898 Middelburgers die op ons hebben gestemd: heel erg bedankt! CDA kiezers, bedankt! VVDZeker SGP-stemmers, bedankt! SP-stemmers, bedankt! ChristenUnie-stemmers, bedankt! ChristenUnie ledereen bedankt voor de inzet tijdens de campagne! Een lokale partij kan echt het verschil maken! D66 bedankt haar kiezers voor het vertrouwen! dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL MIDDELBURG Gereformeerde m De Faam Woensdag 10 maart 2010 - Pagina 8 Aanduiding van de groepering 1GR-10 GR-06 +/- v- 1 PVDA 3898 5015 -1117 Geldige stemmen 22025 22832 -807 2 CDA 3084 3429 -345 Blanco stemmen 30 0 30 3 WD 2701 2530 171 Ongeldige stemmen 36 75 -39 4 SGP 2298 2218 80 5 SP 1442 2092 -650 Opgeroepen 37088 35905 1183 6 ChristenUnie 1947 1963 -16 Opkomst 22091 22907 -816 7 GroenLinks 2514 1929 585 Opkomstpercentage 59,56% 63,80% 4,24% 8LPM 2708 3084 -376 9D66 1433 572 861 Ook de komende vier jaar maken we ons weer sterk voor de stad en sterk voor de mensen. Natuurlijk hadden we dat nog liever gedaan met een man of vrouw extra in de raad. Maar ook met vijf mensen en hopelijk met wethouder Albert de Vries, zult u merken dat we als PvdA het verschil kunnen maken voor Middelburg. U hebt ervoor gezorgd dat we nog steeds de grootste partij zijn. Tel daar onze daadkracht bij op en u zult zeker merken dat Middelburg nog wat socialer en prettiger wordt. ledereen die op woensdag 3 maart op het CDA heeft ge stemd, heel hartelijk bedankt! We hebben uw stem hard nodig gehad. We zijn op vier zetels uitgekomen. Met onze vier raadsleden en alle andere CDAers eromheen, werken we de komende raadsperiode voor u. We gaan met veel energie aan de slag om uw stem in de gemeenteraad door te laten klin ken. Dank zij uw steun gaat het CDA de komende vier jaar aan het werk. Samen bouwen we verder aan de toekomst voor Middelburg. Graag ontmoeten we u de komende tijd vaker. Zie voor meer informatie: www.cdamiddelburg.nl Hartelijk dank voor uw vertrouwen, Hannie Kool-Blokland CDA De uitslag heeft aangetoond dat vele Middelburgers het met deze slogan eens zijn. Een partij die staat voor vrijheid, verantwoordelijkheid, ver draagzaamheid, gelijkwaardigheid en sociale rechtvaardig heid. Het stemmenaantal van de WD is fors gegroeid ten opzichte van 2006 en de WD ziet dat als een waardering voor het be sturen van deze prachtige stad in de afgelopen vier jaar. WD stemmers dank hiervoor. Jammer dat dit resultaat op het nippertje niet is omgezet in een extra vierde zetel. Dit doet niets af aan het enthousiasme om ons weer voor de volle 100% in te zetten. Besturen is kiezen en de WD wil deze verantwoordelijkheid in het college en raad graag op zich nemen. We zijn dankbaar dat de SGP in Middelburg de drie raadsze- tels heeft mogen behouden. De verkiezingsuitslag is ook in Middelburg sterk beïnvloed door de landelijke politiek, dat is jammer. De raadsperiode die voor ons ligt is minder roos kleurig dan de vorige. Partijen kunnen van alles beloven, maar we staan voor een enorme bezuinigingstaakstelling. Dat vraagt van een nieuw college: kwaliteit, daadkracht en goed samenwerken. Het vorige college heeft laten zien dat ze dat kan. De SGP wil graag op die voet verder. Met Gods hulp en onze volledige inzet. Herkenbaar vanuit ons principe en be trokken op uw welzijn! Chris Dekker chr-dekker@kpnplanet.nl www.middelburg.sgp.nl We hebben de afgelopen vier jaar ons uiterste best ge daan. Dit is vertaald naar twee zetels. Net iets meer dan het landelijk gemiddelde. Is er gekeken naar Den Haag? En nog een klein beetje lokaal? We feliciteren de winnaars. Deze keer zullen we waarschijnlijk niet gevraagd wor den deel te nemen aan de coalitie. Dat is jammer, we waren er klaar voor. Maar dat neemt niet weg dat we voor onze idealen blijven strijden. Weet u het nog? Niet bezuinigen op sociaal beleid, een stadspark, de wijkagent terug, een auto luwe binnenstad en een cof feeshop. WANT EEN STAD BLIJFT MEER DAN STENEN. Jeannette de Vis De fractie van de Christenunie wil alle mensen bedanken die hun stem hebben gegeven aan onze partij. Als enige landelijke regeringspartij zijn wij stabiel gebleven. Dat betekent dat wij een vaste achterban hebben die ver trouwen heeft in de fractie en in wat zij doet. We zijn voor de lokale items gegaan. En zo hoort het ook bij gemeenteraadsverkiezingen. Wij blijven voor een stadspark, we blijven voor het zuinig omspringen met het landschap, we willen Mid delburg groener en duurzamer maken en we blijven tegen een coffeeshop aan de Kleverkerkseweg. U kunt op ons rekenen in de komende vier jaar. Krijn Hamelink, fractievoorzitter Na een spannende avond in het stadhuis van Middelburg kregen we rond 12 uur het goede nieuws. GroenLinks heeft er een zetel bij gekregen. Dat is geweldig nieuws. Ik wil iedereen die zich ingezet heeft om van deze campagne een succes te maken hartelijk danken. Jullie zijn kanjers! Bijzondere dank ook aan alle mensen die op GroenLinks gestemd hebben. Dat steeds meer mensen geloven in een "groene politiek" doet me deugd. De volgende vier jaar gaan we ons keihard inzetten voor een duurzaam maar ook sociaal beleid in Middelburg. Luc Vandezande, Lijsttrekker GroenLinks De Lokale Partij Middelburg bedankt u voor het vertrouwen wat u middels uw stem aan ons heeft gegeven. Het is het sein om nog harder aan de slag te gaan om onze beloftes waar te maken. Wij willen ook de komende vier jaar laten zien dat een lokale partij echt verschil kan maken. We willen dat doen zoals u dat van ons gewend bent. Recht door zee, duidelijk, oprecht en vooral gewoon. Ja, het is alle hens aan dek. Maar daar komen we uit. Samen met u. Zonder u gaat het gelukkig niet. Ook niet na deze verkiezingen. Nooit niet! LO KA LI D66 bedankt haar kiezers en gaat actief deelnemen in de gemeenteraad. De verkiezingsuitslag geeft vertrouwen voor een goed geleide gemeente de komende vier jaar. De partijen die winst boekten bij de verkiezingen (D66, GroenLinks, en Lokale Partij Middelburg) zijn ook de partijen die serieus werk maken van een sterkere stem en invloed van burgers op het stadsbestuur. De verkiezingsuitslag laat ook zien dat mét D66 er een meerderheid te halen is voor verdere en minder vrij blijvende samenwerking van de drie gemeenten op Walcheren. De toekomst begint vandaag, aan het werk ermee dus!

de Faam | 2010 | | pagina 8