Poeziëmiddag in 't kerkje van Ellesdiek Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu i7i V Keltisch vuur in de Stenge m POM LAY Il A. Iets te vieren? Reserveer nu uw paasbrunch Marianne Boer en Peter Brunt spelen in de concertzaal dé Weekkrant De Faam Zondag 14 maart Dinsdag 18 maart Woensdag 17 maart Expositie, galeries en Tentoonstellingen Manuel zoekt de grenzen VOORJAARSMENU Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes Aii-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in 21,50 p.p-* Feestavond - dranken en hapjes All-in 21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 J All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Middelburgs Theater, Mini- theater Middelburg, 20.30 uur Big Chief Sugar Zeeuwse blues en rockband," De Piek Vlissingeff, 21.00'uur The ölcfFirm FolrockpZaal Middendorp Zou- telande^l^OOLHir Het Zeeuws Orkest Openbare repetitie, Zeeuwse Concertzaal Middelburg, 14.00 uur Matthaus Passion J.S. Bach Bach Choir Orchestra, Sint Ja- cobskerk Vlissingen, 14.30 uur De Kikkerprins Poppenkastvoorstelling, Pop penkast Pops Vlissingen, 14.30 uur El Amante Argentijnse tango, Café Cine Ci ty Vlissingen, 16.00 uur Rocksessions Coverband, Café 't Schuttershof Middelburg, 17.00 uur Jamsessie Wekelijks jammen op zondag, Café Groenlicht Vlissingen, 20.00 uur Mathilde Willink Muziektheater, Arsenaaltheater Vlissingen, 20.15 uur De Kikkerprins Poppenkastvoorstelling, Pop penkast Pops Vlissingen, 14.30 uur Paul Clifton Entertainment/muziek, Grand Café De Schutterij Vlissingen, 14.30 uur Olga Zuiderhoek Toneelbewerking van Herz- bergs' Caracal, Arsenaaltheater Vlissingen, 20.15 uur Popeye Live Sessie en coverbands, Café Po peye Vlissingen, 22.30 uur De Ossenberg Grijpskerke Expositie Text en Textiel, diver se kunstenaars Kinderdijk 56 Middelburg Mon Capitaine, presentatie Machteld van der Wijst De Vleeshal Middelburg Involuntary Twitch, Bojan Sar- cevic, objecten en sculpturen Zeeuwse Museum Middelburg Superflex, Porcelain Pirates, KABK (re)found(ed), Hans War ren, Verre Werelden Galerie - T Middelburg Maartexpositie met onder meer Pauline Koehorst Hof van Buren Middelburg Portrettekenaars Ivo Sekhuis en Bemadette van Meerendonk Willem3 Vlissingen Opening expo Phil Bloom en Jack Vreeke, zondag 15.00 uur Bibliotheek 't Spui Vlissingen Verlangen en volharding, schil derijen Marjon Mijnsbergen Ter Reede Vlissingen Collages van Leen van Dix- hoorn Cafe Soif Vlissingen Kleurrijke fotografie, popart Toon Poppe -3x$- HEINKENSZAND- De folkfor- matie Rapalje staat vrijdag 12 maart om 20.00 uur in De Sten- ge in Heinkenszand met het theaterconcert Celtic Fire II. In de nu ruim dertien jaar van hun bestaan heeft de groep al ruim zestienhonderd optredens ver zorgd in binnen- en buitenland. Een concert is iedere avond an ders. Er komen nieuwe num mers bij, sommige oude songs vallen af. Er worden nieuwe grapjes gemaakt. Er komen nieuwe effecten bij. Er is whisky. Er is rook. Er is vuur. De show wordt steeds sneller, steeds dy namischer, steeds uitdagender. Er is actie en communicatie over en weer. Soms een ruwe bolster, blanke pit. Soms stoer. Soms grillig. Maar altijd gepas sioneerd. Dieb tovert met zijn MIDDELBURG - De uit Zee land afkomstige pianiste Ma rianne Boer en violist Peter Brunt staan vrijdag 12 maart om 20.00 uur samen op het podium van de Zeeuwse Con certzaal in Middelburg. De musici hebben ieder apart hun sporen verdiend in het Nederlandse- en internationa le concertleven. Zij treden niet alleen solo op, maar heb ben deel uitgemaakt van ver schillende topensembies. Beiden zijn hoofdvak docen ten aan verschillende conser vatoria. Brunt in Den Haag en Amsterdam, Boer eveneens in Amsterdam en aan de Roosevelt Academy in Mid delburg. Boer maakte ais tienjarige haar debuut in een pianoconcert van Haydn met het Zeeuws Jeugdorkest. Re gelmatig geven de twee sa men concerten. Tijdens het concert in Middelburg vertol ken zij ieder een solowerk. Als duo spelen zij de laatste sonate voor viool en piano, nummer 10 opus 96, van Ludwig van Beethoven, de vi oolsonate van Ravel en de eerste sonate voor viool en piano in f-klein opus 80 van Prokofieff. Voorverkoop kaar ten via 0900-3300033 en www.theaterverkoopzee- land.nl. Ook zijn er kaarten te koop bij de Concertzaal. ELLEWOUTSDIJK - In het sfeervolle kerkje van Elle- woutsdijk is zondag 14 maart om 14.30 uur de jaarlijkse poë- ziemiddag. Deze keer wordt het programma verzorgd door het Zeeuwse dichterskwartet De mannen van papier be staande uit Wim Hofman, André van de Veeke, Jan Kui pers en Tom Schrijer. Beeldend kunstenaar Ko de Jonge zet de mannen in een artistiek decor en Albert de Vos verbindt de verschillende onderdelen met virtuoze gitaarmuziek. Peter Verbart treedt ook op als gast met enkele gedichten in het Zuid-Bevelandse dialect. Het optreden is een productie van Chinees-Indisch SPECIALITEITEN restaurant fiddle. Maceal speelt op drie in strumenten tegelijk. William is een kei op allerlei tokkelinstru- menten en vingervlug. Over hun liveshows schrijft ook de pers dat het een belevenis is: "Voorzien van ruige kilts, been bandages, mouwloze shirts, ta toeages en een enorme hoe veelheid haar, maakten de drie heren al indruk voordat ze hun eerste geluid voortbrachten. Swingend, stampend en op zwepend raasde hun muziek door de zaal, niemand in het publiek bleef daarvoor onge voelig..." (Brabants Dagblad), "...een hecht samenspelend ensemble dat een zaal mee weet te slepen in een orgie van klan ken" (Jacques d'Ancona). Kaart verkoop: 0113- 238321 en www.cultureleraadborsele.nl. Kleine Markt 13-15 - Vlissingen Tel. 0118-413 025 Tegen inlevering van deze advertentie: een portie Foe yong hai met kippenvlees voor 5," Geldig t/m 31 maart 2010 Elke dinsdag gesloten -K- l Ccffé/cRgstaumnt 't %faaienest Gratis amuse van het huis stokbrood en kruidenboter Voorgerecht Duet van zalm of Frisse salade met Gandaham Hoofdgerecht 3 Verschillende soorten vis gefileerd of Varkensmedaillon met een pepersaus (beide met bijpassend garnituur) Dessert Voorjaarsverrassing van de CHEF RESERVEER, KOM PROEVEN EN GENIETEN, dit alles voor de spectaculaire prijs van €21,50 p.p. Daarnaast wegens GROOT succes verlengd ONBEPERKT slibtongen €18,50 p.p. Openingstijden vrijdag vanaf 17.00h zaterdag zondag vanaf 12.00h Watersportweg 4 4471 NE Wolphaartsdijk Tel. 0113-586116 www.restauranthetkraaienest.nl r VLISSINGEN - Cabaretier André Manuel is politiek geëngageerd, hard, zwart en confronterend. In zijn cabaretprogramma's zoekt hij ook donderdag 11 maart om 20.15 uur in 't Arsenaal theater in Vlissingen de grenzen op van de vrijheid van me ningsuiting. Zijn nieuwe voorstelling gaat over het misbruik van moraal. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.cultuurwerf.nl. FOTO: ROOS GAST. de Stichting Zeeuws Licht, die ook het literair tijdschrift Ba lustrade in Zeeland uitgeeft. Het thema van de voorstelling is; Waarom schrijven wij? Iede re dichter brengt met zijspron gen, omtrekkende bewegingen of onverhoedse aanvallen zijn teksten voor het voetlicht. Poë zie moet de toehoorder in het hart raken, vinden de heren. Dat is het uitgangspunt. Het thema, het indrukwekkende decor en de inzet van beeldma teriaal maken van de voor drachten een. samenhangend geheel. Het reserveren van kaarten is gewenst en kan via kerkje@ellesdiek.nl of 0113- 351317. Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen I luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 19.00 - 23.00 uur. Zaal open vanaf 18.30 uur. soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's 1e en 2e paasdag ^^per persoor^^^ Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2010 | | pagina 41