19 en 20 maart voorjaarsactie] Clubs zijn welkom in gebouwen gemeente SHOWROOMMODELLEN imabol LOG US nnsN Spectaculaire aanbiedingen op badkamer- en sanitairartikelen! Enorm assortiment sierbestrating met scherpe acties! edudelta Lezing voor betrokkenen en dementerenden Schouwersweg 7 Heinkenszand www.binnenuit.nl woonconcept Basisopleiding bedrijfshulpverlening Oranjevereniging Beatrix Serooskerke (W) En één strooiwagen gezien contract Barendrecht T0187 Goes T01 Middelharnis T0187 48 05 61 E contract@edudetta.nl 48 05 61 27 22 41 www.edudelta.nl houdt op woensdag 17 maart haar algemene ledenvergadering. Locatie: Zandput verenigingsgebouw om 20.00 uur. Alle leden zijn van harte welkom. Uw voorzitter: M. Kreft Vlissingen: Marie Curieweg 9-13, T 0118-69 00 25 Goes Noord: Albert Joachimikade 33, T 0113-21 54 01 Goes Zuid (geen sierbestrating): Nobelweg 1, T 0113-24 95 31 www.logus.nl 44 Ai! W99999' Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 10 maart 2010 - Pagina 3 MIDDELBURG - "De gemeente Middelburg heeft een aantal nieuwe en langer bestaande ac commodaties. Wij zagen dat er onvoldoende gebruik van werd gemaakt", vertelt Erik Roest van de gemeente. Daarom is de stad recentelijk een actie gestart om potentiële gebruikers enthou siast te maken. "Want ik heb toch de indruk dat er behoefte is om de welzijnaccommodaties te gebruiken. Maar mensen blij ken slecht op de hoogte te zijn van de mogelijkheden", legt hij uit. Evenmin is altijd duidelijk dat de medewerkers van de be schikbare accommodaties eveneens een beamer en koffie kunnen regelen. Onder andere Het Getij, Palet en Hof van Buuren zijn in de verhuur. Re serveringen zijn tot nu toe voor al gedaan via de centrale ver huur administratie van de ge meente. Erik: "Dat blijft, maar de inwoners kunnen nu ook di rect reserveren bij de beheer ders van de accommodaties. Ook is er een boekje uitgeko men met de verschillende ruim ten." Middelburg gaat zorgvul dig te werk. "Wij moeten reke ning houden dat de yogaclub niet in een ruimte naast de mu ziekvereniging komt, die daar juist gaat spelen", vult hij later aan. Informatie; telefoonnum mer 0118-67 53 43 of per e-mail: verhuur@middelburg.nl. NIEUWDORP - Bewegen is ge zond. Minder algemeen be kend is dat bewegen een gun stige invloed heeft op demen tiepatiënten. Professor Erik Schelder houdt vrijdag 19 maart een lezing over dit onderwerp. Hij is hoogleraar Klinische -Neuro psychologie, hoofd van de af deling Klinische Neuropsycho logie van de Vrije Universiteit Amsterdam en hoogleraar Be wegingswetenschappen aan de Rijksuniversiteit Groningen. Het begint om 14.00 uur bij Restaurant Landlust in Nieuw- dorp. Aanmelden via: 06- 57233995. mensen hebben de nijging alles uit te vergroten. Ze hebben het over een strenge winter, maar dat is helemaal niet waar. Het KNMI noemt het wel een koude winter." Of de afgelopen periode streng of koud is geweest maakt A. de Ridder niet veel uit. Ze snakt naar de voorjaarszon. "Door de gladheid ben ik gevallen met de fiets. Ik moest naar het zieken huis en bleek een gekneusde pols te hebben. Veel mensen hebben botbreuken opgelopen. Als de gemeente meer had ge strooid, dan waren er minder kosten gemaakt voor de behan delingen van de ongelukken", stelt De Ridder. RITTHEM - "Ik heb er alleen maar hinder van gehad", verzucht Theo als hij terugdenkt aan de afgelopen, soms heftige, winter periode. "Ik vond het lastig dat ze bij ons in Ritthem haast niet kwamen strooien tegen de gladheid. Volgens mij is er één keer een strooiwagen geweest. Daarom moest ik regelmatig goed op letten dat ik niet weggleed met mijn auto", vertelt hij. T. Hof zegt het op haar eigen manier: "Ik verlang naar de lente." Ze heeft vooraf voorbereidingen getroffen voor de winter en dat heeft haar wellicht veel ellende bespaard. "Ik had mijn snow- boots klaar staan, maar strooizout heb ik niet in huis gehaald", aldus Hof. En Ria uit Ritthem vertelt dat ze weinig last van de winter heeft gehad. Reisje naar de zon En H. Peeters uit Ritthem stelt dat hij de winter niet beu is. Daarom is het niet bij hem op gekomen om een last minute een reisje naar de zon te boe ken. Peeters blijft liever in zijn eigen dorp.

de Faam | 2010 | | pagina 3