met Speels een unieke knik Schilderen nu nog leuker! Minimaal en toch echt thuis Waarom een keuken keuken dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Tel. 0113 mvww Unieke eigen service Uitstekende garantie Eigen montageafdeling Realistisch foto-ontwerp Alles in één hand! Uitsluitend topkwaliteit Nederlands fabricaat Persoonlijk advies Duidelijke informatie Heldere afspraken Woensdag 10 maart 2010 - Pagina 25 Bij de keuze van een keuken staat meubilering en apparatuur vaak in de middelpunt, maar het is de kraan, die in vergelijking tot de an dere producten, het meest ge bruikt wordt. Reden genoeg om bij de aankoop •hiervan bewust op de kwaliteit en het gebruiksgemak te letten. Zo kan er bijvoorbeeld gekozen wor den voor een kraan met uittrekba- re uitloop of een kraan die in z'n geheel om te klappen is. Handig als je op die manier toch de spoel bak voor het raam kunt hebben en het raam ook nog open kan. Meer handigheidjes zijn te vinden op Hansgrohe.nl Waarom zou een meubel altijd recht moeten zijn? De Ierse ontwerpster Jenny Walsch liet alle be staande normen voor meubels los en bedacht dit bijzondere meubelstuk dat beweging, energie en een sprook jeswereld uitstraalt. Okay, het wordt een beetje lastig om accessoires te plaatsen op dit schots-en-scheve kastje, maar je haalt met deze Creature Comforts wel iets bijzonders in huis. Er is gebruik ge maakt van een mix aan houtsoorten en het dres soir is verkrijgbaar in diverse kleuren combinaties. Meer weten? Neem dan een kijkje op Jennywalshdesign.com. Geen geklieder, niet meer roeren, langer houdbaar en zeer een voudig te doseren dankzij de afsluitbare schenktuit. Schilderen wordt nog leuker met de nieuwe. De gebruiksvriendelijkheid van deze hoogwaardige, in één laag dekkende, muurverfsensatie is erg groot. Vergeleken met de traditionele verfemmer levert deze bijzondere verpakking tevens forse besparingen op het gebruik van kunststof en transport op. De Paint in the Box is vrij van me talen en volledig recyclebaar. Bron: Praxis.nl. Minder is meer, maai- dat wil niet zeggen dat een modern minima listisch interieur niet warm en uit nodigend kan zijn. Omhels de win ter met dit samenspel tussen com fort, design en duurzame materia len in de woonmodetrend Simpli fy- De magie van helder winters licht dat grijs, groen en blauw tot le ven brengt, past uitstekend bij de stijl van Dom van der Laan. Deze Nederlandse Benedictij ner monnik en architect haalde de inspiratie voor zijn ontwer pen vooral uit zijn kloosterle ven. Ambacht en vakman schap staan daarbij centraal, maar de nadruk ligt toch op léven. Het levert prettige inte rieurs op die rust uitstralen en tegelijk het gevoel geven echt thuis te komen. Bron: Perscentrumwonen.nl Beda-keukens .\teukens 6 KapeNe ^oosterweq industrieterrein'C L maandag

de Faam | 2010 | | pagina 25