Walcheren Bizon Tours is erkend Visa my is verbouwd Alle hobby's bij Hobbytijd Drie maal N Arnemuiden Uit het Zakenhart van... ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL De Zoete Inval is nóg langer open Modernere winkel vanHaren Vlissingen Website Vlissingse Centrummanager Woensdag 3 maart 2010 - Pagina 34 Amadore Wellness Visamy is nu nóg completer. foto: tara de vriend VLISSINGEN - Leendert de Nooijer en Sjaco Eerland hebben enkele maanden geleden de Vishandel Visa my in Vlissingen geopend. Zij hebben de winkel aan het Bellamypark 44 nu aan gepast aan hun eigen wen sen. Het zitgedeelte is uit gebreid, er zijn extra zit plaatsen gekomen, nieuwe tegels en er hangt een mooie wandschildering van Martijn Prins aan de muur. Ook is een dames- en herentoilet gerealiseerd. "We hebben een stuk of tien vis menu's, allerlei be legde broodjes, salades en soepen. Alles is ook mee te nemen', vertelt Leendert. Informatie: 0118-418864. J an en Francis Sinke in Hobbyti jd. foto: tara de vriend VLISSINGEN - Jan en Fran cis Sinke hebben hun win kel Hobbytijd verhuisd van de Nieuwendijk naar de Walstraat 52 in Vlissingen. Bij Hobbytijd zijn knipvel len voor 3D, borduurpak- ketten, potloden, fimo, glit ters, kralen, stempels, scrapmaterialen en heel veel ander hobbymateria len te koop. Ook zijn er ra diografisch bestuurbare auto's, workshops en ca deaubonnen. Een heerlijke winkel om eens lekker rond te kijken. De winkel is van dinsdag tot en met zaterdag geopend van 10.00 tot 17.30 uur. Ook is er een webwin kel: www.hobbytijd.com. Informatie: 0118-850911. foto: p.r. mondo en Grand Café/drie ster ren hotel Jersey in Goes. Amado re heeft in Vlissingen ook een ei gen cateringbedrijf en de woon decoratie- en bloemenwinkel Floradore. Bij Amadore werken 180 mensen. OOST-SOUBURG - In De Faam' van 17 februari stond een artikel over kinderdag verblijf De Zoete Inval, dat in Oost-Souburg is geopend. Daarin staat per abuis dat het kinderdagverblijf tot 16.00 open is. Dat moet 18.00 uur zijn. Bij De Zoete Inval kunnen kinderen ko men van tien weken tot vier jaar. Zij worden verzorgd aan de Burgemeester Ste- merdinglaan 42a door Mi randa Dellebeke en Anytsa de Pagter. Meer informatie: 06-42433721. VLISSINGEN - vanHaren Schoenen heropent vandaag (3 maart) de compleet ver bouwde en gemoderniseer de winkel aan de Lange Zel- ke in Vlissingen. Niet alleen is het winkelgemak voor de klant verbeterd door het ver groten van het verkoopop pervlak, ook is het assorti ment ruimer. Dat bestaat uit een groot aanbod van be taalbare trendy en kwalita tief goede schoenen voor het hele gezin. Naast een grote keuze aan dames-, heren- en kinderschoenen biedt van- Haren ook diverse soorten sportschoenen, pantoffels, slippers, tassen en accessoi res. Kortom - vanHaren be tekent snel en gemakkelijk winkelen voor betaalbare, modieuze schoenen. Om de opening feestelijk te vieren is er een openingsactie tot en met 6 maart. Iedereen krijgt dan 10 procent korting op de gehele collectie. VLISSINGEN - Een van de opdrachten die de centrum manager Joop van Bel van het stichtingsbestuur heeft meegekregen is het verbete ren van de communicatie. Vanaf nu kunnen onderne mers zich informeren over allerlei zaken die hen en de binnenstad aangaan en ook over projecten waar het cen trummanagement momen teel aan werkt via de website www.cmvlissingen.nl. ARNEMUIDEN - Drie X N Mode aan de Langestraat 73 in Arnemuiden viert het tienjarig bestaan. Jac queline, Janny en Heieen de Nooijer geven met Spring 2010 glans aan dit jubileum. "De nieuwe voorjaarsmode is begonnen", zegt Heieen "wij brengen alles, van een trendy outfit tot een goede jeans. Bekende modemer ken als Expresso, Dept, An gels, Sao Paolo en S'Olivier. Ook bijpassende accessoi res zoals leggings, panty's en tassen." Voor iedere be stedende klant tijdens High Tea (26 maart 19.00 uur) een gratis Expresso tas. Ge opend van woensdag t/m zaterdag. Tel: 0118-606200 Artist impression van het hotel zoals het in april geopend wordt. door ellen de vriend VLISSINGEN - Amadore Hotels en Restaurants in Vlissingen heeft het nog te openen hotel Wellness 't Veerse Duin overgenomen. Flet viersterren complex krijgt de naam Amadore Wellness Hotel De Kamper duinen. Algemeen direc teur Jerry van Zuilen van Amadore wil het viersterren hotel in april openen. Drie weken geleden werd be kend dat het hotel, dat door Kamperduin BV werd gebouwd, failliet ging door financiële te korten. De Rabobank financier de het hotel voor 13 miljoen, dat eind 2009 moest openen. Mede door de recessie verliep de ver koop van de 55 luxe twee- en driekamer appartementen niet zo snel als was verwacht. Het complex heeft vier bouwlagen met daaronder een parkeergara ge. Op de begane grond is de centrale hal, het Grand Café Ray- mondo (de 4e vestiging in Zee land), toiletten, keuken, linnen kamer, kantoorruimten, het zwembad en de doucheruimtes. Op de drie etages daarboven zijn de appartementen met hotelser vice en 24 riante hotelsuites te vinden. De wellness is voorzien van stoombad, infrarood sauna, biosauna, professionele sun- shower, zwembad met jet-stre- ams, een dompelbad, stortdou- che en een whirlpool. "Alle voor zieningen en vormen van ver zorging zijn van topniveau. Het hotel zal zich vooral richten op Nederlandse, Duitse en Belgi sche gasten", laat directeur Jerry van Zuilen weten. Hij zet ook de samenwerking met David Crou- wel voort. Hij is voormalig za kenpartner van chef-kok Her man den Blijker en exploiteert het hotel. Wat Van Zuilen ook belangrijk vindt is dat De Kam perduinen is gebouwd volgens de laatste technieken op het ge bied van energiezuinigheid en duurzaamheid. Daarmee sluit het aan op het Green Key con cept, dat hij in alle Amadore Ho tels gaat toepassen. De Kamper duinen past precies binnen het kwaliteitsstreven van de groep, die ook eigenaar en exploitant is van Grand Hotel Arion, Grand Café Stefano's en Grand Café Raymondo aan de boulevard van Vlissingen, Hotel Arneville en Grand Café Raymondo in Middelburg, en Grand Café Ray- Janny tussen de rekken met de nieuwe voorjaarsmode. VLISSINGEN - Bizon Tours aan de Industrieweg 17 in Vlissingen is nu officieel er kend met het keurmerk Touringcarbedrijf voor het jaar 2010. Elk touringcarbedrijf dat is er kend als Keurmerk Touring carbedrijf, biedt extra garan ties aan haar passagiers. Ga ranties als veiligheid, het afge sproken comfort van de tou ringcars, de vakbekwaamheid en de dienstbaarheid van de chauffeurs, de strikte naleving van de rij- en rusttijdenwetge ving en de naleving van de so ciale voorschriften van de branche. Particulieren en be drijven kunnen bij Bizon Tours terecht voor personeels- Peter Bleuel is trots op het nieuwe keurmerk. foto: tara de vriend uitjes, meerdaagse tochten, heeft negen bussen. Meer in- dagtochten, schoolreisjes en formatie via ander vervoer. Bizon Tours www.taxicentralevlissingen.nl. ARNEMUIDEN - HGZ Ge veltechniek opent vrijdag aan de Van Cittersweg 2a in Arnemuiden een 'Groe ne Showroom'. Duurzaamheid, energiebespa ring en een hoogwaardige geve lafwerking zijn de centrale the ma's in de riante showroom, naast Matras Direct. De bedrij ven zijn verbonden door een tussendeur. Het gebruik van energiebesparende materialen is van grootbelang, de Groene Showroom ondersteunt dat. Met een breed assortiment in aluminium-, en kunststof ko- v.l.n.r. Gerben, Jacco en Erik van HGZ Geveltechniek zijnsystemen helpt HGZ Gevel techniek bij het realiseren van hoge energiebesparingen. Eige naren zijn Gerben en Erik van Horssen en Jacco Harthoom. Vanaf 6 maart 10.00 uur is HGZ open. Tel: 0118-750207 www.hgzgeveltechniek.nl

de Faam | 2010 | | pagina 50