cxëb gêë HEERLIJK ZACHT WATER IN ZEELAND Officiële Mededelingen üw topSlijter 2DE FLES verkeer en vervoer dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Ruiterbosch HALVE PRIJS De Oude Smidse Nieuwlandseweg 2-4 ARNEMUIDEN - De Moerbei Dorpsstraat 52 OOSTKAPELLE Woensdag 24 februari 2010 - Pagina 8 Aanwijzing toezichthoudende ambtenaren Waterverordening Zeeland De directeur van de directie Economie en Mobiliteit, daartoe gemandateerd door het college van gedeputeerde staten van Zeeland bij besluit van 26 januari 2010. nummer 10007202, heeft op 3 februari 2010 besloten ambtena ren aan te wijzen die belast zijn met het toezicht op de naleving van het geen bij of krachtens de Waterveror dening Zeeland is bepaald. De aanwijzing geschiedt op grond van artikel 8.1 van de Waterverordening Zeeland. Belast met het toezicht zijn: hoofd afdeling Beheer regiohoofd Vaarwegen regiomedewerker sluis- en brugbe- diening regiomedewerker weg- en water bouwkundig beheer uitvoerend regiomedewerker vaar wegen noord kantonnier Vaarwegen kantonnier reserve schipper schipper medewerker technisch onderhoud medewerker objectbediening junior medewerker beheer wegen Aanwijzing toezichthoudende ambtenaren Wegenverordening Zeeland 1994 De directeur van de directie Economie en Mobiliteit, daartoe gemandateerd door het college van gedeputeerde staten van Zeeland bij besluit van 12 januari 2010, nummer 10000744, heeft op 3 februari 2010 besloten ambtena ren aan te wijzen die belast zijn met het toezicht op de naleving van het geen bij of krachtens de Wegenveror dening Zeeland 1994 is bepaald. De aanwijzing geschiedt op grond van artikel 16 van de Wegenverordening Zeeland 1994. Belast met het toezicht zijn: hoofd afdeling Beheer regiohoofd Noord, Zuid en Vaarwe gen regiomedewerker wegen Noord en Zuid regiomedewerker sluis- en brugbe- diening regiomedewerker weg- en water bouwkundig beheer uitvoerend regiomedewerker wegen Noord en Zuid uitvoerend regiomedewerker vaar wegen noord kantonnier wegen Noord en Zuid kantonnier Vaarwegen kantonnier reserve schipper schipper medewerker technisch onderhoud medewerker beleidsondersteuning beheer administratief ondersteunend mede werker Beheer steunpuntbeheerder en medewerker objectbediening Besluit accepteren melding Invista Polyester B.V.; Vlissingen-Oost Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accepteren van de melding Wet milieubeheer van Invista Polyester B.V. te Vlissingen. De melding heeft betrekking op het uitbreiden van een bestaand gebouw met een labora torium voor kwaliteitsanalyses. Het besluit en de melding kunnen worden ingezien tot en met 30 maart 2010: bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 30 maart 2010 tegen dit besluit schrif telijk bezwaar maken bij Gedeputeer de Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij-die een bezwaarschrift hebben ingediend kun nen om een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr. A. Pavic (tel. (0118) 631958). Vergunning ontgronding Camping De Witte Raaf Arnemuiden Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben vergunning ingevolge de Ontgrondingenwet verleend aan Camping De Witte Raaf te Arnemui den. Het betreft hier het uitvoeren van ont grondingswerkzaamheden ten behoe ve van de herinrichting/uitbreiding van Camping De Witte Raaf, gelegen aan de Muidenweg ten oosten van Arne muiden. De vergunning, de aanvraag en de ove rige stukken liggen van 25 februari tot en met 7 april 2010 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 uur en desge vraagd buiten kantooruren (voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot G. Beckers, tel. 0118- 631786) alsmede in het stadskantoor van de gemeente Middelburg, dienst stadsontwikkeling, afd. milieuzaken, Kanaalweg 3 te Middelburg, op werk dagen van 8-15.30 uur (tel. afspraak 0118-675000). Tot en met 8 april 2010 kunnen belanghebbenden tegen voornoemde vergunning beroep instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Gelijke bevoegd heid komt toe aan de vergunninghou der voor zover betreft de aan de ver-, gunning verbonden voorschriften. De vergunning wordt op 9 april 2010 van kracht, tenzij overeenkomstig art. 36 van de Wet op de Raad van State, juncto art. 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. topVoordeel ,NW. .V Ruiterbosch Wijn van Oorsprong Weskaap. Rooiwyn: vriendelijke soepele rode wijn. Volop fruit en een licht kruidige nasmaak. CheninBlanc: frisse, droge, bleekgroene, witte wijn. Pinotage Rosé: superfris, vriendelij maar ook lekker fruitig. 75 cl per fles 3.99 www.u wtopsli jter. n l Geniet, maar drink met mate Alcohol onder de 16, natuurlijk niet Aanbiedingen geldig van 22-02-10 t/m 06-03- duur. U bent het wekelijkse poetsen en schuren in badkamer en keuken met aggresieve poets middelen, kalkoplossers, zouten spuugzat. Door de 1-malige aanschaf van de met ISO 9002, ISO 9001-2000, ISO 9001-2008 en QA gecertificeerde geproduceerde geheel onder houdsvrije Alpine Water Descaler No.1® kunt u van al deze onnodige wekelijkse poetsellende af zijn. Direct na montage zijn de voordelen van Voor montage en né montage van Kalkrijkwater in Zeeland? Bijna elk Zeeuws huishouden weet uit ervaring, dat kalkaanslag heel wat schade en extra kosten kan veroorzaken: o.a. de energie- en waternota's nemen toe, de levensduur van boiler, geiser, (stoom)doucheca- bine, stoomoven, vaatwasser, wasmachine, (thermostaat)kraan en combiketel worden drastisch verkort, reparaties en vervanging zijn "De onnodige wekelijkse poetsellende" deze meer dan 100 jaar oude antikalkmethode te zien, ruiken, voelen en proeven. "Na het wassen voelen uw huid en haar lekker zachter en veel minder droog aan. Geen huidir ritaties meer na het douchen. Het drinkwater is helderder en smaakt beter. Geen moeizaam poets- en schuurwerk meer in keuken en badkamer. Douchecabine blijft stralend schoon. Ontkalken van (keuken)apparatuur wordt over bodig. U gebruikt tot 50% minder zepen en waspoeders. Geen strepen en vlekken meer op uw ramen en auto," alus vele tevreden (ca. 99,5% klanten) gebruikers. 2 maanden op proef De Alpine Water Descaler No.1 verwijdert alle oude kalkaanslag en voorkomt nieuwe kalkvor- ming. De module wordt 2 maanden OP PROEF (niet goed geld terug) geleverd en gratis gemonteerd zonder voorrijkosten indien u ons binnen 1 week belt. "Het tandenpoets+nachtkastje glas'.' Informatie en bestellen: FUEL SAVE EUROPE BV Tel.: 0475 - 527 516 info: www.kalkaanslag.nl

de Faam | 2010 | | pagina 8