Aan u de keuze menu Diner compleet Brunch Poitisch klankspel in de Avonduren TURKSE AVOND Deltablues, country en aanstormend talent Landlust Iets te vieren? Joop Visser in De Stenge JJ2 men company MÉDITERRANEO dé Weekkrant De Lammerenburcht ZATERDAG 27 FEBRUARI DANSEN VERWACHT 27 maart Vrijdag 26 februari mm m Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu All-in, inclusief dranken De Faam Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-in 19,50 p.p.* Exposiiie, galeries en Tentoonstellingen Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in 2150 p.p.* Alle alFinprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 J en zigeunerduet m.m.v. Marilyn Maurice Aanvang: 20.30 uur - Zaal open: 19.30 uur Entree 6,- DE LAMMERENBURCHT KAN NIET ZONDER U. MELD U DAAROM AAN ALS VRIJWILLIGER/STER Zuidbeekseweg - Vlissingen Inl. 0118-47 47 16 of kijk op www.lammerenburcht.nl RESTAURANT Vlasmarkt 17-19 Middelburg 0118-634100 Iedere dag vanaf 17.00 uur met live muziek buikdanseres Lopend buffet met diverse typische Turkse gerechten. Onbeperkt voor I ivV p.p Vanaf 18.00 uur, reserveren gewenst. Iedere zaterdag van 19.00 - 23.00 uur. Zaal open vanaf 18.30 uur. VLISSINGEN - Singer song writer Dishking staat zater dag 27 februari om 21.00 uur in De Piek in Vlissingen. Sup- portact is de jonge talentvolle band Bkzzard. Als stnger-song- vvriter schuurt OtshKmg aan tegen, dertabtues en gelijkge stemde. pure stijlvormen. Zijn songs op het debuutalbum The Power Of A Loaded Gun. surfen vloeiend van soul en blues, naar country en rock "n rolt. Tijdens het optreden in de Piek speelt hij vooral nieuw werk van het kersverse album Sell Yourself in Gold. Suppor- tact Blizzard is een jonge, ta lentvolle rock band die op dit moment snel naam maakt In het landelijke rockcsrcurt. De dhemansfor- matte speelt stevige rock die het best kan worden om schreven als strak, modem en heavy. Het debuutalbum Thin king Twice heeft de band veel landelijke media-aandacht bij onder meer 3FM. TfVIF. en KINK FM. De ambitieuze drie mansformatie was te zien op grote festivals als Paaspop. Buntenpop en de Zwarte Cross en verzorgde het voor programma voor acts als Ka ne. Stereo. Intwine en het Bel gische Zomik. Regelmatig zijn ze ook te gast bij Radio 3FM. www.depiek.nl. Afj Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landiust.nl restaurant partycentrum Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek HetZouthuis Het Middelburgs Theater, Mini- theater Middelburg, 15.00 uur Opera Norma Meesterwerk van Bellini, Stads schouwburg Middelburg, 15.00 uur Bandover Muziek uit de jaren 70 en 80, Café de Fiets, Zoutelande, 15.30 uur The New Orleans Heat (UK) Blues, gospel, spirituals en pop, Hotel Arneville Middelburg, 16.00 uur Voorrondes Mosselrock Strandpaviljoen Panta Rhei Vlis singen, 16.00 uur David Bowie Sessie met Loek Verlaain en Grandpa Nick, Café Schutters hof Middelburg, 17.00 uur Jamsessie Wekelijks jammen op zondag, Café Groenlicht Vlissingen, 20.00 uur Dinsdag 2 maart Hans Kazan Intieme one-manshow, Stads schouwburg Middelburg, 20.00 uur Seaside Rendez-Vous Popkoor, Ter Reede Vlissingen, 20.00 uur Woensdag 3 maart Roodkapje Poppenkastvoorstelling, Pop penkast Pops Vlissingen, 14.30 uur Narcissus Clemens vd Feen Nieuwe generatie jazzmusici, Café 't Schuttershof Middelburg, 21.30 uur Popeye Live Livemuziek, sessies, Café Popeye Vlissingen, 22.30 uur De Vleeshal Middelburg Involuntary Twitch, Bojan Sar- cevic, objecten en sculpturen Zeeuwse Museum Middelburg Superflex, Porcelain Pirates, KABK (re)found(ed), Hans War ren, Verre Werelden Kinderdijk 56 Middelburg Mon Capitaine, presentatie Machteld van der Wijst Wiliem3 Vlissingen Collages Jos Deenen, Beeld en tekst Ton van Reen, fotogra fie/installatie Melanie Bosboom Cafe Soif Vlissingen Kleurrijke fotografie, popart Toon Poppe Poppenkast Pops in Vlissingen Het poppenkasttheater aan de Brahmslaan 15 in Vlissingen houdt deze maand drie keer per week een poppenkastvoorstel ling op woensdag, zaterdag en zondag om 14.30 uur. Kijk voor alle voorstellingen en kaartver koop op www.poppenkast- pops.nl of bel 06-48174228. MIDDELBURG - Onder de noe mer Avonduren speelt vrijdag 26 februari om 20.00 uur de Amerikaanse zangeres Erinn en de Zeeuwse Erik Bogard in Re volution lOO.OOOetc Gallery in Middelburg. Erinn Williams wordt geen alledaagse singer songwriter genoemd die vol gens kenners, gezegend met een betoverende stem haar breekbare liedjes zingt. Ze bege leidt zichzelf hierbij op elektri sche gitaar. Geschoold in opera weet ze haar op het eerste ge- ijoor naïef lijkende liedjes, sub tiel in te vullen met drama en suspense zodat tekst en muziek samen een poëtisch klankspel vormen. Het genre waarin ze schrijft is alternative, electroni- ca, folk en is voor liefhebbers van Catpower, Cocorosie en Björk. Het album Digging in the Dirt werd in 2008 in Europa uit gebracht onder het label Kitchen Music France. Het voorprogramma wordt ver zorgd door de Zeeuwse sin ger/songwriter Erik Borgard, voorheen beter bekend als zan ger/gitarist van Sense Forward. Naast al het gitaargeweld van zijn vorige band schrijft hij thuis stiekem mooie liedjes zijn akoe stische gitaar. De deuren aan de Lange Noordstraat 43 gaan om 19.30 uur open. De optredens beginnen om 20.00 uur. Infor matie: www.avonduren.com. Kudamaloor Jardanan Klassieke Indiase muziek, Zeeuwse Concert zaal, Mid delburg, 15.30 uur HEINKENSZAND - Liedjeszan ger en troubadour Joop Visser staat zaterdag 27 februari met zangeres Jessica van Noord om 20.00 uur in De Stenge in Hein- .kenszand. Het duo won in 2005 de eerste door Jan Rot ingestel de uitgereikte Okapi Liedprijs voor het, volgens de jury "ja- loersmakende" lied Scheme ring. Twee jaar later ontvingen ze dezelfde prijs voor het lied Monniken. "Klein begonnen zijn ze inmiddels uitgegroeid tot een uniek duo met stemmen die heel mooi bij elkaar pas sen"... "Scherpe liedjes zijn er, maar ook volstrekte flauwekul en prachtige romantische balla des" schreef de pers eerder over het tweetal. Joop treedt al sinds 1957 op in binnen- en buiten land en was tot en met 1964 on der de naam Jaap Visscher, een zeer succesvol artiest. Hij schreef meer dan tien cd's en heeft inmiddels een repertoire opgebouwd van ruim driehon derdvijftig liedjes. Na 1964 ver dween hij uit het zicht van de bühne voor een studie in Utrecht en daarna voor werk in het buitenland. In 1976 keerde hij terug op het podium, dit maal onder de naam Joop Vis ser. Zangeres Jessica van Noord zong onder meer met Joop sa men op de Nacht van de Poëzie, voor Poetry International en bij de VPRO tijdens het program ma Vrije Geluiden. Ze treden sa men op sinds 2005 en maakten twee cd's, getiteld Voorleen en Voormary. Kaartverkoop: 0113- 238321 en www.cultureleraad- borsele.nl. MIDDELBURG - Het Internationaal Danstheater danst vrijdag 26 februari om 20.00 uur de voorstelling Stampende Stilte in de Stadsschouwburg Middelburg samen met een orkest, flamenco gitarist Arturo Ramón en zangeres Erminia Femóndez Córdoba. Sensuele tango, een intiem zigeunerduet en opzwepende Japan se trommels. Kaartverkoop: 0900-3300033. foto: Antoinette mooy.

de Faam | 2010 | | pagina 59