Alles in een KLEIN TABLET Geheugensteun29 4 8 voor wiskundeknobbels Ruiken als een echte Captain? ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL «TaWJa'WlMiii De Faam Woensdag 24 februari 2010 - Pagina 42 Vervolg van pagina 41 - "Besluit landbouw milieu beheer" 11J. Maljaars voor het uitbreiden van de inrichting aan de Brou- werijweg 9 in Aagtekerke; 12. Groenverzorgingsbedrijf Bram Dommisse voor het oprichten van een-inrichting aan De Pad- weie 6 in Serooskerke; 13. De Heksenketel Veere C.V. voor het van toepassing worden op de reeds bestaande inrichting aan de Kraaienestweg 1 in Veere. Op de bovengenoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de be treffende besluiten ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. De meldingen en de stukken die daarop betrekking hebben kunt u vanaf 26 februari t/m 9 april 2010 inzien in ons gemeentehuis in Domburg (zie inzage en ope ningstijden en 's avonds na tel. af spraak (0118-555447)). VASTSTELLING BESLUIT EN BELEIDSREGELS MAATSCHAP PELIJKE ONDERSTEUNING Wij hebben op 9 februari 2010 een nieuwe besluit en nieuwe be leidsregels vastgesteld. In het be sluit en de beleidsregels staan regels over de individuele voorzie ningen, zoals huishoudelijke hulp, woonvoorzieningen en vervoers voorzieningen. Ook staan er be dragen in van een persoongebonden budget en de eigen bijdrage. Het besluit en de beleidsregels liggen ter inzage bij de Publieksbalie. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieks balie van het gemeentehuis, Tra verse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 1 6.00 uur. Op donder dag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk ge beuren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekéning; een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de ge meenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen, in de meeste gevallen moet iemand rechtstreeks gevolgen van dat be sluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlopige voorziening gevraagd worden bij de Voorzieningenrech- ter. Voor informatie (01 18) 555 444. Domburg/ 24 februari 2010 Burgemeester en wethouders van Veere msiSsmaBswasBsmaisasBBXi Natuurlijk, iedereen zou altijd wel blij en gelukkig willen zijn, maar we hebben toegang tot heel veel verschillende emoties, dus waarom zouden we die dan niet ook gewoon de ruimte ge ven? Met deze Daily Mood kun je jouw directe omgeving in ie der geval waarschuwen voor de bui die je hebt. Je kunt kiezen uit maar liefst 47 stemmingen Bron: Perpetualkid.com. Hoe z t het met die goede voorne mens om meer te bewegen? De Acti va audiospeler wil er graag bij hel- P£ïl Hij synchroniseert de muziek met het trainingstempo en - intensi teit! Bewegen wordt zo steeds leu ker. Bron: Philips Digitaal lezen begint eindelijk echt aan te slaan en die snelgroeiende populari- j|j|| teit is niet zo vreemd, want steeds meer TW'.IIË mensen gaan beseffen dat de e-book 1 geen vervanging van het papieren boek is, maar een aanvulling. De boe- ken die je 'wel eens wilt lezen', maar j|| niet zo nodig ook echt in de boeken- jjllj kast wilt hebben, kun je eenvoudig 1 downloaden en na gebruik weer ver- ll&llill wijderen. Voor de echte boekenwurm en voor studenten scheelt het ook een hoop sjouwen, want een e-reader als de Italica heeft ruimte voor zo'n 350 boeken! Hoef je in de va kantie niet bang te zijn dat je zonder leesvoer komt te zitten. Meer weten? Neem dan eens een kijkje op Me- De geruchten zijn beves tigd: de iPad zit er aan te komen! Naast de vele mo gelijkheden op deze tablet, is het vooral bijzonder dat je de iPad op verschillende manieren kunt vasthou den en daardoor weer spe cifieke programma's kunt oproepen. Binnenkort verkrijgbaar volgens Apple.com. Wiskunde saai? Echt niet! Werken met cijfers kan ongelooflijk fasci nerend zijn. Als het jouw ding is. En die liefde voor getal len kun je nu zelfs tot in de badkamer doorvoe ren met dit Pi Shower Curtain. Want jij - als re kenwonder - wilt iedere dag natuurlijk beginnen met het op tien cijfers achter de komma nauwkeurig oplepelen waar dit Griekse sym bool voor staat.toch? Bron: Firebox.com Daar is hij dan: de eerste cam corder met WiFi is een feit en Samsung heeft de primeur. Naast de WiFi beschikt de S-se- rie over een DLNA-connectie. Zo kun je draadloos filmopna men delen. De speciale proces sor en sensor zorgen bij matige lichtomstandigheden voor hoogwaardige beelden in le vensechte kleuren. De C20 en M20 beschikken over een ge kantelde lens, zodat je uit an dere posities kunt filmen en een speciale upload-knop heb je direct toegang tot YouTube. Bron: Samsung.com PW Fm Altijd al willen ruiken als Captain Kirk? Voor de echte Trekkies zul len de Star Trek Colognes een genot voor de neus zijn. Er is zelfs keuze uit drie verschillende geurtjes. De mannen kunnen kiezen voor Tiberius (fris en sensueel) of voor Red Shirt (stoer) en voor de dames is Pon Farr in het leven geroepen. Voor Trekkies zijn dit dus geuren met een betekenis! Meer weten? Kijk dan op Thinkgeek.com.

de Faam | 2010 | | pagina 54