Vervolg van pagina 40 vakbalie Ruimte. Het raadsbesluit en bestemmingsplan zijn tevens digitaal in te zien op onze website www.middelburg.nl onder wonen en leven (ver)bouwen en onder houd bestemmingsplannen actu ele plannen. Gedurende de genoemde termijn kan een belanghebbende beroep in stellen bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Beroep kan alleen worden in gesteld door de belanghebbende die omtrent het ontwerpbestem- mingsplan tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft ge maakt, alsmede de belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om zijn ziens wijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Het bestemmingsplan treedt in wer king daags na afloop van de hier voor genoemde beroepstermijn, tenzij bij de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening, zoals be doeld in artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voor ziening is ingediend, treedt het be stemmingsplan pas in werking nadat op het verzoek is beslist. VASTSTELLING BESTEMMINGS PLAN 'RAMSBURG-OOST- PERKWEG' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken, op grond van het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene wet be stuursrecht, bekend dat de gemeen teraad bij besluit van 15 februari 2010 het bestemmingsplan 'Rams- burg-Oostperkweg' heeft vastge steld. Ten opzichte van het ontwerpbe- stemmingsplan zijn geen wijzigin gen doorgevoerd. Het raadsbesluit en het vastgestelde bestemmingsplan liggen gedurende zes weken, van 26 februari tot en met 9 april 2010, voor een ieder ter inzage in het stadskantoor bij de vakbalie Ruimte. Het raadsbesluit en bestemmingsplan zijn tevens digi taal in te zien op onze website www.middelburg.nl onder wonen en leven (ver) bouwen en onder houd bestemmingsplannen actuele plannen. Gedurende de genoemde termijn kan een belangnebbende beroep instellen bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep kan alleen worden ingesteld door de belang hebbende die omtrent het ont- werpbestemmingsplan tijdig zijn zienswijze bij-de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede de belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan tevens op grond van artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening de voorzitter van de hiervoor aangehaalde Afdeling bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Zowel voor het beroepschrift als het verzoek om voorlopige voor ziening is griffierecht verschul digd. Het beroep schort de werking van het vaststellingsbesluit niet op. Het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de hiervoor genoemde beroepster mijn, tenzij bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een ver zoek om voorlopige voorziening, zoals hiervoor aangegeven, is ge daan. Als een verzoek om voorlo pige voorziening is ingediend, treedt het bestemmingsplan pas in werking nadat op het verzoek is beslist. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. CEMBENT VEE™ VERLEENDE ONTHEFFING Gapinge Wij hebben besloten om, met toepas sing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing te ver lenen van het bepaalde in het be stemmingsplan Gapinge voor: - het vestigen van een kantoor in het pand Dorpsstraat 7 (Mozaïekkerk) Tegen het voornemen tot het verlenen van de ontheffing zijn geen zienswij zen ingediend, waarvan bij deze, op grond van artikel 3:18, lid 4, van de Algemene wet bestuurs recht, mededeling is gedaan. Tegen dit besluit kan door een be langhebbende binnen weken na de datum van verzending van de ont heffing een gemotiveerd beroepschrift worden ingediend bij de rechtbank, sector Bestuursrecht, postbus 5015, 4330 KA te Middelburg. De be roepstermijn eindigt dus op 2 april 2010. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift moet u griffierecht betalen. Het besluit tot het verlenen van de ontheffing treedt in werking m.i.v. de 7e week na de dag van bekendmaking, het besluit treedt dus in werking op 8 april 2010. Ook al dient u een be roepschrift in, dan mag toch vanaf de inwerkingtreding van de verleende ontheffing gebruik worden gemaakt. Als u dat wilt voorkomen, dan kunt u ook een voorlopige voorziening aan vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank. U moet voor een dergelijke voorziening griffierecht be talen. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met de griffie van de rechtbank, tel. (0118) 677 000. Als u tijdens de beroepstermijn m.b.t. de verleende ontheffing een verzoek om voorlopige voorziening indient, wordt de werking van de ont heffing opgeschort totdat op dat ver zoek is beslist. AANVRAAG BOUWVERGUNNING (bekendmaking op grond van artikel 41 Woningwet-tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - het oprichten van een ligboxenstal Geschieresweg 10-2) Biggekerke - het plaatsen van een serre Noord- weg 4; (16-2) Domburg - het veranderen van een garage Singel 31;( 15-2) - het plaatsen van een toegangs poort Stationsstraat 3;(25-1 Meliskerke - het veranderen van een werkplaats Corn. Jaspersesstraat 2;(15-2) - het wijzigen van een vergunning voor het vergroten van een woning Molenweg 9;(11-2) Oostkapel Ie - het oprichten van een woning met garage Molenweg 26;(16-2) - net plaatsen van een serre Duin weg 48;(16-2) - het veranderen van de verdieping Beukenlaan 41 ;(12-2) Vrouwenpolder - het vernieuwen/verg roten van een garage Nieuwstraat 19;(11-2) Westkapelle - het wijzigen van een vergunning voor het oprichten van een bedrijfs pand Ouae Zandweg 40-58;(l 1-2) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) AANVRAAG SLOOP VERGUNNING (bekendmaking op grond van artikel 41 Woningwet-tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Meliskerke - het slopen van asbesthoudende dakplaten Corn. Jaspersesstraat 2,(15-2) Oosfkapelle - het slopen van woningen en ber ging Molenweg 26 en 28;( 16-2) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) AANVRAAG MONUMENTEN VERGUNNING Op grond van de Monumentenwet 1988 (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - aanvraag als bedoeld in artikel 1 1 van de Monumentenwet 1988 voor zwamsanering van ruimtes in pand Duinvliet Domburgseweg 44,(11-2) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) VERLEENDE BOUW VERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Koudekerke - het plaatsen van een mast t.b.v. te lecommunicatie Karreveld;(9-2) Oosfkapelle - het oprichten van een garage Mo lenweg 15; (10-2) Vrouwenpolder - het plaatsen van een demontabele parasol-constructie Vrouwenpolder- seweg 83;( 15-2) Zoutelande - het vergroten van een berging D. Koddelaan 24;( 10-2) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE SLOOP VERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Oosfkapelle - het slopen van opstal aan de ach terzijde van de woning Oude Dom burgseweg 35;( 10-2) Vrouwenpolder - het gedeeltelijk slopen van vloer, kozijnen en dakbedekking Kon. Emmaweg 2ó;( 10-2) Westkapelle - het gedeeltelijk slopen van een leien dak De Buckweg 2;( 10-2) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE MONUMENTEN VERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Veere - vergunning als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1988 voor het restaureren en verbouwen van het pand Kerkstaat 7 te Veere; (16-02) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. WUZIGING BESTEMMINGSPLAN Gapinge Wij hebben besloten om, overeen komstig het bepaalde in artikel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke orde ning en artikel 6 van het bestem mingsplan Gapinge (le planverandering), met toepassing van art. 3.6, lid 1sub a van de Wet ruimtelijke ordening, het be stemmingsplan PM te wijzigen dan wel uit te werken voor: - het vestigen van een woning in het pand Dorpsstraat 7 (Mozaïekkerk). Tegen het voornemen tot het verle nen van wijziging is een zienswijze ingediend, waarvan bij deze, op grond van artikel 3:18, lid 4, van de Algemene wet bestuursrecht, me dedeling is gedaan. Het besluit ligt van 25 februari t/m 7 april 2010 ter inzage en is ook te zien op de website van de gemeente, www.veere.nl. Tegen dit besluit kan door een belanghebbende een ge motiveerd beroepschrift indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U moet dat doen binnen zes weken vanaf de dag na die waarop het besluit ter in zage is gelegd, dat wil zeggen vanaf de tweede dag na de onder staande datum van publicatie. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift moet u griffierecht be talen. Ook al dient u een be roepschrift in, het wijzigingsplan treedt in werking de dag na afloop van de beroepstermijn. Als u dat wilt voorkomen, aan kunt u tegelijk met het indienen van een beroepschrift een voorlopige voorziening aanvra gen bij de Voorzitter van de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U moet voor een dergelijke voorziening griffie recht betalen. Als u tijdens de be roepstermijn met betrekking tot een besluit tot wijziging van het bestem mingsplan een verzoek om voorlo pige voorziening indient, wordt de werking van het besluit opgeschort totdat op het verzoek is beslist. Voor meer informatie over de hoogte van de betalen griffierechten kunt u con tact opnemen met de griffier van de Afdeling bestuursrechtspraak tel. 070-4264426. GEWIJZIGDE VASTSTELLING "5E HERZIENING BESTEM MINGSPLAN BUITENGEBIED" Als gevolg van het bepaalde in arti kel 3.8 van de Wet ruimtelijke orde ning maken wij bekend dat de Raad van de gemeente Veere in zijn ver gadering van 28 januari 2010 de "5e herziening bestemmingsplan Buitengebied" gewijzigd heeft vast gesteld. De gewijzigde vaststelling heeft be trekking op: De toelichting/voorschriften/voor schriften lijst 1In de toelichting is de zin "Bij ver koop van een reëel agrarisch be drijf mag de minicamping die is opgericht voor 1 januari 2008 met maximaal 15 standplaatsen worden voortgezet door de nieuwe eigenaar" geschrapt; 2. Vanwege het vervallen van artikel 35, lid 4 sub e in de 3e herzie ning bestemmingsplan Buitenge bied is in de doeleindenomschrijving van de bestemmingen Semi-Agrarische doeleinden (artikel 15), Woon- doeleinden (artikel 17) en Recre atie (artikel 24), alsnog verwezen naar voorschriftenlijst 10, en wel door aan lid 1 van genoemde ar tikelen toe te voegen: "ter plaatse van de in voorschriftenlijst 10 op genomen adressen: een klein schalig kampeerterrein, waarbij: - het aantal standplaatsen niet meer bedraagt dan is aangege ven in de kolom "aantal stand plaatsen" in voorschriftenlijst 10; - bestaande gebouwen tot maxi maal in totaal 100 m2 gebruikt mogen worden voor sanitaire voorzieningen en recratieruim- ten." 3. Aan artikel 14, lid 10 is sub e. toegevoegd, luidende: e. een op het moment van wijzi ging aanwezig kleinschalig kampeerterrein dat is vermeld op ae voorschriftenlijst 10A Kleinschalige kampeerterreinen, mag niet worden voortgezet en moet worden beëindigd." 4. Het perceel Kraaienestweg 1 te Veere is van de voorschriftenlijst 10 verwijderd; 5. Het perceel Rapenburgweg 7 te Meliskerke is van de voorschrif tenlijst 10 verwijderd. De 5e herziening van het bestem mingsplan Buitengebied met bijbe horende stukken ligt ter inzage van 25 februari t/m 7 april 2010. Tij dens de genoemde termijn kan be roep worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te den Haag door iedere belanghebbende die: - tijdig zijn zienswijze bij de ge meenteraad kenbaar heeft ge maakt; - aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 3.8 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. - bedenkingen heeft tegen de door de gemeenteraad bij de vaststelling aangebrachte wijzigingen in het bestemmingsplan. Dit besluit treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. Als binnen deze termijn bij de Voor zitter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat ver zoek is beslist. Het gewijzigd vastgestelde bestem mingsplan is ook in te zien op de ge meentelijke website www.veere.nl, onder "visie en beleid, bestemmings plannen". RECTIFICATIE WET MIUEUBEHEER In de publicatie van 17 februari 2010 zijn er onder de Kennisgeving melding artikel 8.41 Wet milieube heer een aantal inrichting onjuist ver meld. Hieronder volgt de juiste publicatie. KENNISGEVING MELDING AR TIKEL 8.41 WET MIUEUBEHEER: De volgende meldingen hebben wij ontvangen: - "Besluit algemene regels voor inrichtingen milieube heer" 1Gemeente Veere voor het van toepassing worden op de reeds bestaande inrichting aan de Nij- verhiedsweg ong. in Domburg (perscontra iner); 2. Stichting Kringloop Zeeland voor het oprichten van een inrichting aan De Zompe 3 in Seroos- kerke; 3. Kombinatie Uitvoering N57 voor het oprichten van een ketenpark aan het perceel N-2542 in Vrou wenpolder; 4. Stukadoors- en Afbouwbedrijf Dekkers voor het veranderen van de inrichting aan de Achillesweg 9 en 11 b in Westkapelle; 5. W.F. Jakobsen voor het verande ren van de inrichting aan de Achillesweg 15 in Westkapelle; 6. Stecom voor het oprichten van een inrichting aan de Wille- brordstraat 4a in Westkapelle; 7. Jugendheim Westkapelle voor het veranderen van de inrichting aan de Zuidstraat 21 a-23 in Westkapelle; 8. Valentino's voor het veranderen van de inrichting aan de Zuid straat 130 in Westkapelle; 9. Pizzahouse Boomerang voor het veranderen van de inrichting aan de Timmermanstraat 3 in Zoutelande; 10. Hotel Restaurant De Distel voor het veranderen van de inrichting aan de Westkapelseweg 1 in Zoutelande. Lees verder op pagina 42

de Faam | 2010 | | pagina 53