MODERN-EXPRES ,,,f. Witlof winterpeen Ananas Autorijden leer je zo Sinaasappels 'erzorgende thuisz Michiel de Ruyter avond bij sociëteit v>eVeDOOS 'Del Monte' kunststof kozijnen Basisschoolleerlingen temperen de snelheid y/tth De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Wil je van je niveau 3 graag niveau 4 maken? rww.arduin.nl BRUIDSJAPONNEN specialist rauwkost salades BEL VOOR EEN VRIJBLIJVENDE OFFERTE 0113 - 613395 06-42156967 Wij doen u graag een vrijblijvende prijsopgave van: dakgoot met sierklossen dakkapellen kleine verbouwingen F.P. Poortvliet Stomerij Wasserij Dry Clean Laundry Lange Zelke 2 4381 GA Vlissingen Tel.: 0118-417 960 ANNETTE aniub Rijopleiding mooie kwaliteit 500 gram prima 'Maroc' met maar liefst 90. stuks schoon of ongewassen hele kilo altijd lekker zoet Woensdag 24 februari 2010 - Pagina 2 Octrooi weg 16 C Modern-expres v.o.f. Mob: 0043-777 953 4387 PJ Vlissingen e-mail: info@modern-expres.nl Tel.: 0118-412 766 web:www.modern-expres.nl voor een vitaminekuurtje ga je naar onze aanbiedingen voor deze week www.fppoortvliet.nl Oostkapelseweg 87 Serooskerke tel: 0118591459 www.groenteschuurtje.nl Kunststofmontagebedrijf Stemmen is een Primera Dekkersweg 12 - Nieuwdorp Collectie 2010 va. 398,- (ook kleur) Graag even (0187) 482431 bellen Zandpad 90 - Middelharnis Auto - Motor - Brommer - Aanhangwagen - Theorieopleiding Intest voor 15,00 Bij de ANWB bepaal jij hoe snel je je rijbewijs haalt. En nu kun je tot 28-2-2010 profiteren van een intest of proefles voor slechts 15,00 Meer weten? Kijkopanwb.nl/rijopleidingof bel 0118 634411 ANWB Rijopleiding Chris Roelse Beenhouwerssingel 6 4331 MD Middelburg O. Erten laat de gemeenteraadsverkiezingen niet aan zich voorbij gaan. foto: izaak verkeste VLISSINGEN - Auteur John Bro- sens luistert de Michiel de Ruy ter avond op in Hotel Restau rant Belgische Loodsensocië- teit. John is in Vlissingen gebo ren en schrijft thrillers, jeugdro mans en gedichten. Hij is onder andere bekend van Duijkers dossiers, Zwart Fortuin, Dubbel gepakt, Het spoor van de Pando ra en Koers Pal Noord. De Mi chiel de Ruyter avond is van daag (24 februari) vanaf 18.30 uur en kost 29,50 euro. (Heer lijk eten en drinken met een knipoog naar de tijd van de jon ge Michiel de Ruyter. John wil ook boeken signeren. Reserve ren via: 0118-413608. 10voor€1,70 20 voor of Hetzelfde Even later is N. van Noorloos in de binnenstad minder open hartig over de stemkeuze. "Ik zeg niet voor wie ik kies. Eigen lijk doen de politici allemaal hetzelfde. Van mij mogen ze ervoor zorgen dat het fietsen door de Lange Delft echt gaat stoppen. Er is een goede con trole nodig", moppert hij. Mi chel Burgers is verbaasd als hij over de gemeenteraadsverkie zingen hoort. "Ik wist niet eens dat ze komen", bekent hij la chend. Toch heeft hij een poli tieke wens: "De gemeente raadsleden moeten beter gaan luisteren naar de persoonlijke problemen van de inwoners." Corrie de Koek weet nog niet door marcel van der voort MIDDELBURG - "Ik ga woensdag 3 maart stem men tijdens de gemeente raadsverkiezingen. Voor mij is dat belangrijk", meldt O. Erten uit Middelburg. Hij komt oorspronkelijk uit Turkije en vindt het prettig dat hij in ons land stemrecht heeft. "Thuis mogen wij met z'n zes sen stemmen en kiezen vooraf één partij die wij gezamenlijk steunen", gaat hij verder. Op Walcheren doen in totaal zes entwintig partijen mee. Vooral de bekende landelijke, aange vuld met enkele lokale groe pen. De Middelburgse onder neemster Esther Vis wil haar stem niet verloren laten gaan. 'Tedere stem telt. Alleen weet ik nog niet voor wie ik kies. Ik vind dat de lokale politiek zich bezig moet houden met de toe gankelijkheid van de binnen stad en het parkeerbeleid", somt ze op. Haar stadgenoot André Groenenberg geeft vol gende week woensdag ,in het stemhokje de voorkeur aan de SP. "Ik stem in de hoop dat er een wijzer college komt. De huidige wethouders kijken naar prestige projecten waar aan ze hun naam aan verbin den. En luisteren nauwelijks naar de burgers", verklaart André. MIDDELBURG - De leerlin gen uit groep acht van basis school De Vossenburch in Middelburg gaan dinsdag 2 maart een dertig kilometer actie houden, door automobi listen en scooterrijders aan te spreken. De kinderen wij zen de weggebruikers erop dat ze in een dertig kilome- tergebied rijden. "Dat doen ze op een ludieke manier, maar het is niet vrijblijvend", verduidelijkt Dirk-Jan van der Vis van de gemeente. "De snelheid wordt gemeten door de politie. Als ze zich aan de regels houden geven de schoolkinderen een compli mentje en een presentje", gaat hij verder. Iets te hard door de straat levert een ge le kaart en vragen van de kin deren op. De chauffeur ziet direct dat hij langzamer moet rijden en te maken heeft met kinderen die een kwetsbare groep weggebruikers vor men. Meestal levert dat goe de reacties op. Weggebrui kers die het echt te bont ma ken ontvangen van de politie een proces-verbaal. Dirk-Jan: "Daar komen geen kinderen bij." De actie is vorige week dinsdag van start gegaan en is een samenwerking tussen de politie, basisscholen, Vei lig Verkeer Nederland en wet houder Frank Streng.

de Faam | 2010 | | pagina 2