Lokale Partij Vlissingen WALCHEREN Lijsttrekkers Veere dé Weekkrant De Faam VERKIEZINGSKRANT SGP/CU PvdA/GL Lokale Partij Vlissingen LIJST I 1. echt actie voert voor behoud van uw ziekenhuis 2. staat voor harde aanpak criminaliteit en overlast 3. staat voor lagere kosten van de burger 4. staat voor werk en betaalbare huisvesting Stem woensdag 3 maart 2010LIJST 6 www.lokalepartijvlissingen.nl m i £?iii gauumsMi giaaau MAART 2010 Mineke Bierens René Molenaar Jaap Mejse Marion van Stiphout Wim Bartels Peter Holtring Woensdag 24 februari 2010 - Pagina 10 i li protesttocht ziekenhuisbezwaar tegen NMA-besluit en oproep Minister Klink tot overleg tussen ziekenhuisbestuur en LPV meer agenten op straat en: afspraak afspraak handhaven sterk bestuur met een door u gekozen burgemeester en een strakke controle op de uitgaven mMMMMu onze kieslijst: w Bovenste rij v.l.n.r. SI Jan Kleinepier, Harry van Hal, Tom Ekering, p f ass Daniël van Bloppoel, Jos Honders, Arjan Wisse W en Ro^van Dooren (kandidaat wethouder) Onderste rij v.l.n.r. John Dooms, Monique Dupper, Rudi Gomperts, Pim Kraan (lijsttrekker), Mark Weug (beoogd fractievoorzitter) en Wim Hirdes Leeftijd: 66 jaar Werk: gepensioneerd Hobby's: fotografie, filmen, ten nis. Wil bereiken: "Dat de inwoners van Veere op een goede manier het gevoel hebben dat ze goed zijn vertegenwoordigd in de ge meenteraad." DTV wil de dór pen van de gemeente Veere leefbaar houden; toerisme ver der ontwikkelen; Veere groen, open en kleinschalig houden ondernemers kansen op een goed inkomen bieden; organi saties van sport en vrijwilligers werk steunen en ouderen en in woners bijstand zorg en veilig heid bieden. Volgens DTV moet het ziekenhuis op Walcheren, de standaard ziekenhuiszorg met I.C. open houden. En huis artsen in de regio moeten hun apotheekhoudende bevoegd heden behouden. Leeftijd: 52 jaar Werk: rijksinspecteur bij in spectie van het onderwijs Hobby's: muzikant bij barokor- kest, lezen, reizen. Wil bereiken: "Dat wij in Veere een hoge leefbaarheid houden. Er komen bedreigingen op ons af. Zoals de krimp van de bevol king. Als wij niets doen komt er in de dorpen minder bedrijvig heid en leegstand. Ook scholen en clubs zouden stoppen. We moeten proberen om voldoen de jongeren in de dorpen te krijgen. Een goed woningaan bod voor ouderen, zodat ze lan ger in hun huis kunnen blijven. Ook is het goed om ouderen van elders na hun pensionering naar de gemeente Veere te ha len." Leeftijd: 60 jaar Werk: adviseur P&O bij Codarts Hobby's: kamperen in de tent, lezen, wandelen, termissen, po litiek. Wil bereiken: "Mijn ambitie is om Veere beter en mooier te maken. En iedereen aan het werk. De leefbaarheid van de dorpen wil ik graag overeind houden. Ik ga voor een goed woon-, werk- en recreatiekli maat." PvdA/GL is voorstander van keuzevrijheid in de zorg waar dat kan en van zekerheid waar dat nodig is. De partij wil niet dat geld, dat bedoeld is voor de zorg, verloren gaat aan bureaucratie. Een goede sprei ding van basisvoorzieningen in de gezondheidszorg over de kernen is vereist. Leeftijd: 57 jaar Werk: wethouder Hobby's: wintersport, -waaron der skiën, tennis, met mensen -omgaan. Wil bereiken; dat iedere burger in Veere tevreden is. Melse gaat voor een goede samenwerking in het college en wil de dingen afinaken die de afgelopen vier jaar op de rails zijn gezet. Ver der waakt hij ervoor dat de speerpunten in het verkiezings programma van zijn partij een goede uitvoering krijgen. De SGP/CU vindt dat het specifie ke karakter van de verschillen de kernen behouden moet wor den. De burgers moeten be trokken zijn bij het bestuur van de gemeente. Het gemeentebe stuur moet vanuit een actieve opstelling meedenken met bur gers en ondernemers. Leeftijd: 51 jaar Werk: bij een woningcorporatie Hobby's: theaterbezoek, lezen, wandelen, fietsen. Wil bereiken: "Dat er een actief jeugdbeleid is. Bouwplannen moeten energiezuinig en kli maat neutraal worden uitge voerd. De kernen moeten duur zaam ontwikkeld worden. Wij krijgen de komende raadspe riode onze handen vol aan de bezuinigingen. Het vergt lef om dan keuzes te maken." Het ba sisonderwijs krijgt de komende jaren te maken met teruglopen de leerlingaantallen en lagere financiering van het Rijk. D66 wil dat de gemeente tijdig in overleg treedt met schoollei ders en bestuurders om te zoe ken naar passende, wellicht tij delijke, oplossingen voor het wegvallen van werkgelegen heid." Leeftijd: 50 jaar Werk: medew. belastingadvies bureau Hobby's: lezen, gemeente raadslid. Wil bereiken: "De lokale lasten voor de inwoners laag houden. Ook tijdens de bezuinigingen. De dienstverlening van de ge meente Veere kan op bepaalde punten klantgerichter. Vermin dering van de regelgeving. Nu komt er weinig van terecht. Wat betreft de woningbouw moeten wij zorgen dat er huizen voor jongeren in de kernen zijn. Zo dat ze er kunnen blijven. Ook moeten er voldoende woningen voor senioren komen. Er zijn grote projecten in de gemeente die een goede uitvoering moe ten krijgen. Zoals de verplaat sing van de voetbalvelden in Zoutelande en het invullen van het singelgebied in Domburg."

de Faam | 2010 | | pagina 28