Leer denken als een miljonair Hoe gaat het stemmen in zijn werk? 50% tot koittttg Vandaag kopen, vanavond in huis Dekbedden Boxsprmgs auping Matrassen Kussens dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Agenda EASTBORN Slaapoutlet, Woonboulevard Goes, Marconistraat 26, 4461 HH Goes. Tel. 0252 - 433 096 Woensdag 24 februari 2010 - Pagina 12 Een belangrijk item op de agenda van Rob van Dooren is de Vlissingse binnenstad. "Hier wordt intensief aan ge werkt. Dit jaar nog wordt de Sint Jacobspasssage op geknapt en worden delen van de Walstraat heringe richt. Er wordt intensief aan acquisitie gedaan om de lege panden zo snel mogelijk vol te krij gen. Ook is het belangrijk voor de Vlissingse economie dat de Kenniswerf verder ontwikkeld wordt en de WCT doorgezet wordt. Iedere maand is er een spreekuur op verschillende locaties waarvoor onderne mers van harte uitgenodigd worden, zodat we goed we ten wat er speelt.Eind jaren negentig verruilde Rob van Dooren het Limburgse Weert voor het Zeeuwse Vlissingen FOTO: MARINA MEUERS Op de bank bij VLISSINGEN - Menigeen droomt ervan de jackpot te winnen, in de hoop dat alle fi nanciële zorgen dan over zijn. Maar de kans op een winnend lot is klein. Cash Flow Walche ren geeft daarom donderdag 4 maart om 20.00 uur een gratis toegankelijke informatieavond aan de Emmastraat 60 in Vliss ingen over het spel Cashflow. Financieel expert Ronnie Alt en levenscoach David Shvarts uit Vlissingen zijn januari dit jaar gestart met deze geza menlijke onderneming. Deze heeft als doel financiële intelli gentie te vergroten door mid del van coaching en het maan delijks spelen van het spel. "Veel mensen zijn onderont wikkeld als het geld gaat", legt David uit. "Ook ik werd er gek van dat je maar gevangen zit in de ratrace en hard werkt, maar financieel is het niet wat je zou willen. Het spel leert je valkui len en angsten kermen, waar door je ermee kunt gaan spe len en oefenen om uiteindelijk door te krijgen waarom je nooit genoeg hebt." Aanmelden via a.almeida4@kpnplanet.nl. VLISSINGEN - Daar gaan wonen waar andere men sen hun vakantie door brengen, dat gevoel kreeg Rob van Dooren toen hij in 1999 besloot om vanuit Weert naar Zeeland te ver huizen. Inmiddels is hij nu twee jaar wethouder in de stad waar hij jaren geleden zijn hart aan verloor. Voordat Van Dooren actief werd in de politiek, runde hij gedurende vijftien jaar een café in het centrum van Weert. Een periode waar hij vol tevreden heid op terugkijkt en waar hij ook in zijn huidige loopbaan nog altijd de vruchten van plukt. "Ik nam in 1977 het café van mijn ouders over en als ik iets heb geleerd van de horeca, dan is het wel mensenkennis. In mijn café kwam een door snee van de bevolking over de vloer, waaronder ook veel poli tici. Zo was ik goed op de hoog te van wat er speelde onder de mensen." Centrummanager In 1992 besluit Van Dooren te stoppen in de horeca en gaat hij aan de slag als centrumma nager in Eindhoven. Ook daar kwam de horeca-ervaring goed van pas. Na ongeveer zeven jaar, maakt hij via een bevrien de buurman kennis met Vliss ingen. "Ik was gelijk verkocht en mijn vrouw en ik besloten deze kant op te komen. Ik vond een baan bij 'Uit in Vlissingen' waar ik me onder meer bezig hield met het organiseren van festivals. In 2002 werd ik echter benaderd om wethouder te worden in Weert. En wethou der worden in de stad waar je vandaan komt, vond ik toch wel een hele eer. Tot 2006 heb ik deze functie bekleed en in 2008 werd ik benaderd door de Lo kale Partij Vlissingen die een wethouder mocht leveren voor de Vlissingse politiek. Het was geen makkelijke start in Vlissin gen, ik heb gemerkt dat ik vaak het wantrouwen weg moet zien te nemen bij mensen. Gelukkig is de samenwerking tussen de vier wethouders optimaal. Dat was ook vanaf het eerste mo ment duidelijk." WALCHEREN - De gemeente raadsverkiezingen zijn 3 maart. Dan stemmen we met rood pot lood op papieren stembiljetten. Bij het stemmen moet iedereen naast de stempas ook een geldig legitimatiebewijs tonen. Dat is een paspoort, identiteitskaart of rijbewijs. Ook buitenlandse identiteitsdocumenten kunnen hiervoor gebruikt worden. Zon der identiteitsbewijs mag u uw stem niet uitbrengen. De identi ficatieplicht bij het stemmen is ingevoerd om vast te stellen dat degene die stemt ook werkelijk de kiesgerechtigde is. Stemmen mag dit jaar in een willekeurig stembureau in de eigen ge meente. Wie zijn Stempas kwijt is of niet met de post heeft ge kregen, kan een nieuwe Stem pas aanvragen. Dat kan uiterlijk tot en met maandag 1 maart om 16.00 uur. Ook hierbij moet een identiteitsbewijs getoond wor den. De vermiste Stempas wordt opgenomen in het Regis ter van Ingetrokken Stempas- sen (RIS). Als iemand zich bij het stembureau meldt met een ingetrokken Stempas dan zal het nummer van die Stempas voorkomen in het RIS en in dat geval kan met die Stempas geen stem worden uitgebracht. Na 1 maart kan geen nieuwe Stem pas meer aangevraagd worden, ook niet op het stembureau op de verkiezingsdag. Slaapoutlet Goes Uitgeslapen! TSFCA SIAAPSÏSTEMEH

de Faam | 2010 | | pagina 12