NL's Next Girlband krijgt vorm Zorgeloos genieten in Tirol Landal GreenParks Chips eten kraakt Gratis naar de HISWA Amsterdam Boat Show Unovia LCD Diascanner Rekentraining - 2 PC-spellen Win een weekend of midweek bij M'AMMKÖ»KT Landal Plaats een YouTube-filmpje en maak kans op de laatste finaleplaatsen COLUMN I HENK SPAAN LEZERSACTIE I PHAROS REIZEN VAN ANWB 8-daags arrangement Zillertal DEWEEKKRANT.NL I WEBWINKEL ACTIE I QLICK WIN ARJEN KOOKT I MAKKELIJK EN GEZOND Wat eten we vandaag? ga snel naarwww.deweekkranf.nl/actie voor het iaatste nieuws kijk op deweekkrant.ni .weGeNeR De meeste finalisten voor NL's Next Girlband zijn be kend. De meeste, want naast de zes dames die zich zaterdag tijdens de halve fi nale plaatsten kunnen nog twee zangeressen via een wildcard een plaats be machtigen in de finalebun galow. Dewi Pechler (Idols 1, musical Hair en Popstars), Theo Olie rook, voormalig vice-president van de Free Record Shop en Be stuurslid Stichting Nederlandse Top40, Demi Saulic, radio dj Decibel, Natascha Scheffers van de girlband Close II You en Sandra Rake, directeur Talen- tenbeurs.nl hadden er zaterdag een hele kluif aan. De juryleden merkten dat de halve finalisten het belang van deze ronde meer dan inzagen. Alle deelnemers moesten een ballad a capella zingen om vervolgens een up tempo nummer door de jury te laten beoordelen. Voor dat laat ste nummer mochten de dames wel gebruik maken van een or kestband. Voor het overige was er slechts één beperking: de nummers moesten Neder landstalig zijn. "We zoeken ten slotte naar een Nederlandstali ge girlband," benadrukt Sandra Rake. "In al mijn contacten in de entertainmentindustrie merk ik steeds weer dat juist daar behoefte aan is. Mooie me lodieuze muziek, misschien een beetje vergelijkbaar met het re pertoire van Nick en Simon, maar wel lekker dansbaar." Tijdens een spannende halve fi- Van links naar rechts de finalisten Nathalie, Laura, Mindy, Sanne, Mara en Susanne. nale werden Nathalie Weddell uitTolbert, Laura Ponticorvo uit Arnhem, Mindy Broeren uit Mill, Sanne Elgershuizen uit Rotterdam, Mara Kuipers uit Heemstede en Susanne Lauffer uit Zeist zaterdag geselecteerd. Wildcard Tijdens een finaleweek zullen de finalisten het, onder begelei ding van vakspecialisten, muzi kaal maar bijvoorbeeld ook sportief tegen elkaar opnemen. Want er wordt niet alleen ge zocht naar meiden die goed kunnen zingen, ze moeten ook bij elkaar passen. Op die finale moet evenwel nog maanden worden gewacht. Er is namelijk nog plaats voor twee extra fina listen. Die worden geselecteerd uit lezeressen van dé Weekkrant die een YouTube-filmpje inzen den. Nog tot 15 april kan via YouTube auditie gedaan wor den. Dat kan door de YouTube- link van de auditievideo te mail en naar info@talentenbeurs.nl. Vergeet daarbij niet om naam, leeftijd, adres, mobiele num mer, reserve telefoonnummer en kledingmaten te vermelden. En natuurlijk kan ook de even tuele ervaring in de muziek van belang zijn. Dus nog een kans maken? Mail dan naar info@talentenbeurs.nl!. De HISWA is het jaarlijkse voorproefje op het wa tersportseizoen. Wegdromen bij een kapitaal mo torjacht, een eerste wavesurfles of nieuwe appa ratuur aanschaffen voor je boot. Van 2 tot en met 7 maart laten zo'n 300 exposanten zien wat de nieuwste trends zijn in watersportland: voor be ginners tot ervaren rotten, voor kanoërs tot zee zeilers. De watersportbeurs is van dinsdag 2 tot en met zondag 7 maart dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur. Op donderdag 4 en vrijdag 5 maart blijft de HISWA langer open, tot 22.00 uur. Kijk voor het programma op www.hiswa.nl. Daar kunnen ook kaarten gekocht worden voor de grootste watersportbeurs van de Benelux. Maai". gratis kaarten winnen kan ook. Ga daarvoor snel naar www.deweekkrant.nl/actie. Zo vaak gaan mijn vrouw en ik niet naar de film. Daar is een reden voor: mijn vrouw pikt niks. Ze is niet van plan haar duurbe taalde plezier te laten ver gallen door overlast. Juist dat laatste vind je in de bio scoop in overvloed. Ik heb het niet over de muizen in Tuschinsky. Deze bioscoop in Amsterdam trekt al jaren meer muizen dan bezoekers. Niet dat het er slecht gaat. Menig voorstelling is uitverkocht. Tegen de explosieve groei van de muizenbevolking echter is geen kaskraker opgewassen. De permanente aanvoer van popcorn heeft vooreen ijzersterk muizenras gezorgd, resis tent tegen het zwaarste gif. "Je bemoeit je niet met de andere bioscoopbezoekers, hoor je?" zei ik. "In principe niet", zei ze. De laatste keer dat we naar de film gin gen, zaten voor ons een moederen haar vierjarige dochter. Het meisje was in de 'waarom'-fase. Bij een scene waarin tien gehangenen zachtjes heen en weer bungelden in de wind, vroeg het meisje: "Waarom doen die mensen dat, mama? Waarom doen die mensen dat?" Mijn vrouw tikte de moeder op haar schouder en zei: "Ik denk dat u met haar beter naar Bambi kunt gaan.Ik hoef hier niet uit te leggen dat moeders niet van kritiek op hun kinderen hou den. En omdat mijn vrouw niet van overlast houdt leidde dit tot van alles en nog wat, behalve rust. Dit keer gingen we naar de nieuwe film van de Coen broers. "Kunt u deze jas ergens anders hangen?" vroeg mijn vrouw. "Als je nou een beetje door eet, hebben we zo kort mogelijk last van het krakenzei ze tegen de naast haar zittende puber met een gezinspak paprika chips op zijn schoot. "De stank nemen we dan maar voor lief', zei ze. Schuin voor haar zaten twee kale, getatoeëerde mannen die pijpjes Heineken dronken. "Mag ik u vast vragen de flesjes rechtop te zetten als uze op heeft. Anders rollen ze de hele zaal door en missen we een deel van de dialoog", zei ze. Voorin de zaal waren acht Marokkaanse jongens aan het bel len. Mijn vrouw stond op. Reageren op de column? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan Het Zillertal is al jarenlang zeer geliefd als vakantiebestemming. En dat is goed te begrijpen: het ligt prachtig centraal in Tirol, en er zijn eindeloos veel activiteiten mogelijk. Maakt u een boot tochtje over de Achensee? Gaat u met een stroomtrein door het Zillertal? Bezoekt u de Krim- mler-watervallen? Ook voor kin deren is het Zillertal een paradijs vol mogelijkheden! Profiteer nu van zeer scherpe prijzen! Deze prijzen worden nóg gunstiger als een van de deelnemers 55 jaar of ouder is, dan ontvangt u name lijk nog. 5% extra korting! Een heerlijke vakantie voor alle leef tijden! Uw verblijf U verblijft in het gezellige hotel Neuwirt in het centrum van Zeil am Ziller. Dit dorpje ligt centraal in het Zillertal, zodat u volop profiteert van alle activiteiten die er te ondernemen zijn. Uw hotelkamer (2-pk, 3-pk of fami liekamer) is vriendelijk ingericht in Tiroler stijl en heeft o.a. radio, telefoon, en badkamer met bad of douche en toilet. Inbegrepen -7x overnachting met ontbijt buffet (incl. mueslibar) - Dagelijks lunchpakket - Dagelijks driegangendiner met saladebuffet - lx per week thema-avond - Dagelijks onbeperkt drankjes (ook bier en wijn) bij diner - Dagelijks alcoholvrije drankjes (10.00 -20.00 uur) - Deelname aan uitgebreid weekprogramma Prijzen 23/05-12/06 €255 13/06-19/06 €235 20/06-10/07 €275 11/07-14/08 €285 15/08-25/09 €275 26/09-02/10 €199 Kinderkorting (bij 2 volbetalenden op de kamer): Kinderen t/m 12 jaar: 100 korting. Kinderen t/m 14 jaar: 50 korting. 55+-korting: 55+-ers profiteren van 5% extra korting over bovengenoemde prijzen. Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten calamiteitenfonds. Informatie Reserveringen www.pharosreizen.nl/weekkrant of via 0900 -365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoek boekcode 51103 Met deze diascanner kunt u uw oude dia's scannen en opslaan zonder dat u een computer no dig heeft. Op kleurenscherm krijgt u het voorbeeld van uw dia. of negatief te zien. Erg han dig om op een snelle manier al B B uw oude dia's te digitaliseren, j ElVSS 75 IcIST Adviesprijs 159,-, j lezersprijs 99,-. Een documentaire over Elvis, vanaf zijn geboorte in 1935 tot aan zijn mysterieuze dood in 1977. Vier dvd's met uniek beeldmateriaal, onlangs ont dekte interviews en een exclu sieve dvd met een beroemd concert van de King. Daarnaast een cd met 30 van zijn beste nummers. Deze box is een niet te missen collector's item! Ad viesprijs 29,95, lezersprijs 19,95. Ga voor bestellen en meer informatie naar www.deweekkrant.nl/webwinkel Stimuleer uw brein en train uw grijze massa. Deze exclusieve set bestaat uit de Rekentraining Beginners Editie en de Gevor derden. Verhoog uw Tekenvaar digheid en leer beter en sneller denken met deze twee volledig Nederlandstalige spellen. Adviesprijs 29,95, lezersprijs 11,95. (S'C Ga naar www.deweekkrant.nl/arjen-kookt GreenParks

de Faam | 2010 | | pagina 53