dé Weekkrant De Faam altijd actueel: deweekkrant.nl it fifing - qif 3 W J fliif Woensdag 17 febfuart 20i0 - Paginè 29 Vervolg van pagina 28 april 2010. Buiten openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (afdeling Veiligheid Milieu, tel. 0118- 555458).Belanghebbende(n) kun nen tegen dit besluit t/m april 2010 een bezwaarschrift indienen bij het college op grond van artikel 20.1 Wet milieubeheer juncto artikel 7.1 van de Algemene wet bestuurs recht. Deze beschikking wordt na af loop van de bezwaartermijn van kracht, dus op 7 april 2010, tenzij voor deze datum bezwaar is inge steld en een verzoek om een voorlo pige voorziening is gedaan. Het verzoek om een voorlopige voorzie ning moet in tweevoud, samen met een afschrift van bezwaarschrift, worden verzonden aan de Voorzit ter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. GEMEENTERAAD Donderdag 18 februari 2010, 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis te Domburg. Agenda: - Spreekrecht voor de burgers. Vooraf melden bij de griffier Ron Waverijn tel. (0118) 555 410 of griffie@veere.nl - aanbieden door de Rekenkamer commissie Veere van het onder zoeksrapport over het sturend vermogen van de Programmabe groting - einddocument Verbonden Partijen - krediet voor aanpassingen gemeentehuis - levering en plaatsing extra onder grondse containers voor de kunst stof verpakking - uitgangspunten voor de Veerse Woonvisie 2010 - 2025 - 3e herziening bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht Veere - realisatie welzijnsvoorziening woonzorgcomplex Grijpskerke -wijziging gemeenschappelijke regeling SDW - Vraagpunt Veere - Kadernotitie Centrum voor Jeugd en Gezin - de Parkeerverordening 2010 - het gemeentelijk rioleringsplan 2010-2014 -de 2e Begrotingswijziging 2010 TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden in gediend. Dat moet schriftelijk gebeu ren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na ae verzenddatum aan de aanvra ger) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeen teraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de genoemde argümenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector bestuursrecht van de recht bank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen, in de meeste gevallen moet iemand rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlo- ige voorziening gevraagd worden ii de Voorzieningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 17 februari 2010 Burgemeester en wethouders van Veere UITGESCHREVEN PERSONEN UIT DE GBA Uit onderzoek door de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer verblijven op het adres waarop zij in de Gemeentelijke Basisadminis tratie (GBA) zijn ingeschreven. Het college van burgemeester en wethouders heeft op 1 1 februari 2010 besloten de bijhouding van de persoonslijsten van deze perso nen met toepassing van art. 83 wet GBA op te schorten. Dit bete kent dat zij daardoor niet meer op dat adres staan ingeschreven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkenen meegedeeld. Het betreft: Stromenweg 20, Nada Mo hammed Ahmed, geb. 01-01- 1987, Mohamed Abdi Ahmed, geb. 01-07-1988 en Ismacil Adan Cabdi, geb. 15-02-1974 Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit, een bezwaarschrift indienen; deze termijn eindigt op 26 maart 2010. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waar tegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelij kerwijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van ae Al gemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Al gemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aan vragen bij de Voorzieningenrech ter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek wordt griffierecht geheven. VERKEERSMAATREGEL (1) Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een aan de Baarsjesstraat 52 gelegen par keervak, behalve voor de gehandi capte waarvoor het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 1 april 2010 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorzienin genrechter bij de Rechtbank Mid delburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzie ningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden grif fierechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt in het stadskantoor bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverle ning ter inzage. VERKEERSMAATREGEL (2) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken de volgende verkeersmaatregelen bekend. 1Aan de zuidzijde van het Kle- verskerksejaagpad, aan de achterzijde van het perceel Kle- verskerkseweg 15, wordt een parkeerverbod ingesteld over een lengte van in totaal 15 meter. Deze maatregel wordt aangeduid met borden El (par keerverbod) en met onderbor den met daarop een tegengestelde richtingspijl. 2) De parkeerschijfzone wordt uit gebreid met de Viissingse Molenstraat en de Willem Barentszstraat. De maatregel geldt van maandag tot en met zaterdag, van 9.00 tot 1 8.00 uur. Dit wordt aangeduid met verkeersborden E10 (parkeer schijfzone, maximaal 2 uur) en El 1 (einde parkeerschijfzone, maximaal 2 uur) met onderbord 'ma t/m za 9-1 8 h', en met een blauwe streep aan een lange zijde van de langsparkeervak- ken. De bewoners van de Viis singse Molenstraat en de Willem Barentszstraat kunnen tegen be taling van legeskosten maximaal twee ontheffingen per adres ver krijgen van de verplichting om een parkeerschijf te gebruiken. 3) Op de zuidelijke en oostelijke rijbaan van de Keurhove wordt eenrichtingsverkeer inge steld in respectievelijk oostelijke en noordelijk richting. Inzage De besluiten liggen tot en met 31 maart 2010 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vak balie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Lievense, telefoonnum mer (0118) 67 52 91. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken, van 1 8 februari tot en met 31 maart 2010, een be zwaarschrift indienen. Het be zwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waar tegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Al gemene wet bestuursrecht). Belanghebbende U bent belanghebbende als uw be lang rechtstreeks bij een besluit is betrokken (artikel 1:2 van de Alge mene wet bestuursrecht). Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantal len anderen. Daarvan is bijvoor beeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker Lent van een perceel in de directe omgeving van de weg waarop een besluit betrek king heeft. Bij een willekeurige ver keersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwezig. Een belanghebbende die redelij kerwijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:1 3 van de Al gemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aan vragen bij de Voorzieningenrech ter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders heb ben de navolgende meldingen ont vangen. Op grond van het "Besluit alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer" (Activiteitenbesluit) van: Draaicentrum bv.,en Konstruk- tiebedrijf Hillebrand Zij maken tevens bekend voorne mens te zijn maatwerkvoorschrif ten op te leggen ten aanzien van: Draaicentrum B.V. gevestigd op het perceel plaatselijk bekend als Ohm weg 20. Konstruktiebedrijf Hillebrand B.V. gevestigd op het perceel plaatselijk bekend als Klevers- kerkseweg 83. Het gaat om voorschriften als be doeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.20 lid 1 en 5 en artikel 2.1 1 lid 2 van het Besluit algemene regels voor in richtingen milieubeheer (Activiteiten- besluit) en de bijbehorende - Regeling algemene regels voor in richtingen milieubeheer (ministeriele regeling). Op basis van artikel 2.20 lid 1 en 5 en artikel 2.11 lid 2 van het Activiteitenbesluit èn de bijbeho rende ministeriele regeling bestaat het voornemen maatwerkvoorschrif ten te stellen met betrekking tot ge luid en bodemonderzoek. De ontwerpbesluiten en de op de besluiten betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 1 8 februari tot en met 31 maart 2010, elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedu rende de ter inzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schriftelijk of monde ling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze dient te wor den ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een zienswijze mon deling kenbaar worden gemaakt, telefoonnummer (01 1 8) 67 52 48. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Arnesteinweg 37: vergroten opslagloods. Calandweg 2B, Arnemui- den: veranderen opslag(ruimte) naar bedrijfswoning. Dam 31: aanbrengen verlich ting en reclame. Markt 19: vervangen reclame. Nieuwstraat 22, Arnemui- den: aanbrengen reclame, schilderen voorgevel en vervan gen markiezen. Rouaansekaai 25: ged. ver anderen antennes op dak. Veersepoort, volkstuin complex: plaatsen tuinkas. Aanvragen om wijziging van eer der verleende bouwvergunning zijn ingekomen voor: Grenadierweg: oprichten tijdelijk bouwketenpark (2 jaar) (wijziging betreft situering bouwketen park). •Markt 21: intern verbouwen (wijziging betreft plaatsen nood- trap i.v.m. ontvluchting ter plaatse van de verdieping). Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat ae datum van verzending): Brigittadreef 2: bouw vrij staande woning (5-2). Buitenruststraat 4: plaatsen rookcabine (5-2). Distelstraat 2, Arnemuiden: plaatsen erfafscheiding (5-2). Grenadierweg: wijziging op eerder verleende reguliere bouwvergunning d.d. 24 april 2009 voor oprichten bouwketen- park (2 jaar) (wijziging betreft situering bouwketenpark) (5-2). Kleverskerkseweg 24: bouw loods (5-2). Langevielesingei 80: wijzi ging op eerder verleende lichte bouwvergunning d.d. 28 juli 2009 voor uitbreiden woning (wijziging betreft veranderen hellend aak in plat dak) (5-2). Langstraat 13, Arnemui den: vernieuwen buitengevel en isoleren spouw (5-2). Markt 21 wijziging op eerder verleende reguliere bouwvergun ning d.d. 17 november 2006 voor intern verbouwen pand (plaatsen noodtrap i.v.m. ont vluchting t.p.v. de verdieping) (5-2). Nassaulaan 207 t/m 221 en 241 t/m 253: voldoet aan brandveiligheidseisen (8-2). Penninghoeksingel 11: aan brengen dakvenster en ged. ver nieuwen dak (10-2). Rustenburgstraat 40: ver nieuwen kozijn voorzijde eerste verdieping (10-2). Seislaan 2: plaatsen schutting (9-2). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is aat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLING EN VERGUNNING NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenver gunning is verleend: Vlissingsestraat 48: realise ren 2 appartementen i.p.v. 1 bo venwoning. De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 1 8 februari tot en met 31 maart 2010 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Desge wenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben Lees verder op pagina 30

de Faam | 2010 | | pagina 45