EÊES333EEL De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE vl* Woensdag 17 februari 2010 - Pagina 28 INFORMATIEF OVERHEID WK7 G E M H E NT E PROCEDURE ONTHEFFING VERLENING EN BOUW VERGUNNING Oostkapelle Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmings plan 'Kom Oostkapelle' en bouw vergunning te verlenen voor: - het oprichten van een garage c.q. berging aan Torenstraat 15; Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 1 8 februari t/m 31 maart 2010 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebben den een schriftelijke zienswijze in dienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebben den binnen de gestelde termijn con tact opnemen met Moniek van Vugt, telefoonnummer (01 18) 555 342. Oostkapelle Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmings plan 'Duinweg' en bouwvergun ning te verlenen voor: - het vergroten van de woning aan Beukenlaan 41 Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 1 8 februari t/m 31 maart 2010 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebben den een schriftelijke zienswijze in dienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebben den binnen de gestelde termijn con tact opnemen met Moniek van Vugt, telefoonnummer (0118) 555 342. Zoutelande Wij zijn van plan, met toepassing van artikel 3.6 lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 17 lid 4 sub b van het bestemmings plan "Buitengebied" om ontheffing van het bestemmingsplan en bouw vergunning te verlenen voor: - het bouwen van een vakantiewo ning Duinweg 139; Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken lig gen van 1 8 februari t/m 31 maart 2010 ter inzage. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de ge stelde termijn contact opnemen met Moniek van Vugt, telefoonnummer (0118) 555 342. Grijpskerke Wij zijn van plan, met toepassing van artikel 3.6 lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 23 lid 1 sub a van het bestemmings plan "Kom Grijpskerke" om ont heffing van het bestemmingsplan en bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen 12 starters- en 7 levensloopbestendige woningen aan Bakkersland 2 t/m 24; Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 1 8 februari t/m 3 maart 2010 ter inzage. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de ge stelde termijn contact opnemen met Moniek van Vugt, telefoonnummer (0118) 555 342. VERLEENDE ONTHEFFING Aagtekerke Wij hebben besloten om, met toe passing van artikel 3.6, lid 1sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing te verlenen van het be paalde in artikel 13A, lid 4 van het bestemmingsplan Buitengebied (nieuwe economische drager) voor: - het vestigen van een therapieprak tijk in de woning Zuidweg 17. Tegen het voornemen tot het verle nen van ontheffing zijn geen ziens wijzen ingediend, waarvan bij deze, op grond van artikel 3:18, lid 4, van de Algemene wet bestuurs recht, mededeling is gedaan. Tegen dit besluit kan door een be langhebbende binnen 6 weken na de datum van verzending van de ontheffing een gemotiveerd be zwaarschrift worden ingediend bij het college. Ook al dient u een be zwaarschrift in, dan mag toch van de verleende ontheffing gebruik wor den gemaakt. Als u dat wilt voorko men, dan kunt u ook een voorlopige voorziening aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank, sector Bestuursrecht, postbus 5015, 4330 KA te Middelburg. U moet voor een dergelijke voorziening grif fierecht betalen. Voor meer informa tie kunt u contact opnemen met de griffie van de rechtbank, tel. (01 18) 677 000. AANVRAAG BOUWVERGUNNING (bekendmaking op grond van artikel 41 Woningwet-tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - het plaatsen van een tuinkamer Weststraat 13; (5-2) Grijpskerke - het veranderen van de voorgevel Kerkring 23;(3-2) Meliskerke - het vernieuwen van de schuur Meliskerkseweg 4;( 10-2) Oostkapelle - het oprichten van een vakantie woning Hoge Weide 50;(8-2) Serooskerke - het plaatsen van een schuur/ berging Boshoekweg 7;(4-2) - het oprichten van een fietstunnel Gapingseweg;(4-2) - het oprichten van een fiets- en auto tunnel Vrouwenpolderseweg;(4-2) Veere - het plaatsen van een deur en kozijn Wagenaarstraat 55;(3-2) Vrouwenpolder - het vergroten van een recreatie woning Dingmanshoofd 1 ;(4-2) - het oprichten van een fietstunnel N57 ter hoogte van de Rijkebuurt weg; (4-2) - het vergroten van een vakantie- woning Breezand 61 ;(5-2) Westkapelle - het plaatsen van werkruimte Prelaatweg 6; (3-2) - het veranderen van een garage naar zomerwoninq Parkweq 1 la; (5-2) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) AANVRAAG SLOOP VERGUNNING (bekendmaking op grond van artikel 41 Woningwet - tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Oostkapelle - het slopen van een vakantiewoning Hoge Weide 50;(8-2) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) AANVRAAG MONUMENTEN VERGUNNING Op grond van de Monumentenwet 1988 (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Veere - het plaatsen van een deur en ko zijn Wagenaarstraat 55;(3-2) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) VERLEENDE BOUW VERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het vernieuwen van gevels en wijzi gen intern Pekelingseweg 8;(4-2) Domburg - het plaatsen van een schuurtje Aanloop 49;(4-2) Meliskerke - het veranderen van (bij)keuken, berging, slaapkamer, badkamer Torenstraat 27; (9-2) Serooskerke - het vergroten van een woning Koepelstraat 2; (9-2) Vrouwenpolder - het plaatsen van een sanitair-pavil- joen Koningin Emmaweg 16A;(4/2) - het veranderen van een garage aan woonhuis Koningin Bextrixlaan 13,(9-2) Zoutelande - het veranderen van de draagcon structie Nieuwstraat 1 ;(9-2) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE SLOOPVERGUN NINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Koudekerke - het slopen van bijgebouwen Breeweg 4B;(4-2) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VOORONTWERPBESTEM MINGSPLAN Oostkapelle Van 18 februari t/m 3 maart 2010 ligt het voorontwerpbestemmings- plan "Oude Domburgseweg 35" ter inzage. Dit bestemmingsplan maakt de bouw van een vrijstaande wo ning op het perceel Oude Domburg seweg 35 te Oostkapelle mogelijk. Verder hebben wij besloten om op grond van artikel 4 van de Inspraak verordening de inspraakprocedure vast te stellen op 2 weken. Binnen de genoemde termijn is het vooront werp bestemmingsplan beschikbaar gesteld op www.ruimtelijkeplan- nen.nl en is te vinden onder plan nummer NL.IMRO.0717.0011 BP ÖuDomOkpPo-VOOlOok is het plan in te zien op onze website, www.veere.nl., onder 'visie en be leid, bestemmingsplannen, Oostka pelle'. Tijdens deze termijn kan iedereen mondeling of schriftelijk een inspraakreactie bij net college indie nen. Als u mondeling een zienswijze wilt indienen kunt u hiervoor contact opnemen met dhr. G. (Geert) Francke, tel. (0118) 555 229. ONTWERPBESTEMMINGSPLAN Serooskerke Van 1 8 februari t/m 31 maart 2010, ligt het ontwerpbestemmings- plan "Sportcomplex Serooskerke" ter inzage. Dit bestemmingsplan omvat de aanleg van een derde speelveld en de verplaatsing van een trainingsveld aan de Kadetweg te Serooskerke. Binnen de genoemde termijn is het ontwerp bestemmingsplan beschik baar gesteld op www.ruimtelijke- plannen.nl en is te vinden onaer plannummer NL.IMRO.0717.0009 BPSportSrkUp-OWOlHet plan is verbeeld op www.ruimtelijkeplan nen.nl en is ook in te zien op onze website www.veere.nl onder 'visie en beleid, bestemmingsplannen, Sportcomplex Serooskerke'. Tijdens deze termijn kan iedereen monde ling of schriftelijk een zienswijze bij de gemeenteraad indienen. Als u mondeling een zienswijze wilt in dienen kunt u hiervoor contact op nemen met dhr. G. (Geert) Francke, tel. 0118 555 229. GEWIJZIGDE VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN Oostkapelle Van 18 februari t/m 31 maart 2010 ligt het de dÖor de gemeente raad op 17 december 2009 gewij zigd vastgestelde bestemmingsplan "Zeeduinse Poort" te Oostkapelle ter inzage. De volgende onderdelen in het be stemmingsplan zijn gewijzigd vast gesteld: 1regels artikel 5. Ter plaatse van de 'vrijwaringszone-Molenbio toop' is toegevoegd dat dit tevens geldt voor het behoud voor het behoud van de molen 'd Arke als werktuig en als beeldbepalend cultuurhistorisch waardevol ele ment 2) het aanlegvergunningstelsel t.b.v. de molenbiotoop geldt binnen het hele bestemmingsplan, daarvoor is in alle regels een verwijzing naar het aanlegvergunningstelsel opgenomen. De plankaart is op de volgende on derdelen aangepast: a) een bouwblok in de strook langs de randweg is vergroot. Tijdens de genoemde termijn kan beroep worden ingediend bij de Af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te Den Haag door iedere belanghebbende die: - tijdig zijn zienswijze bij de ge meenteraad kenbaar heeft ge maakt; - aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 3.8 van de Wet op de Ruim telijke Ordening tijdig zijn ziens wijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. - bedenkingen heeft tegen de door de gemeenteraad bij de vaststelling aangebrachte wijzigingen in het bestemmingsplan. Dit besluit treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. Als binnen deze termijn bij de Voor zitter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat ver zoek is beslist. Het gewijzigd vastgestelde bestem mingsplan is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl., onder "visie en be leid-, partiële herzieningen". WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING MELDING ARTIKEL 8.41 WET MILIEU BEHEER: De volgende meldingen hebben wij ontvangen: "Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer" 1Gemeente Veere voor het van toepassing worden op de reeds bestaande inrichting aan de Nïj- verhiedsweg ong. in Domburg (perscontrainer); 2) Stichting Kringloop Zeeland voor het oprichten van een in richting aan De Zompe 3 in Ser ooskerke; 3) De Heksenketel Veere C.V. voor het van toepassing worden op de reeds bestaande inrichting aan de Kraaienesfweg 1 in Veere; 4) Kombinatie Uitvoering N57 voor het-oprichten van een ke tenpark aan het perceel N-2542 in Vróuwenpolder; 5) Stukadoors- en Afbouwbedrijf Dekkers voor het veranderen van de inrichting aan de Achil- lesweg 9 en 1 Id in Westka pelle; 6) W.F. Jakobsen voor het veran deren van de inrichting aan de Achillesweg 15 in Westkapelle; 7) Stecom voor het oprichten van een inrichting aan de Wille- brordstraat 4a in Westkapelle; 8) Jugendheim Westkapelle voor het veranderen van de inrichting aan de Zuidstraat 21 a-23 in Westkapelle; 9) Valentino's voor het veranderen van de inrichting aan de Zuid straat 130 in Westkapelle; 10) Pizzahouse Boomerang voor het veranderen van de inrichting aan de Timmermanstraat 3 in Zoutelande; 11Hotel Restaurant De Distel voor het veranderen van de inrichting aan de Westkapelseweg 1 in Zoutelande. - "Besluit landbouw milieubeheer" 12) J. Maljaars voor het uitbreiden van de inrichting aan de Brou werij weg 9 in Aagtekerke; 13) Groenverzorgingsbedrijf Bram - Dommisse voor het oprichten van een inrichting aan De Pad- weie 6 in Serooskerke. Op de bovengenoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de be treffende besluiten ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. De meldingen en de stukken die daarop betrekking hebben kunt u vanaf 19 februari 2010 tot en met 2 april 2010 inzien in ons gemeente huis in Domburg (zie inzage en ope ningstijden en 's avonds na tel. afspraak (0118-555447)). PLAATSING CONTAINER OUD PAPIER RAPENBURGSEWEG IN MELISKERKE Van 19 februari t/m 6 april 2010 ligt het besluit tot het tijdelijk plaat sen van een container voor oud pa pier van de P.K.N. gemeente Biggekerke-Meliskerbe op het bedrij venterrein Rapenburgseweg in Me liskerke ter inzage. Buiten openingstijden kunnen de stukken in gezien worden na telefonische af spraak, Centrale Publieksbalie, tel. (0118) 555447. Tijdens deze pe riode kunnen belanghebbenden een bezwaarschrift indienen bij het col lege. Het indienen van een be zwaarschrift per email is niet mogelijk. Binnen deze termijn kan ook om een voorlopige voorziening worden aangevraagd bij de Voorzit ter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA Den Haag). MAATWERKVOORSCHRIFT Veere Wij hebben besloten; gelet op arti kel 8.42 van de Wet milieubeheer en op grond van artikel 2.20 van het Besluit algemene regels voor in richtingen milieubeheer een maat werkvoorschrift op te leggen voor de volgende inrichting: - De Grote Kerk, Oudestraat 26. Wij leggen het maatwerkvoorschrift op omdat de Grote Kerk in Veere niet kan voldoen aan de standaard geluidsvoorschriften uit het Besluit al gemene regels voor inrichtingen mi lieubeheer Alle ter zake zijnde stukken liggen ter inzage van 19 februari t/m 6 Lees verder op pagina 29

de Faam | 2010 | | pagina 44