BLAUW GERUITE KIEL \Z*\ VLISSINGEN BREDE SCHOOL SOUBURG HEERLIJK, EINDELIJK WEER VERKIEZINGEN STEMMEN BIJ VOLMACHT OF IN EEN ANDER STEMBUREAU Mobiel stembureau OVERZICHT STEMBUREAUS VERKIEZINGSAVOND GEMEENTE NIEUWS EN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN t 5* Start bouw Het Kroonjuweel in Souburg-Noord Op 10 februari 2010 is de bouw van de nieuwe brede school, genaamd het Kroonjuweel, gestart in Souburg-Noord. De kinderen van de basisscholen Het Kompas en 't Mozaïek hadden zich verza meld op de bouwplaats aan de Torenweg. Na het onthullen van de naam mochten de leerlingen ballonnen oplaten. Eindelijk mag u weer bepalen wie er de komende jaren in het 'pluche' mag plaatsnemen. Het plu che dat voor sommige mensen, die nu in de Raad een zetel bezetten, wel erg lekker aan blijkt te voelen als je kijkt welke capriolen ze uithalen om dit zo begeerde stoeltje te mogen bezetten. Er zijn er die zover gaan dat ze, nadat hun hoofdman dat ai jaren geleden heeft gedaan, hun socialistische veren afschudden. Er zijn er die ineens, omdat hun hoofdman populair is, met een aanhanger met een bord erop in de stad gesignaleerd worden. Er zijn er die, omdat hun naam de naam van een dorp bevat, denken dat hun bedje al gespreid is. En dan zijn er natuurlijk ook nog- diegenen die zichzelf lokaal noemen. Ik zal u nog meer vertellen, sommige gaan zelfs verbindingen aan om toch maar geen stoeltje te missen. Nou, ik vind het werk leuk, maar vooral leuk, omdat het nodig is, nodig om bovengenoemde 'pluche-zitters' regelmatig tot de orde te roepen. Kortom, kom stemmen en gebruik hierbij vooral uw gezonde en vooral realistische verstand. Het zal SPannend worden! Trix de Roos-Consemulder, fractie SP Telefoon: 0118 412306, e-mail: brs@vlissingen.nl www.vlissingen.sp.nl Woensdag 3 maart 2010 zijn de gemeenteraadsverkiezingen. De d-ag om uw stem, middels de stempas, te laten gelden om mede te bepa len wie er in de gemeenteraad komt en de komende vier jaar de inwoners in deze raad mag verte genwoordigen. Graag zien wij uw komst tege moet bij de stembussen. Maar wat als u deze dag niet in de gelegen heid of in de buurt bent om te stemmen? Dan kunt u iemand de volmacht geven om voor u te stemmen of uw stem uitbrengen in een ander stembureau. Onderhandse volmacht Om een machtiging te geven, gebruikt u het gedeelte van de stempas (achterzijde) dat hier voor is bestemd. U en de ge machtigde moeten beiden te kenen. Nieuw is dat bij het stemmen met een onderhandse volmacht een kopie van uw gel dige identiteitsdocument dient te worden overlegd. Op het moment dat u de getekende pas aan de gemachtigde geeft, is de volmachtverlening bezegeld. Een onderhandse volmacht kan tot en met de dag van de stemming Worden verleend en kan niet worden ingetrokken. Stemmen in eén ander stembureau In de gemeente Vlissingen staat het u vrij om in elk willekeurig stemlokaal binnen de gemeente te gaan stemmen. Op uw stempas staat wel het adres van een stem lokaal bij u in de buurt, maar u bent niet verplicht om daar te stemmen. Als het u beter past om in een ander stemlokaal te stem men, dan kan dat. Als u gaat stemmen, moet u naast uw stem pas ook een geldig legitimatiebe wijs overleggen. Als u zich niet kunt legitimeren, mag u niet stemmen. U brengt uw stem uit op een stembiljet. Zonder de stempas kunt u uw stem niet uit brengen. Neem deze dus mee! Het mobiele stembureau is op woensdag 3 maart 2010 bij: 01. Hogeschool Zeeland 09.00-11.00 uur 02. Scheldehof 11.30-12.30 uur 03. Streekziekenhuis Walcheren 13.30-16.00 uur 04. De Gouwe Tuyn 16.30-18.00 uur 05. Bachtenpoorte, Oranjeplein 18.30-19.30 uur 06. Theo van Doesburgcentrum 20.00-21.00 uur www.vlissingen.nl/ verkiezingen welstandsvergaderingen zijn 25 fe bruari en 11 maart 2010. Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij de volgende melding in het kader van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Barim) als bedoeld in artikel 8.40 Wet mi lieubeheer hebben ontvangen: Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer van Tandartspraktijk Singel voor het oprichten van een inrich ting. De inrichting is gelegen op het perceel Singel 99 te Vlissin gen. van LétÉ voor het veranderen van een inrichting. De inrich ting is gelegen op het perceel Oost-Souburgseweg 10 te Vlis singen. Bekendmaking regelingen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend zij op 26 januari' 2010 hebben besloten tot het vaststellen van de: 1. Minimaregeling Walcheren 2010. 2. Regeling maatschappelijke ondersteuning Vlissingen 2010 Deze regelingen liggen met ingang van heden voor een ieder tij dens kantooruren kosteloos ter inzage in de publiekshal van het gemeentehuis, Paul Krugerstraat l te Vlissingen. Een ieder kan op zijn verzoek daarvan - tegen beta ling van de kosten - een afschrift krijgen Incassoreglement De invorderingsambtenaar van de gemeente Vlissingen maakt bekend dat hij heeft besloten tot het vaststellen van het Incassoreglement automatische incasso gemeentelijke belastin gen gemeente Vlissingen; Het reglement ligt met ingang van heden voor een ieder tijdens' kantooruren kosteloos ter inzage op het gemeentehuis, Paul Kru gerstraat 1 te Vlissingen. Een ieder kan, op zijn verzoek, daarvan - tegen betaling van de kosten - een afschrift krijgen. Legesverordening Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat zij in haar vergadering van 09 febru ari 2010 de volgende verordening heeft vastgesteld: De eerste wijzigingsverordening van de legesverordening Vlissin gen 2010; De wijzigingsverordening ligt kosteloos ter inzage bij de gemeente. Tegen het betalen van een legesvergoeding kan een afschrift van de verordening worden verkregen. Mocht u nog vragen hebben over de gemeentelijke belastingen, dan kunt u contact opnemen met de gemeente Vlissingen, telefoon 0118-487000. Publicatie inrijverbod Op verzoek van de Wijkraad Paau- wenburg wordt voorgesteld een inrijverbod in te stellen voor het gemotoriseerde verkeer naar de Piersonstraat, bij de aansluiting van de Gerbrandystraat. De woon wijk wordt dan uitsluitend voor het gemotoriseerd verkeer toegan kelijk via de Troelstraweg. Langzaam verkeer (fietsers etc.) kan gebruik blijven maken van de bestaande entrees. Directe belanghebbenden wor den in de gelegenheid gesteld te reageren. Schriftelijke reacties kunnen bin nen 6 weken na deze publicatie worden gezonden aan het college van burgemeester en wethouders van Vlissingen, afd. SBP, Postbus 3000, 4380 GV te Vlissingen. Vlissingen, 17 februari 2010 B&W van Vlissingen Postbus 3000 4380 GV VLISSINGEN WOENSDAG 17 FEBRUARI 2010 Redactie: afdeling Communicatie postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: (0118) 487000 communicatie@vlissingen.nl www.vlissingen.nl/gemeente Fotografie: Ruben Oreel >1Hal Stadhuis Stadhuisplein 2; >2. Lokaal speeltuinvereniging "De Oude Stad" Paardenstraat 68; >3. Bibliotheek "Het Spui" Spuistraat 6; >4. Lokaal Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt ingang van de Spiegelstraat; 15. Lokaal Milieu Educatie Centrum Korenbloemlaan 5; >6. Atrium zorgcentrum Ter Reede" Vredehof laan 370; 17. Kantine Beheer Vredehof laan 950; >8. Welzijnscentrum Adriaen Coortelaan 1; >9. Lokaal R.O.C. Zeeland, sector M.D.G.O ingang van Bossestraat; 10. Wijkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 59; 11Lokaal "Theo Thijssen- school" Troelstraweg 475; 12. Lokaal Apostolisch Genootschap, Rosenburglaan 310; 13. Lokaal basisschool "De Vlieger" Westerzicht 64; 14. Lokaal basisschool "Franciscusschool" Fiamingoweg 51; 15. Adventkerk Kerklaan 17-19; 16. Lokaal "Tennisclub Souburg" Koopmansvoetpad 69; 17. Zorgcentrum "De Zoute Viever" Dongestraat 1; 8. Lokaal activiteitencentrum "De Kwikstaart" Nagelenburgsingel 2; >9. Lokaal Bibliotheek Oost-Souburg Kanaalstraat 56-58; 10. Lokaal wijkgebouw "De Zwaan" Kromwegesingel 1; 11. Wijkgebouw "Ons Dorpsleven" Dorpsstraat te Ritthem; 12. Lokaal maritiem instituut "de Ruyter" Boulevard Bankert 156; 13. Lokaal basisschool "de Branding" ingang Verkuijl Quakkelaar- straat; 14. Lokaal basisschool "Sint Jozefschool" Hyacinthenlaan 3; 15. Lokaal basisschool "De Houtuyn" Slangenburg 3; 16. Lokaal basisschool "Het Kompas" Molenweg 55; 17. Lokaal basisschool "De Tweemaster" jan de Priesterstraat 4; 18. Lokaal basisschool "Louise de Colignyschool" Alexander Gogelweg 65; 19. Lokaal speeltuin "De Lammerenburcht" Zuidbeekseweg 18; 10. Lokaal wijkcentrum "Het Palet" ingang Irislaan; H. Mobiel stembureau. Op 3 maart 2010 zijn de ge meenteraadsverkiezingen in de gemeente Vlissingen. De stem bureaus zijn geopend van 07.30 uur tot en met 21.00 uur. Vanaf 21.00 uur is iedereen van harte welkom in het stadhuis van Vlis singen om de uitslag van de verkiezingen af te wachten.

de Faam | 2010 | | pagina 11