Kitesurfen in lespakket round financieel manager Zeeuws Vlaams Mediabedrijf Zelfstandig werkend kok (m/v) Manager Horeca (m/v) dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL CIOS heeft nieuwe opleiding watersportinstructeur Aütökünt Ter vervanging van onze huidige functionaris wegens het bereiken van de vut gerechtigde leeftijd zoeken wij op korte termijn een (36 uur per week} De functie In deze uitdagende functie ben je verantwoordelijk voor: -het verzorgen van de gehele financiële administratie, de salarisadministratie, personeelszaken (w.o. pensioen en cao zaken), incasso-, deurwaarders- en belastingzaken -het verzorgen en analyseren van diverse vaste maand- kwartaal- en jaarrapportages -het opstellen van de jaarlijkse begroting, incl. diverse overzichten, analyses en toelichtingen -de voorbereiding en bespreking van het jaarrapport t.b.v. de externe accountant -automatisering- hard- en software zaken -verzorging en contacten alle niet-grafische inkoop- kantoorzaken -het actief bijwonen en notuleren van het periodiek managementoverleg met onze aandeelhouders -administratieve en financiële ondersteuning van onze commercieel manager en commerciële afdeling. Wat vragen we van jou? -gedegen administratieve/financiële opleiding, minimaal op MBO niveau -afgeronde MBA opleiding, SPD is een pré -beheersing van het Microsoft-Officepakket -commerciële affiniteit belangstelling -enige jaren ervaring in een soortgelijke functie Wat bieden wij je? -een uitdagende baan in een prettige omgeving waarin je je initiatieven kwijt kunt -een grote mate van zelfstandigheid -een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden -voldoende groei- en ontwikkelingsmogelijkheden Informatie en sollicitatie Herken je jezelf in dit profiel? Reageer dan door middel van een brief en je CV, tot uiterlijk 16 februari a.s., naar het Zeeuws Vlaams Mediabedrijf BV, afdeling P&O, Postbus 51,4530 AB Terneuzen. Mailen kan ook naar administratie@zvm.eu Functie-eisen: Functie-eisen: www.fitland.nl Wil je meer weten over deze functie Bel dan met de huidige financieel manager de heer J.P. Durinck, tel. 0115-686030. De Faam Woensdag 10 februari 2010 - Pagina 47 GOES - Windsurfers, kite- surfers en zeilers kunnen vanaf dit jaar op het CIOS in Goes een opleiding tot wa tersportinstructeur volgen. Na het behalen van het keu zevak zijn ze in staat om in structie te geven aan water sporters in meerdere disci plines zoals windsurfen, zei len en kitesurfen. Het CIOS wil hiermee inspelen op de ontwikkelingen in de Zeeuw se watersportbranche. De eerste groep is nu halverwe ge de opleiding en watersport docent, Gosse Bijlenga, is en thousiast over wat er tot nu toe aan bod is gekomen. "Het was voor sommigen eerst even wen nen dat ze ook aan de slag moesten met watersporten die ze normaliter niet beoefenen. Gelukkig was het water van het Goese Meer nog redelijk van temperatuur toen we met de kanolessen begonnen. Vooral de lessen golfsurfen op het Domburgse strand smaakten naar meer en ook het zeilen bij zeilschool de Viking ging na een aarzelende start steeds vlotter." "In de winterperiode krijgen de studenten theorielessen over onder meer watersport veilig heid, weerkunde, aërodynami ca, verkeersregels op het water én schiemanswerk (knopen leg gen). Daarna komt in het voor jaar de praktijk van windsurfen, kitesurfen en wakeboarden aan bod en sluiten we het jaar af met het organiseren van een water sportkamp voor onze tweede jaars." In het voorjaar en de zo mer werken de studenten hun PMTY Bowlland Goes maakt deel uit van de sterk groeiende en ambitieuze Fitlandgroep. Voor ons restaurant- party- en bowlingcentrum zijn wij op zoek naar: stage af bij watersportbedrijven in Zeeland en omstreken. Ver schillende zeilscholen hebben hierover al contact gehad met de stagecoördinator van het CIOS. De studenten moeten zich onder meer via hun stage specialiseren in windsurfen, ki tesurfen of zeilen. In deze water sport kunnen ze straks ook aan gevorderden lesgeven. Daar naast maken ze tijdens de lessen kennis met de mogelijkheden om kanoën, wakeboarden en golfsurfen aan te bieden. Ge slaagden kunnen straks aan het werk bij een watersportbedrijf in Nederland of in het buitenland. Daarnaast kunnen ze op een watersportcamping het recre atie team versterken of meegaan als instructeur met een reisorga nisatie. Wie dat wil kan zich via het KNWV of via een andere wa tersportbond specialiseren in de andere watersporten. Advertentieblad I Het Zeeuws Vlaams Mediabedrijf in Terneuzen is een toonaangevende uitgever van vier lokale huis-aan-huis titelsnamelijk het Zeeuwsch Vlaams Advertentieblad, de Woningkrant, de Autokrant en Steps Magazine. De Belgische Roularta Media Group en het Nederlandse Wegener zijn de moederbedrijven van het Zeeuws Vlaams Mediabedrijf. Door het lokale regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezenswaardig medium. WösttïgSï' ram l- J Kitesurfers kunnen van hun hobby hun beroep maken door bij het CIOS de studie tot watersportinstructeur te volgen. FOTO: FELICE BU0NAD0NNNA 32-38 uur per week Representatief Flexibele instelling Actieve houding in teamverband en productontwikkeling Creatief Relevante opleiding (minimaal MBO niveau 3) Bereidheid tot het volgen van eventuele bijscholingen/cursussen 38 uur per week Representatief Ondernemend en initiatiefrijk Commerciële gastvrije instelling Resultaatgericht Relevante opleiding (minimaal MBO niveau 4) Minimaal 1 jaar leidinggevende ervaring Bereidheid tot het volgen van eventuele bijscholingen/cursussen Herken je jezelf in één van bovenstaande profielen en zie je de uitdaging? Reageer dan direct (met cv) naar: goes@fitland.nl, t.a.v. dhr. Bobeldijk. Bowlland Goes, Da Vinciplein 14, Goes, 0113-227373

de Faam | 2010 | | pagina 47