^Valkenisse Schoonmaakmedewerkers m/v Schoonmaakmedewerkers m/v -ir randstad Stichting Arduin Gom PTA BV TnlV/MM'iiftllii De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Supportwerkers m/v Schoónmake die vooruitdenkei Parttime Parttime jij zoekt een baan logistiek wij zoeken jou autorijder m/v Randstad zoekt voor CdMR kandi daten voor de functie van autorijder/terminalmedewerker. Ben je minimaal 2 jaar in het bezit van rijbewijs B (evt. C), beheers je de Nederlandse taal zowel in woord als geschrift en ben je daarnaast ook stressbestendig en flexibel? Dan biedt Randstad jou de mogelijkheid om als autorijder aan de slag te gaan op de car-terminal van CdMR in Vlissingen-Oost. Het betreft het laden/lossen en verplaatsen van auto's op de terminal, van schepen, lichters, trailers en treinen. Je werkt in drie ploegendienst en het salaris is 10,43 bruto p/u exd. ploegentoeslag. We zoeken zowel fulltime als parttime medewerkers. vlissingen@nl.randstad.com Zaterdag - vakantiemedewerker verkoop Strandcamping Valkenisse zoekt van 1 maart tot 1 november: Schoonmaakkrachten voor sanitair (dagelijks) Interieurverzorgers voor de chalets (maandag en vrijdag) Stagiair(e) voor op de receptie (weekenden en vakanties) Stagiair(e)/vakantiekracht Woensdag 10 februari 2010 - Pagina 46 Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij: Voor reguliere woningen, BOPZ-locaties en ons nieuwe Behandelcentrum zoeken wij enthousiaste en gemotiveerde medewerkers. Dit door toename van activiteiten in de ondersteuning van cliënten met een intensieve ondersteuningsvraag op basis van uitdagend gedrag. Heb jij een afgeronde nivo 4 of 5 opleiding in de zorg of welzijn öf heb je nivo 3 en wil je d.m.v. werken en leren naar nivo 4? Word dan Supportwerker bij Arduin! Goede arbeidsvoorwaarden: salaris FWG 35 40 45, jaarcontract en b.g.g. een vast dienstverband. Daarnaast zijn er scholingsmogelijkheden, kortingsregelingen, een goede reiskostenvergoeding en nog veel meer. Meer specifieke functieinformatie vind je op onze website: WWW.arduin.nl Gom is al meer dan 40 jaar innovatief in het vakkundig schoonhouden van gebouwen. Of het n.u gaat om kantoren, productielocaties, evenementengebouwen, zorginstellingen, onderwijsgebouwen of publieke ruimtes. Met onze ruim 7.000 goed opgeleide medewerkers en doordachte werkmethodieken weten we op elke locatie de kwaliteit van de werkzaamheden voortdurend op een hoog peil te houden. Gom is onderdeel van Facilicom Gom Schoonhouden zoekt voor een object in Souburg De werktijden zijn dagelijks van 18:00 tot 19:30 uur. Tevens zoeken wij voor een object in Vlissingen-Oost De werktijden zijn woensdag van 13:30 tot 15:15 uur en vrijdag van 15:15 tot 17:00 uur. Reageren? Voor meer informatie en uw reactie kunt u bellen met mevrouw A. Klap op 06 - 20 01 41 11, of stuur uw sollicitatie naar aklap@gom.nl De juiste mensen op de juiste plek Zzp-ers en freelancers zijn zelf standige ondernemers zonder personeel. Het is niet moeilijk om zzp-er te worden; gewoon inschrijven bij de Kamer van Koophandel. Maar voor de overheid en de fiscus ben je pas een zelfstandig ondernemer als je minstens 1225 uur gewerkt hebt; dan kom je ook in aan merking voor de zelfstandigen aftrek. Dat was in goede tijden een pri ma regeling. Er was werk zat en dus begon menig vakman en ondernemende ziel een eigen bedrijfje. Nu we in economisch zwaar weer verkeren, blijkt het urencriterium menig zzp-er in problemen te brengen. De roep om het opschorten van deze be paling klinkt steeds luider. Stel je voor: je bent zelfstandig stu kadoor, maai- door de malaise in de bouw heb steeds minder werk. En als je al werk vindt, is dat tegen een lager tarief. Je in komen daalt hierdoor fors en je kunt nog net het hoofd boven water houden door in te teren op het spaarpotje uit betere tij den. Als je dan uiteindelijk net de 1225 uur niet haalt, vervalt ook je zelfstandigenaftrek en dat kan gaan om een bedrag van ruim negenduizend euro. Dan maar weer in loondienst terwijl er geen vacatures zijn? Miriem Jobse (0118)68 00 50 Beenhouwerssingel 3 Middelburg kijk voor meer banen op www.randstad.nl Uitzenden Detacheren Professionals Search Selection j HR Solutions Irthouse Services PTA, Peugeot-dealers in Goes, Vlissingen, Middelharnis, Roosendaal en Zevenbergen. PTA benadert haar klanten op een open en eerlijke manier. PTA wil niet 'snel scoren', wel relaties opbouwen en behouden. Deze filosofie is bijzonder succesvol: PTA biedt alle medewerkers een goede toekomst in een open. prettige werkomgeving en geeft mensen de kans hun ambities en talenten volledig te ontplooien. (vestiging Vlissingen) Voor deze veelzijdige baan, zoeken wij een representatief persoon die spontaan, accuraat en stressbestendig is. Professionaliteit, klantgerichtheid en enthousiasme staan bij jou hoog in het vaandel. Daarnaast heb je een commerciële instelling en ben je een echte autoliefhebber. Opleiding is minimaal op MBO-niveau, bij voorkeur een commerciële opleiding, bezit van rijbewijs B is een must. Tot de werkzaamheden behoren o.a, het ondersteunen van het verkoopteam, het adviseren van klanten, het verkopen van nieuwe en gebruikte auto's, er voor zorgen dat de showroom er altijd netjes en verzorgd uit ziet. Een diverse baan met veel contact met onze klanten. Schrifelijke sollicitaties met persoonlijke gegevens, opleiding en ervaring graag binnen 2 weken sturen aan: PTA BV t.a.v. Jauke Flikweert, Postbus 11, 4462 AA Goes. Of e-mailen: jauke.flikweert@ptapeugeot.nl. Voor inlichtingen kun je bellen naar Jauke Flikweert op telefoonnummer 0113-220620. voor de overdekte speeltuin (weekenden en vakanties) Uitgebreide informatie is te lezen op onze website wvvw.campingvalkenisse.nl onder CONTACT/VACATURES - Strandcamping öacv én 2jwjjsm "fc&fitfa;' Contactpersoon: Petra den Boer-Slager Valkenisseweg 64, 4373 RR Valkenisse, 0118-561314 petra@valkenisse.nl

de Faam | 2010 | | pagina 46