De Zeeuwse Muzikanten luisteren muziekavond op BROOKLYN Valentijn Menu Cabaret met Fries^tongval Walcherse Goeie Grutten in Zeeland Bijzondere vunncnmedici ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Bijeenkomst Werkgroep Gehandicapten 55+ Actie Chinees Wokrestaurant 'Happy Wok' Donderdag 11 februari Vrijdag 12 februari Zaterdag 13 februari Zondag 14 februari "uwiïi'A-iNfiEmi De Faam Woensdag 10 februari 2010 - Pagina 44 OOSTKAPELLE - Oranje vereniging Oostkapelle houdt zaterdag 13 februari een muziekavond. Dit keer met medewerking van De Zeeuwse Muzikanten. Deze swingende muziekavond vindt plaats in Sporthal de Halve Maan in Oostkapelle. De orkestleden van De Zeeuwse Muzikanten, onderdeel van Stichting Arduin, zorgen met hun veelzijdig repertoire vol met bekende nummers, voor een ge zellige avond. De orkestleden hebben er plezier in hun muzika le kwaliteiten aan een publiek kunnen laten zien en horen. Zij treden dan ook graag op, het liefst met het hele orkest. De hele en muzikale leiding is in handen van orkestleider René Koelemaij. Het orkest wordt organisatorisch en op de piano muzikaal onder steund door Jetty Brakman. De zaal is open vanaf 18.45 uur en het concert begint om 19.30 uur. De entree bedraagt 4,00 euro per persoon, maar iedereen die iets op of aan heeft (pet, sjaal, trui, boa, etc) in de kleur oranje krijgt 50 eurocent korting. Toegangs kaarten zijn vooraf verkrijgbaar via de Oranjevereniging Oostka pelle. Zie: www.ovoostkapelle.nl. MIDDELBURG - De Werkgroep Gehandicapten Walcheren houdt dinsdag 23 februari een voorlichtingsbijeenkomst. Hier in worden zaken behandeld als het vaststellen, opleggen en in nen van de eigen bijdrage AWBZ, de uitbetaling van de compensatie eigen risico en de financiering van AWBZ instel lingen. Er wordt niet ingegaan op individuele situaties. De le zing begint om 13.30 uur in het Ontmoetingscentrum Dauwen- dale aan de Vrijlandstraat 65 in Middelburg. Markt 81 Middelburg www.grandcafebrooklyn.nl Reserveren via telefoonnummer: 0118 - 650 949 of per email: info@grandcafebrooklyn.nl Grand Café Brooklyn heeft speciaal voor Valentijn een heerlijk menu samengesteld. Geniet samen van een verrassend diner waarin romantiek niet ontbreekt. Voorgerecht: Selectie van de chef Delicate hapjes geserveerd voor twee personen Hoofdgerecht: Steak (met een portsaus en gewokte groenten) of Viscombinatie (met een saus van Hollandse garnalen) Nagerecht: Luxe dessert Verrassend dessert voor twee personen Prijs voor twee personen: 55,00 Geldig van vrijdag 12 t/m zondag 14 februari 2010 jjP'fPPPHi Naast de normale wok-mogelijkheid bieden wij ook groepsarrangementen en kortingsacties. Op deze pagina vind u een overzicht. Groepsarrangementen (12 of meer personen) I Wanneer u komt met een groep van 12 of meer personen kunt u gebruik maken van een groepsarrangement voor onbeperkt eten en drinken. De prijs pei» persoon hangt af van de tijdsduur die u kiest, voor hoelang onbeperkt drinken geldt. De tarieven: Tijdsduur Prijs p.p. Prijs per kind tot 12 jaar 2 uur €25,00 €15,00 2,5 uur €27,50 €16,00 3 uur €30,00 €17,00 i ouder dan 55 bent kunt u gebruik maken van de 55+ actie. Dit is mogelijk op ndagen, woensdagen en donderdagen. (55+) krijgt u €4,50 korting. ts €15,- in plaats van de normale prijs van €19,50. kunt u altijd bellen. Wanneer u gebruik wilt maken van een 'actie, vragen wij u om dit van te voren te melden. langskomt! GRATIS een uilrijkaart. Parkeerterrein Zeelandhallen. Da Vinciplein 6 4462 GX Goes Tel: 0113-212070 httoV/qoes.happvwok.nl GOES - Cabaretier Ronald Smink staat vrijdag 12 fe bruari, om 20.30 uur, in Podium 't Beest in Goes met de voor stelling Bor Knok. Ronald woont in Groningen maar komt i het Friese dorp je Joure. gezien in Joure weinig is te be- leven, is Ro nald genood zaakt vaak terug te val- len op zijn fantasie- rijke ideeën. J Door j uren lang bedt gen en naar hei plafond te staren laat hij zijn gedachten de vrije, loop. Dit levert koffers vol ab surdistisch materiaal op die, in combinatie met en Friese tongval, Ronald een op het podium ma- mediant won in 2007 zo- dé pu- als de juryprijs op het Gro ninger Stu denten Caba ret Festival. Ronald maakt ook deel uit van de Co medy Explosion van het Comedy Theater in Am sterdam. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl f0t0: karstuinder"" Van 11 tot en met 17februari door j0sie knefpkens Muziekcafé Grootschalige jamsessie, De Spot Middelburg, 19.30 uur Joe Robinson en Lars de Rijck Fingerstyle theaterprogramma, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Helmert Woudenberg Met jonge actrice Sarah Eweg, De Olifant en de Duif, Arsenaal theater Vlissingen, 20.15 uur Zilvermeeuwen Zangavond met Nederlandse liedjes, Gasthuis Middelburg, 19.00 uur Trio Mashenka Russische muziek, Speel- huus Ter Reede Vlissingen, 19.30 uur Jamsessie De Paljas, Stichting Palladium Vlissingen, 19.30 uur Wim Helsen Uur van de prutser, Stads schouwburg Middelburg, 20.00 uur Afterparty Southpark Festival Mdungu en DJ Hoekmania, Afrikaanse popmuziek, De Spot Middelburg, 20.30 uur VLISSINGEN - De Cultuurwerf presenteert donderdag 11 fe bruari De Olifant en de Duif van Helmert Woudenberg en vrij dag 19 februari het humoristi sche theaterconcert Stenzei, Ki- vits en Menders (foto) in 't Arse naaltheater in Vlissingen. Beide voorstellingen beginnen om 20.15 uur. Woudenberg en de jonge actrice Sarah Eweg bren gen een voorstelling die in korte scènes en videoanimaties een beeld schets van het onstuimige liefdesleven van de Mexicaanse kunstschilders Frida Kahlo (1910-1954) en haar man Diego Rivera (1887-1957). Tenor Stenzei, meesterpianist Kivits en tenor Menders bren gen de week erop muzikaal ca baret in Concerto Tricolore. Een komische voorstelling vol fysiek en muzikaal stuntwerk met klassieke muziek, jazz, folklore en cabareteske improvisaties. Aanvang: 0900-3300033 en www.cultuurwerf.nl. foto: pr. Muziek in de Brasserie Fluitiste Bianca Jonkers jazz trio, De Drvkkery Middelburg, 15.00 uur Bach Choir Requiem WA Mozart, Sint Ja- cobskerk Vlissingen, 15.00 uur El Amante Argentijnse Tango, Café Cine City Vlissingen, 16.00 uur De Zeeuwse Muzikanten Concert, Sporthal de Halve Maan Oostkapelle, 19.30 uur Zang en orgelavond Gelegenheidskoor, Nieuwe Kerk Middelburg, 19.30 uur Holland Baroque Society Werk van Telemann en Graup- ner, Zeeuwse Concertzaal Mid delburg, 20.00 uur Sonneveld voor Altijd Theaterconcert met meer Syb van der Ploeg, Stadsschouw burg Middelburg, 20.00 uur Ted Oberg Legendarische bluesband, De Piek Vlissingen, 21.00 uur 90's Night DJ's Silvan Stoet (Radio Veroni ca) en Arlo van Sluis, Arsenaal theater Vlissingen, 21.00 uur Follie a Deux Accordeon en mandolinecon cert, Speelhuus Ter Reede Vliss ingen, 11.30 uur Roos en het Rengras Kinderlunchconcert Opera Tra lala, Historische kerk Oost-Sou burg Valentijnsconcert Door het Roosevelt Academy, Atrium Ter Reede Vlissingen, 15.00 uur MIDDELBURG - Wegens groot succes brengen Rob en Emiel de voorstelling Goeie Grutten nog een seizoen naar de Neder landse theaters. De mix van ca baret, stand-up, mentalisme en vingervlugheid is zondag 14 fe bruari om 15.00 uur te zien in de Stadsschouwburg Middelburg. Interactie staat centraal in deze voorstelling, waarbij het publiek niet alleen kan lachen, maar ook visueel poétisch cabaret, verbazing en verwondering vQor de voeten krijgt. Het duo werd bekend door het televisie programma De Nieuwe Uri Gel- Ier, maar was tevens te gast bij De wereld Draait Door, Barend en van Dorp en Jensen. Ook stonden ze zeven keer voor een uitverkocht Sydney Opera Hou se in Australia. Een Feel-Good show, vol cabaret, humor en in teractie in een magisch jasje. Kaartverkoop: 0900-3300033 en de boer.

de Faam | 2010 | | pagina 44