TIP! Op vakantie met zorg Zorgstroom X-tra nieuws! Waar kunt u terecht met uw vraag voor een hulpmiddel? Open Dag van de Zorg Zaterdag 20 maart: Als u thuis zorg en ondersteuning ontvangt, dan moet dat op vakantie toch ook kunnen? Holiday Comfort Care regelt de zorg en hulp middelen op uw vakantieadres! Op Walcheren wordt die zorg geleverd door Zorgstroom en hulpmiddelen door Thuiszorgcentrum Zeeland. Het maakt voor Holiday Comfort Care niet uit of u vakantie viert in een vakantiepark, in een hotel, op een camping of bij familie of vrienden, voor een weekendje of een paar weken. De zorg wordt geleverd waar en zolang u dal wilt. Uw zorgvraag hoeft dus geen belemmering te zijn om vakantie te vieren. Holiday Comfort Care maakt uw vakantie mogelijk zodat u volop kunt genieten! Ook als u familie of vrienden die zorg of hulpmiddelen nodig hebben bij u in Zeeland wilt laten logeren, kunt u contact met ons opnemen. Als u vanuit Zeeland elders in Nederland op vakantie wilt kan Holiday Comfort Care u ook helpen. Holiday Comfort Care beschikt over een netwerk van zorgaanbieders en hulpmiddelenleveranciers die u daar graag van dienst zijn. RP Care van Roompot Vakanties biedt in diverse vakantieparken in Nederland aangepaste bungalows aan. Voor informatie hierover zie: www.rpcare.nl Heeft u nog vragen? Neem gerust contact op met: Holiday Comfort Care, telefoon 0118-486400. Meer informatie vindt u ook op wwAv.zeelandzorgvakantie.nl Zaterdag 13 februari a.s. vindt u ons van 11.00 uur tot 16.00 uur op de "vakantiebeurs met zorg" in het Atrium van Ter Reede te Vlissingen. Sinds juli 2008 gebeurt de uitvoering van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning WMO) voor de Gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere door Thuiszorgcentrum Zeeland. U kunt op drie verschillende manieren een hulpmiddel verkrijgen: - via de uitleen-, - via particuliere huur/koop; - via een aanvraag in het kader van de WMO. In het kader van deze WMO kunt u als inwoner van een van de bovenge^ noemde gemeenten een aanvraag doen bij uw gemeente, wanneer u aan spraak wilt maken op een hulpmiddel. Deze hulpmiddelen worden door de gemeente gehuurd bij Thuiszorgcentrum Zeeland. Zodra een hulpmiddel niet meer nodig is, wordt de huur stbpgezet en wordt het middel zo nodig hersteld en kan het weer ingezet worden voor een volgende gebruiker. Thuiszorgcentrum Zeeland heeft - om de inwo ners van de drie Walcherse gemeenten optimaal van dienst te kunnen zijn - recent een ingrijpende verandering ondergaan. In de winkel, gelegen aan de Badhuisstraat 104 te Vlissingen, kunt u nog steeds terecht voor alle gemak- en hulpmiddelen en de speciale artikelen voor moeder en kind. Hier kunnen ook kleine uitleenartikelen afgehaald worden. De winkel is geopend van maandag t/m vrijdag van 9.00-17.00 uur. Daarnaast is er een Servicecentrum aan de Handelsweg 18-20 opgezet, van waaruit alle leveringen, passingen, reparaties, opslag en onderhoud gecoördineerd worden. Hier kunt u terecht voor het ter plaatse laten uit voeren van reparaties en aanpassingen. Wij adviseren u van tevoren een afspraak met ons hiervoor te maken. U wordt ontvangen in een als huis kamer ingerichte ruimte, die tevens dienst doet als showroom voor Domotica, een nieuwe manier van huisautomatisering om langer zelfstan dig en veiliger te kunnen wonen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Thuiszorgcentrum Zeeland, T: 0118 - 410 401 of kijk op; Onderstaande aanbieders zijn recent in ons pakket opgenomen. Een volledig overzicht van onze X-tra pakketaanbieders vindt u op onze website www.zorgstroom.nl onder hel kopje voordeelpas. Heeft u nog geen X-tra pas? Meld u aan via aanmeldingenX-tra@zorgstroom.nl of via telefoonnummer 0118-684000. Voetbal Experience Een thema-attractie over de belangrijkste bijzaak van het leven....voetbal. De Voetbal Experience is een plek waar je voetbal kunt spelen, kijken, Juiste- ren, ruiken en voelen. Waar je voetbal beleeft. Naast de beker van het EK in '88 en het shirt waar Marco van Basten drie keer in scoorde beleef je voetbal in de skillzone. Hier zie je bijzondere voetbal trends en wordt buitenspel uitgelegd door vrouwen... Ook voor de niet-voetballiefhebber een niet te missen attractie! Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op de entreeprijs (maximaal 4 personen per pas, de korting is niet geldig in combina tie met andere acties). Zep Middelburg, T: 0118-41 54 00, W: www.voetbalexperience.nl Administratiekantoor "De Groot-Vergouwe" Wij komen bij u aan huis voor een deskundige belastingaangifte. Ook voor advies over andere finan ciële zaken. Wij rekenen geen voorrijkosten. Uw voordeel met de X-tra pas: Elk ingevuld aangifteformulier kost 35,00 in plaats van 40,00 Dat is voor u en eventueel uw partner samen. Elk ingevuld toeslagformulier kost 12,50 in plaats van 15,00 Denk daarbij aan zorgtoeslag en huurtoeslag. Elk ingevuld bezwaarschrift kost€ 10,00 in plaats van 15,00 Nazorg in de vorm van aanvullingen en gesprekken met de belasting over uw aangifte zijn bij de prijs inbegrepen. Financiële begelei ding, uitzoeken van papieren, hulp bij contacten met de overheid? Tegen een laag tarief 25,- in plaats van 35,- per uur) helpen wij u daarmee. Administratiekantoor De Groot- Vergouwe, Serooskerke (Schouwen), T: 0111 - 67 18 28 of M: 06 - 51 21 81 26, www.degroot-adviesentips.nl Alphabiotics brengt je binnen een minuut dichter bij jezelf. Hoe? Via de hersenen! De herse nen zijn betrokken bij alle licha melijke en geestelijke processen. Als de hersenen beter gaan functi oneren, volgen lichaam en geest vanzelf. Alphabiotics is niet gericht op specifieke klachten of sympto men. Desalniettemin blijken in de praktijk goede resultaten mogelijk bij o.a. rugklachten (van scoliose tot hernia en versleten tussenwer velschijven), migraine, slapeloos heid, hoge bloeddruk, carpaal tun nelsyndroom, ADHD, vermoeid heid, angststoornis, dwangneuro- se, depressie, etc. Alphabiotics wordt ook succesvol toegepast ter ondersteuning van de zwanger schap en bij de training van atle ten. Zie voor meer informatie en ervaringen van deelnemers www.alpluibiotics.eu Tarieven: eerste sessie 45 minu ten): 30,- vervolg sessies (±10 minuten): 15,- Uw voordeel met de X-tra pas: Op vertoon van de Zorgstroom X-tra Voordeelpas is de eerste sessie 20,- en kost een set van vier vervolg sessies 50,-. Praktijk voor Alphabiotics te Middelburg, T: 0118 - 63 70 18, www.alphabiotics.eu Draagconsult Het leven in dragen. Baby's hebben huidhonger en moeders/vaders maar twee han den. Graag help ik u met een draagconsult op maat uw baby op een ergonomisch verantwoorde manier te dragen. Dragen is goed voor de sociale en emotionele ontwikkeling van uw baby. Uw baby kan op de makkelijk ste en veiligste manier deelnemen aan het gezinsleven. Lekker dicht bij mama de wereld verkennen. Uw baby is blij en u ook omdat u weer aan uw dagelijkse dingen toekomt. Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op een draagconsult naar keuze. Ana Lokerse-Strutz, T: 06 - 47 92 27 69, W: www.draagconsult.nl Gonnie Voetverzorging is in het bezit van het vakdiploma Pedicure en de certificaten voor de Diabetische en Reumatische Voet. Zij is aangesloten bij Pro Voet. Haar werkgebied is regio Veere. Zij werkt zowel ambulant als bij haar thuis. Uw voordeel met de X-tra pas: 1,00 korting op alle behandelingen Gonnie Voetverzorging, Serooskerke, 0118 - 59 28 23 of M: 06 - 39 81 03 46 Collectieve verzekeringsvoor delen bij OHRA OIIRA biedt een breed scala aan verzekeringen met uitgebreide dekkingen tegen scherpe premies. En dankzij de collectieve afspra ken die Zorgstroom X-tra heeft gemaakt profiteert u ook van aan trekkelijke kortingen. Uw belangrijkste voordelen met de X-tra pas: 15% korting op uw autoverze kering; 10% korting op de overige scha deverzekeringen (uitgezonderd de tijdelijke reisverzekering); Bij het afsluiten van een auto-, woonhuis- of inboedelverzeke ring betalen wij eenmalig uw lidmaatschapkosten van de Zorgstroom X-tra pas ter waarde van 9.50; Aantrekkelijke pakketkorting op de OHRA Schadeverzekeringen. Al vanaf 3 verzekeringen ontvangt u een korting die kan oplopen tot 10%. Heeft u een CZ Zorgverzekering? OHRA en CZ zijn een samenwer king aangegaan en dat biedt extra voordelen: De OHRA Reisverzekering inclu sief de module geneeskundige kosten sluit goed aan op de CZ Zorgverzekering. Met deze combi natie bent u in het buitenland optimaal verzekerd tegen medi sche kosten; De CZ Zorgverzekering telt ook mee voor de hoogte van de pak- ketkorting die u bij 011RA krijgt. Dat betekent dat u met een CZ zorgverzekering en twee OHRA Schadeverzekeringen al 3% kor ting ontvangt op de premie van de OIIRA Schadeverzekeringen. Interesse? Ga naar www.ohracollectief.nl/- zorgstroom of bel met de mensen van OH RA T: 026 - 400 40 40. Persoonlijk reisadviseur Hanny van Leeuwen Uw persoonlijk reisadviseur Hanny van Leeuwen helpt u met het kie zen van de perfecte vakantie, wan neer het u schikt. U betaalt niets meer dan bij een reisbureau en ontvangt een exceptionele service. Hanny heeft 20 jaar ervaring in de reiswereld. Als onafhankelijk reis adviseur voor Travel Counsellors (aangesloten bij ANVR, SGR en IATA) kan zij veel voor u doen. Van pakketreis tot een reis samenge steld uit losse componenten. Ook de verzorging van uw reis- en annuleringsverzekeringen, vreem de valuta en visa neemt zij u graag uit handen. Kwaliteit, kennis en service zijn haar motto. Haar doel is om haar klanten te kennen en daardoor een goed en passend advies te kunnen geven. Uw reis kan al geregeld worden vanaf uw voordeur! Neem gerust contact op voor meer informatie of voor een vrijblijven de offerte. Uw voordeel met de X-tra pas: Gratis oriënterend gesprek Korting bij eerste boeking van een reis: 15,- korting bij boeking van een reis vanaf 500,- 25,- korting bij boeking van een reis vanaf 1.000,- Uw persoonlijke Travel Counsellor in Middelburg T: 0118-61 50 33 of M: 06 - 40 09 10 39, www.travelcounsellors.nl/hanny Noteer vast in uw agenda: Veel locaties van Zorgstroom zetten die dag hun deuren open. Voor huishoudelijke hulp, verzorging en verpleging thuis; Zorg- en Verplecgcentra: Maatschappelijk Werk Walcheren, het Thuiszorgcentrum voor uitleen, verkoop en verhuur van zorghulpmiddelen. Holiday, Comfort (".are voor vakantie met zorg en Tafel Thuis voor een gezonde en lekkere maaltijd. Breestraat 15, Postbus 323,4330 Al 1 Middelburg Telefoon: 0118-684000 Fa\: 0118-684204 Internet: www.zorgstroomnl R-mail: info@zorgstroom.nl

de Faam | 2010 | | pagina 39