dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Woensdag 10 februari 2010 - Pagina 36 IN FORM ATI Ev£e OVERHEID VERORDENING STRAAT- NAAMGEVING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in hun vergadering van 29 december 2009 hebben besloten tot vaststel ling van wijziging van de verorde ning straatnaamgeving. Deze verordening treedt in werking op 1 1 februari 2010 en ligt voor een ieder ter inzage in de informa- tiehoek van het stadskantoor, Kanaalweg 3. Kopieën van de stuk ken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders heb ben besloten de naam Westerschel- deplein toe te kennen aan het nog aan te leggen plein bij het nieuwe winkelcentrum in de Stromenwijk, de teksten voor de onderborden in Mortiere aan te passen en de situ atieschets van het Jacob Roggeveen hof behorend bij het besluit van 28 juni 2005 aan te passen aan de bestaande situatie. De besluiten met tekeningen liggen voor iedereen zes weken, van 10 februari tot en met 24 maart, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit, een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: College van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een om schrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet be stuursrecht). Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet be stuursrecht). Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorzie ning aanvragen bij de Voorzieningen- rechter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het be handelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. BEKENDMAKING MILIEUBEHEER (1) Kennisgeving ontwerp van besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoor- schriften ten aanzien van Handels onderneming v/h Roode B.V. gevestigd op het perceel plaatse lijk bekend als Ampèreweg 66. Het gaat om voorschriften als be doeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.20 lid 1 en 5, en artikel 2.1 1 lid 2 van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbeho rende Regeling algemene regels voor inricntingen milieubeheer (ministeriele regeling). Op basis van artikel 2.1 1 lid 2, en artikel 2.20 lid 1 en 5 van het Activitei tenbesluit en de bijbehorende ministeriele regeling bestaat het voornamen maatwerkvoorschriften te stellen met betrekking tot geluid en bodemonderzoek. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend^dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoor- schriften ten aanzien van De Nood B.V. gevestigd op het perceel plaatselijk bekend als Arnesteinweg 38. Het gaat om voorschriften als bedoeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieube heer en artikel 2.20 lid 1 en 5 van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbeho rende Regeling algemene regels voor inricntingen milieubeheer (mi nisteriele regeling). Op basis van artikel 2.20 lid 1 en 5 van het Ac tiviteitenbesluit en de bijbehorende ministeriele regeling bestaat het voornemen maatwerkvoorschriften te stellen met betrekking tot geluid. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoor- schrirten ten aanzien van Con structiebedrijf B.V. M&S (Minder- houd Schipper) gevestigd op het perceel plaatselijk bekend als Herculeswea 28. Het gaat om voorschriften als bedoeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieube heer en artikel 2.20 lid 1 en 5 en artikel 2.11 lid 2 van het Besluit algemene regels voor inrichtingen nili milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer (ministeriele regeling). Op basis van artikel 2.20 lid 1 en 5 en artikel 2.1 1 lid 2 van het Ac tiviteitenbesluit en de bijbehorende ministeriele regeling bestaat het voornemen maatwerkvoorschriften te stellen met betrekking tot geluid en bodem-onderzoek. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoor- schriften ten aanzien van TPU Services B.V. gevestigd op het perceel plaatselijk bekend als Uijterschootweg 18. Het gaat om voorschriften aTs bedoeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.20 lid en 5 en artikel 2.11 lid 2 van het Besluit algemene regels voor in richtingen milieubeheer (Activitei tenbesluit) en de bijbehorende Regeling algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (ministe riele regeling). Op basis van arti kel 2.20 lid 1 en 5 en artikel 2.11 lid 2 van het Activiteitenbesluit en de bijbehorende ministeriele rege ling bestaat het voornemen maat werk voorschriften te stellen met betrekking tot geluid en bodemon derzoek. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoor schriften ten aanzien van Elmirou Metaalservice gevestigd op het perceel plaatselijk bekend als Voltaweg 21. Het gaat om voorschriften als bedoeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieube heer en artikel 2.20 lid 1 en 5 en artikel 2.11 lid van het Besluit al gemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer (ministeriele regeling). Op basis van artikel 2.20 lid 1 en 5 en artikel 2.1 1 lid 2 van het Ac tiviteitenbesluit en de bijbehorende ministeriele regeling bestaat het voornemen maatwerkvoorschriften te stellen met betrekking tot geluid en bodemonderzoek. De ontwerpbesluiten en de op de besluiten betrekking hebbende stuk ken liggen gedurende zes weken, van 11 februari tot en met 24 maart 2010 elke werkdag tijdens kantoor uren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedu rende de ter inzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze dient te worden ingediend bij het College van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een zienswijze mondeling kenbaar worden gemaakt, via tele foonnummer (0118) 67 52 48. BEKENDMAKING MILIEUBEHEER (2) Burgemeester en wethouders heb ben de navolgende melding ontvan gen. Op grond van het "Besluit algemene regels voor inrichtingen nili milieubeheer" (Activiteitenbesluit) van: Zeevisgroothandel/Transp. Poppe. Zij maken tevens bekend voornemens te zijn maatwerkvoor schriften op te leggen ten aanzien van Zeevisgroothandel/Transp. Poppe gevestigd op het perceel plaatselijk bekend als Arnestein weg 33. Het gaat om voorschriften als bedoeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.20 lid 1 en 5, artikel 2.11 lid 2 en artikel 2.1 lid 3 van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling algemene regels voor inrichtingen milieube heer (ministeriele regeling). Op basis van artikel 2.20 lid 1 en 5, artikel 2.1 1 lid 2 en artikel 2.1 lid 3 van het Activiteitenbesluit en de bijbehorende ministeriele rege ling bestaat het voornemen maat werk- voorschriften te stellen met betrekking tot geluid, bodemonder zoek en visproducten. Het ontwerpbesluit en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 1 1 februari tot en met 24 maart 2010, elke werkdag tijdens kantoor uren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedu rende de terinzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze dient te worden inge diend bij het College van burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een zienswijze mondeling kenbaar worden gemaakt via tele foonnummer (0118) 67 52 48. BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER (3) Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 8.42 lid 1 van de Wet milieubeheer en arti kel 2.20, lid 5 van het Activiteiten besluit en de bijbehorende ministeriële regeling maatwerk- - voorschriften hebben opgelegd met betrekking tot gedragregels welke in acht dienen te worden genomen om aan de geldende geluidsnormen te kunnen voldoen ten aanzien van Labrujère Staal bouw B.V. gevestigd op het per ceel plaatselijke bekend als Ampèreweg 4. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en hoofdstuk 4, paragaaf 4.1 van het Besluit landbouw maatwerk voorschriften hebben opgelegd met betrekking tot geluidvoorschrif ten en gedragregels ten aanzien van Hoveniersbedrijf Dirk Wiele- maker gevestigd op het perceel plaatselijke bekend als Ampèreweg 27. De besluiten waarbij de maatwerk voorschriften zijn gesteld en de op de besluiten betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 1 1 februari tot en met 24 maart 2010 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (0118) 67 52 48. Beroep De belanghebbende die het niet eens is met de opgelegde maatwerk voorschriften en die tegen de ont werpbesluiten een zienswijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen ziens- wijze te hebben ingebracht) kan vanaf 12 februari tot en met 25 maart 2010 schriftelijk beroep instel len bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Indien een beroepschrift is in gediend en men van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan men tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet be stuursrecht de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raaa van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een ver zoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Buitenruststraat 237: wijzigen gevels. Damplein 1plaatsen tuintrap, tuinhuis en 2 zwevende plafonds. Koepoortstraat 4: vernieuwen regenwaterafvoeren. Paukenweg 3: aanbrengen gevel- en dakreclame. Nieuwe Oostersestraat 16: vernieuwen berging. Noordsingel 70: plaatsen dubbel glas. Sint Jorisstraat 4: plaatsen 2 Velux-dakramen. Van Cittersstraat 69: uitbrei den toiletgroep en veranderen inrichting consistorie. Verwerijstraat 12: plaatsen kippenhok. Informatie over deze bouwplönnen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen ding): Hans Lipperheystraat 38 en 40: verplaatsen voorgevelpuien (3-2). Kanaalweg 22: plaatsen 2 panelen met actuele vertrektijden (3-2). Loskade 41: plaatsen dakven sters en tuinhuis (1-2). Molenwater 129: sloop serre (1-2). Molenwater 129: intern verbouwen woning en bouw serre (1-2). Torenweg-Nieuwlandsew- eg, viaduct: sloop viaduct (3-2). Wijngaardstraat 7, 9 en 11: ged. verbouwen bloembinderij en binnenplaats (1-2). Bij de' hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenver gunningen zijn verleend: Bellinkbrug, Dokbrug en Spijkerbrug: aanbrengen led-verlichting. Loskade 19: bouwen tuinmuur. Molstraat 3: intern verbouwen kantoor. Stationsplein 7, Arnemui- den: geel. verbouwen stationsge bouw tot hotel. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 1 1 februari tot en met 24 maart 2010 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 12 februari tot en met 25 maart 2010 een gemoti veerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en te vens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAAR TEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake de onderstaande ontwerpbe sluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht voor het verlenen van een vergunning op Lees verder op pagina 37

de Faam | 2010 | | pagina 36