In één keer helemaal kaal Souburg-Noord Inschrijven Delta Ride for the Roses zaterdag 6 februari 2010 van 11.00 tot 13.00 uur Rabobank Oost Souburg dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 3 februari 2010 - Pagina 5 OOST-SOUBURG Schinkel de Weerd Makelaardij Oranjeplein 45 in Oost Souburg Het is ons een groot genoegen u uit te nodigen voor de infodag op 6 februari a.s. Tijdens deze bijeenkomst kunt u zich laten informeren over onze nieuwbouwwoningen in Oost Souburg. Naast dit plan zal de gemeente Vlissingen het aanbod van vrije kavels presenteren. U bent van harte welkom van 11.00 tot 13.00 uur bij de Rabobank Oost Souburg aan het Oranjeplein 45 in Oost Souburg. «BS? Rabobank 0118 460 300 J? ontwikkeling OOST-SOUBURG - Aan de noordkant van Souburg is er een nieuwe wijk die ruimte biedt aan 330 wo ningen en een nieuwe ba sisschool. Dit uitbreidings plan heet Souburg-Noord. De wijk ligt aan de noordzij de van de Middelburgs estraat, wordt aan de west zijde begrensd door de Rei- jersweg en aan de oostzijde door de rijksweg A58. Het totale plangebied is 23 hec tare groot. In de eerste fase van dit uitbrei dingsplan realiseert Bouwfonds dertig karakteristieke ééngezins woningen, bestaande uit ge schakelde, hoek- en 2-onder-l- VERVOLG VAN DE VOORPAGINA DOOR MARINA MEUERS VLISSINGEN - De aula van de Vlissingse basisschool de VSV was vorige week vrijdag omgetoverd tot een echte kapsalon. Alleen, er was maar één soort model mo gelijk en dat was helemaal kaal. Voor iedere 250 euro die de leerlingen ophaalden voor Haïti werd bij één meester de tondeuse over zijn hoofd gehaald. Voor de gelegenheid werd de school omgedoopt tot Vlissing se Scheer Vereniging en uitein delijk werden vijf leerkrachten én een nietsvermoedende sta giair kaalgeschoren. Initiatief nemer van de actie Guido van de Broek is bijzonder verrast door de (voorlopige) opbrengst van 2.175 euro: "Het idee is ont staan door de landelijke actie die twee weken geleden op tele visie uitgezonden werd. Diezelf de avond hadden we een verga dering en heb ik het plan na af loop in de groep gegooid. leder sponsorloop en de achtjarige Fleur had thuis en in de buurt met verschillende 'karweitjes een bedrag opgehaald. Juf Petra was af en toe verbaasd over de creatieve ideeën van de kinde ren: "Twee meisjes uit de kleu terklassen hebben zelf gipsen beeldjes gemaakt en zijn hier mee langs de deur gegaan. Een heel leuk idee natuurlijk. Verder was er een jongetje die de hele motor van zijn vader heeft ge poetst en daar een bedrag voor kreeg." Kapsters Uiteindelijk waren voor het mo ment suprème razendsnel vijf enthousiaste kapsters gevon den. Zij vonden het geen enkel probleem om de vijf leerkrach ten van een nieuwe coupe te voorzien. Sommige kapsters hadden, net als de juffen in de zaal, voor de gelegenheid een prachtige pruik opgezet. Voor afgaand aan de scheersessie werd eerst een film vertoond over het leven in Haiti zodat voor de leerlingen nog eens ex tra duidelijk werd waarom de actie zo belangrijk is. een was enthousiast. En toen we vrijdag op school de kinde ren informeerden, hebben leer lingen uit groep 8 gelijk een brief opgesteld voor alle leerlin gen en hun ouders." Leerlingen zijn op allerlei manieren aan de slag gegaan om zoveel mogelijk geld in te zamelen. De inzame lingsacties varieerden van kar weitjes in de buurt en tot een echte sponsorloop. Ook hield een groepje kinderen op een ijs koude woensdagmiddag een rommelmarkt buiten. De vierja rige Isis had een bedrag bij el kaar gesprokkeld tijdens de GOES - Vanaf deze week kun- rien fietsers weer inschrijven voor de Ride fot the Roses. Dat kan via de website www.deltari- defortheroses.nl. Er zijn afstan den te fietsen van 25,50 en 120 kilometer. Voor deelnemers die al eerder hebben meegefietst: er zijn prachtige nieuwe routes. De opbrengst komt ten goede aan KWF Kankerbestrijding. Vorig jaar deden eer dan 3.000 deelnemers mee en was de op brengst meer dan 50.000 euro. Fietsen voor een goed doel, geeft een fijn gevoel. FOTO: P.R. Souburg-Noord Uitbreidingsplan "Souburg-Noord 30 riante woningen in verschillende uitvoeringen www.woneninsouburg.nl rj DOOR TARA DE VRIEND kapwoningen. Elk met een eigen uitstraling. Alle woningontwer pen zijn ontworpen door archi tect Levien de Putter en Archi tecten Alliantie in Goès. "Bouw fonds begint nu met de verkoop woningen. Het gaat in feite in stukjes zodat de klant ook meer en sneller zekerheid heeft dat de woningen gerealiseerd worden. Bij de opzet van Souburg-Noord zijn de karakteristieken van het oude Souburg behouden en komt ook tot uitdrukking in het willekeurig verloop van kleine straten en wonen aan pleinen", vertelt Marianne. "Er is genoeg ruimte om te parkeren, te spelen en groene zones om elkaar te ontmoeten. Met de nieuwe bre de school wordt binnenkort een begin gemaakt en zal geplaatst worden bij de entree van deze nieuwe wijk. Dit wordt een openbare basisschool met voor- en naschoolse opvang. Ook komt er ruimte voor culturele- en welzijnsvoorzieningen en een sporthal." Meer informatie via info@schinkeldeweerd.nl. van een blok van negen wonin gen waarbij gebouwd wordt in blokfases", vertelt makelaar Ma rianne de Weerd. "Als er twee 2- 1 kap woningen zijn verkocht dan beginnen ze met deze twee infodag Interesse? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het verkopende makelaarskantoor. Schinkel de Weerd makelaardij bouwfonds

de Faam | 2010 | | pagina 5