A Officiële Mededelingen diversen milieu dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl De Faam Woensdag 3 februari 2010 - Pagina 35 Vervolg van pagina 34 Gedurende genoemde termijn kun- qen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze om trent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzake lijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnummer (0118) 67 52 41. Belanghebbenden lopen hét risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. ONHERROEPELIJK BESTEM MINGSPLAN 'BRIGITTADREEF' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het bestemmingsplan 'Brigittadreef' onherroepelijk is geworden. Dit bestemmingsplan is door de ge meenteraad op 2 november 2009 ongewijzigd vastgesteld. Na vast stelling neeft het bestemmingsplan voor de periode van zes weken ter visie gelegen. In deze periode is geen beroep ingesteld. Het bestem mingsplan is daarom onherroepe lijk geworden. Dit betekent dat het bestemmings plan in werking is getreden. Het plan is vanaf heden voor een ieder in te zien bij de vakbalie in het stadskantoor. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam/www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. afspraak maken met eerdergenoemde contactpersoon. Middelburg, 3 februari 2010 Ontwerp-besluit aanwijzing zwemwaterlocaties Gedeputeerde Staten maken bekend dat op 26 januari 2010 een ontwerp besluit is vastgesteld tot (jaarlijkse) aanwijzing van zwemwaterlocaties als bedoeld in de Europese Zwemwater richtlijn. In afwijking van de lijst met zwemwa terlocaties in voorgaande jaren zijn de locaties Bath-badstrand en Kreekrak- sluis Bufferbekken niet meer als zwemwater aangewezen. Voor aange wezen zwemwaterlocaties gelden o.a. regels waarmee de waterbeheerder en de provincie rekening moeten houden op het gebied van onderzoek naar de waterkwaliteit en de veiligheid voor gebruikers. Inspraak Het ontwerp-aanwijzingsbesluit en de nota van toelichting van gedeputeerde staten liggen van 3 februari tot en met 17 maart 2010 (zes weken) ter inzage op het kantoor van de Directie Ruimte, Milieu en Water van de provincie Zeeland, Het Groene Woud 1 te Mid delburg (tel. 0118-631700). Inzage is mogelijk op werkdagen van 9 - 17 uur en desgevraagd buiten kan tooruren. Voor het maken van een afspraak voor het inzien buiten kan tooruren, een mondelinge toelichting of kopieën van de stukken kunt u zich wenden tot de heer M. Bil, tel. 0118- 631775. Tot uiterlijk 18 maart 2010 kunnen schriftelijke zienswijzen worden inge diend t.a.v. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 165, 6330 AD Mid delburg. Indien de wens bestaat een zienswijze mondeling in te dienen, kunt u daarvoor telefonisch een Ontwerpvergunning Havenontvangstinstallatie roompotsluis te Neeltje Jans Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aanvraag ontvangen om intrekking van een vergunning Wet milieubeheer van Havenontvangst- installatie Roompotsluis. locatie Faelweg 1 te Neeltje Jans, voor het intrekken van de huidige vergunning Wet milieubeheer vanwege stopzetting inzamelen klein gevaarlijk afval op voornoemde locatie. Gedeputeerde Staten willen de ver gunning intrekken met voorschriften ter bescherming van het milieu. De ontwerp-vergunning ligt van 4 februari 2010 tot en met 17 maart 2010 ter inzage: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en; - in het gemeentehuis van Veere, Traverse 1 te Domburg, op werkda gen van 9.00-12.00 en 14.00-16.00 uur en op donderdagavond van 17.30 - 19.00 uur. Een ieder kan tot en met 18 maart 2010, bij voorkeur schriftelijk, ziens wijzen over de ontwerp-vergunning indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water, postbus 165, 433Ó AD Middel burg. Hierbij kan worden verzocht per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Enkel belanghebbenden die zienswij zen hebben ingediend of belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp- vergunning en de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp- vergunning kunnen 'later beroep instellen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot D.H.B. Voorwerk, (tel. 0118-631147). Ontwerpvergunning bemaling voor inspectie gasleiding Gasdam Emmadorp Gedeputeerde Staten van Zeeland wil len de door N.V. Nederlandse Gasunie te Groningen aangevraagde vergun ning Grondwaterwet voor het (tijdelijk) onttrekken van grondwater ten behoe ve van het inspecteren van de gaslei ding in de Gasdam nabij Emmadorp verlenen met voorschriften ter bescherming van de bij het Grond- waterbeheer betrokken belangen. De ontwerpvergunning ligt van 4 februari tot en met 17 maart 2010 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 en desgevraagd buiten kantooruren en in het stadskantoor van de gemeente Hulst, team Milieu, Grote Markt 21 te Hulst, op werkdagen van 9-12 en na telefonische afspraak van 13-16 uur. Na 17 maart 2010 tot einde beroeps termijn liggen de stukken ter inzage op genoemde plaatsen en tijden. Tot en met 17 maart 2010 kan een ieder schriftelijk of mondeling ziens wijzen over de ontwerpvergunning naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middelburg. De aanvrager van de vergunning zal zo nodig in de gelegen heid gesteld worden te reageren op de naar voren gebrachte zienswijzen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. J. Lere, (tel. 0118- 631189). Besluit accepteren melding van Sturm en Dekker B.V. te Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accepteren van de melding Wet milieubeheer van Sturm en Dekker B.V. te Middelburg. De melding heeft betrekking op het realiseren van een opslagloods. Het besluit en de melding kunnen worden ingezien tot en met 4 maart 2010 bij: - de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren en; - de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en hand having, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.00-15.30 uur en (na telefoni sche afspraak 0118-675000) op don derdagavond. Belanghebbenden kunnen tot en met 4 maart 2010 tegen dit besluit schrifte lijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kun nen om een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. de Smidt, tel. (0118) 631986. Rectificatie nr. 2 Bodemverontreiniging Walcherseweg 224 te Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een onderzoeksrapport ont vangen van Bosch Slabbers te Middel burg met betrekking tot de bodemver ontreiniging op de locatie Walcherse weg 224 te Middelburg. Gedeputeerde Staten zijn van plan vast te stellen dat 1. Er sprake is van een geval van ern stige verontreiniging. 2. sanering van de bodemverontreini ging niet spoedeisend is. De ontwerpbeschikking, met de daar op betrekking hebbende stukken, ligt van 21 januari 2010 tot en met 3 maart 2010 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 08.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en bij de gemeen te Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en handhaving, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.00- 15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-675000) op donderdagavond. Belanghebbenden kunnen in dezelfde periode schriftelijk of mondeling hun zienswijze naar aanleiding van de ont werpbeschikking naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 165, 4330 AD Middelburg, tel. 0118-631700. Alleen zij die zienswijzen naar voren hebben gebracht over de ontwerpbeschikking en belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat hij/zij geen ziens wijzen naar voren hebben gebracht, kunnen later beroep instellen tegen het definitieve besluit. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118-631924). Provincie Zeeland Is het kleinkunst of popmuziek? Die vraag kun stellen bij het Belgische Yev- gueni. Muzikaal interessante liedjes, waarbij je toch steeds het idee hebt dat het vooral om de teksten gaat. Klaas Delrue is wellicht geen briljante zanger, maar de liedjes die hij vertolkt zijn op z'n minst bijzonder. We Zijn Hier Nu Toch is ondertussen het derde album van Yevgueni. Als dat niet al zo was hebben de Vlamingen hun plaatsje in het muzieklandschap wel verdiend met soms duistere gedachten en steeds rijkere arrangementen. Sinds het debuut negen jaar geleden is er bij Midlake heel wat veran derd. Maar dat wil niet zeggen dat het er allemaal duidelijker op is ge worden. Had het aanvankelijk veel weg van Radiohead, inmiddels zijn al heel wat muzikale uitstapjes gemaakt. Dat geldt ook voor het nieuwe al bum Courage of Others. De luisteraar mag uiteindelijk zelf bepalen hoe het werkje bestempeld moet worden, een progressieve versie van folk muziek of wellicht barokke pop met Keltische invloeden. Kijk zelf maar. Matthijs van Nieuwkerk vergeleek hem in De Wereld Draait Door met Neil Young. Daar valt wat voor te zeggen. Tim Knol grijpt inderdaad terug op de rockmuziek uit de jaren '60. Al geeft hij er wel een heel eigen draai aan. Op het debuutalbum, dat simpelweg de naam Tim Knol draagt, zijn nummers verzameld die stuk voor stuk staan als een huis. Vernieuwend is de cd daar mee niet, maar doordat het kwalitatief allemaal dik in orde is valt er toch veel te genieten op dit album. Dankzij haar debuutalbum Put Your Records On mocht Corinne Bailey Rae in een keer tot de meest succesvollen in de soulwereld gerekend worden. Niet minder dan vier'miljoen werden er van verkocht. Nadat haar man, de saxofonist Jason Rae, in maart 2008 dood was aange troffen, heeft Corrine met het nieuwe album The Sea een nieuwe weg inge slagen. Voor haar waren de nummers die zij voor het album schreef be doeld om de ellende te verwerken; voor de luisteraar is het resultaat vooral een verzameling van heel mooie liedjes.

de Faam | 2010 | | pagina 51