waarnemend bedrijfsleider Nieuw gebouw R0C verder bij Xenos De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL (in opleiding) Voor een nieuw te openen vestiging in Vlissingen zoeken wij een: die op franchisebasis een eigen ijssalon/chocolaterie wil exploiteren Wij zoeken: een enthousiaste, ondernemende, commerciële, klant- en kwaliteit gerichte ondernemer met goede communicatieve vaardigheden. Natuurlijk heeft de juiste kandidaat financiële middelen om (een deel van) de investering van zijn bedrijf te kunnen financieren. L-Arcobaleno (regenboog) biedt de Een bewezen en succesvol franchiseconcept Degelijke opleiding en permanente begeleiding Prima opstartbegeleiding ners onder andere: Crisisbestendig. De winst loopt elk jaar weer omhoog Hulp bij verkrijging van financiering Een prima ondernemersinkomen En nog veel meer Heeft u interesse? U kunt contact opnemen met FDB (Franchise Development Benelux) BV, FDB Gerdina's Hof 5,4191 MX Geldermalsen, dhr. Jos Sanders (06-17453178/ franchise 0345-576622) E-mail:jossanders@fdb-online.nl Website: www.fdb-online.nl benelux Onze cliënt L-Arcobaleno ijs bonbons is sinds 1997 een goed uitgetest en succesvol gebleken franchiseformule van ijssalons chocolaterieën waar hoge kwaliteit en exclusief ambachtelijk ijs en bonbons in eigen beheer worden geproduceerd en ver kocht aan een breed publiek. De salons zijn, door een goed vestigingsplaatsbeleid, het hele jaar open en winstgevend. Lilil Woensdag 20 januari 2010 - Pagina 54 MF Xenos is een succesvolle Nederlandse onderneming met ruim 130 filialen in Nederland en 40 filialen in Duitsland. Onze presenta tiewijze en ons assortiment zijn beslist verrassend te noemen. Wij verkopen o.a. decoratieve woning- en cadeauartikelen, maar ook glaswerk, keramiek, tuinartikelen, kleinmeubelen en food. Het succes van onze formule is te danken aan het enthousiaste team medewerkers in onze winkels. Voor een van onze filialen in de regio Zeeland zoeken wij een collega voor de fulltime functie (36 uur per week) van Als waarnemend bedrijfsleider in opleiding word je in een "training on the job" geleerd hoe je op termijn medeverantwoordelijkheid voor de bedrijfsvoering van een Xenos-filiaal kunt dragen. Dat wil zeggen: motiveren/begeleiden van winkelpersoneel, zorgdragen voor personeelsplanning, bestellen van artike len, ontvangst en controle van artikelen, presenteren van artikelen, bewaken van het winkelbeeld, admi nistratie, etc. Samen met het verkoopteam weet je van aanpakken en breng je de landelijke Xenos- formule tot uitdrukking. In deze "training on the job" word je begeleid door een ervaren bedrijfsleider en een rayonleider. Wij bieden bij gebleken geschiktheid doorgroeimogelijkheden binnen onze organisatie. Wij vragen: een MBO werk- en denkniveau ervaring in food en/of fast- consumer goods is een pré een flexibele instelling organisatorisch vermogen goede communicatieve vaardigheden Wij bieden: een gevariëerde baan met een grote mate van verantwoordelijkheid goede primaire, en een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden Uitgebreide personeelskortingsregeling Herken je jezelf in bovenstaand profiel, stuur dan binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie, een sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: Xenos B.V., t.a.v. de heer A.L.M. van Engelen, P&O-functionaris, op onderstaand adres. Of reageer per E-mail: vacatures@xenos.nl Vermeld duidelijk naar welke functie je solli citeert en het filiaal van deze advertentie. Postbus 1038, 5140 CA te Waalwijk Kijk voor meer informatie op: www.xenos.nl DOOR KARIN 0CKÉ MIDDELBURG - Het ROC is deze maand verhuisd van de Ravesteijnweg naar ZEP Middelburg. "We hebben een fantastisch gebouw ge kregen," zegt directeur op leidingen cluster economie Jelle Marchand. "De vorige school was er een uit de vorige eeuw, schools met lange gangen en veel lokalen. Iedere docent zat in zijn eigen lokaal en gaf frontaal les aan de leerlingen. Wat we nu hebben is een school van de één en twin tigste eeuw. Het is open, ruim en met een beperkt aantal loka len. Het grootse deel van de in ventaris is helemaal nieuw, evenals de afdeling horeca en de bakkerij. We hebben het mooiste onderwijsgebouw van Zeeland!" Het ROC telt vijf ver diepingen. Ieder verdieping heeft een groep aanverwante leerlingen en een docenten team. "We geven integraal les, "voegt Ferenc Weisz, directeur opleidingen cluster horeca, toe risme en voeding toe. "De school is multifunctioneel, leer lingen werken in de verschillen de ruimten samen in groepjes, onder andere in het talencen trum of op de Spaanse trap. Pe dagogisch didactisch bieden we meer werkvormen aan. Leerlin gen krijgen bijvoorbeeld in een lokaal instructies van een do- .cent met behulp van een smart- board en gaan dan uiteen voor opdrachten in de verschillende leertufnén. We kunnen beter maatwerk leveren en werken ef ficiënter. De maatschappij is dynamisch en ook het bedrijfs leven vraagt flexibiliteit en wij leiden jonge beroepsbeoefe naars op." Naast al deze facili teiten is het gebouw ook duur zaam en voorziet door middel van zonnecollectoren in zijn ei gen energie. De vormgeving lag voor het grootste deel in han den van het personeel. De offi ciële opening is 8 maart. De week ervoor zijn er horecavak- wedstrijden in samenwerking met de topvakmensen uit heel Nederland. De leerlingen gaan voor de zilveren oestertrofee en de vakmensen voor de mossel trofee. Het nieuwe ROC is multifunctioneel, efficiënt en optimaal in gebruik. FOTO: KARIN 0CKÉ ondernemer FDB is een onafhankelijk werving en selectiebureau. FDB werft uitsluitend (kandidaat) ondernemers voor succesvolle en bewezen samenwerkingformules.

de Faam | 2010 | | pagina 70