Thermo Products met Fords Joosse op eenzame hoogte Winter in Zeeland... v^&UTO Audi A5 Sportback: sportiviteit en luxe IN BEDRIJF www.zeeuwsautojournaal.nl Thermo Products produceert alle soorten roestvast-stalen rookkanalen, vanaf de kleinste soorten voor particulieren tot de grootste industriële syste men. Om de producten van het bedrijf op Vrijburg door heel Nederland en België te vervoe ren, heeft Ford Joosse twee nieuwe Fords aan het bedrijf geleverd. De eerste weken van dit nieu we jaar sloeg de winter voluit toe. Weliswaar trokken de grootste sneeuwbuien net langs onze provincie heen en bleven de beloofde sneeuwdui- nen hangen achter onze ver trouwde zandduinen, maar dat het winter was hebben we ge weten. De testrit was wegens extreme winterse omstandigheden al een keer uitgesteld, maar nu moesten zowel vrouw als auto er toch aan geloven! Bepaald geen straf want de Audi A5 Sportback is een heerlijke auto die sportiviteit, luxe en comfort uitstekend weet te combineren. Woensdag 20 januari 2010 - Pagina 7 De slogan van Thermo Products is Onze schoorstenen staan op eenza me hoogte". Niet alleen letterlijk is dat zo, ook figuurlijk staan de pro ducten van Thermo Products in het hoogste segment. ,,en daar horen auto's uit dezelfde kwaliteitsklasse bij," aldus Jaap van Dalen, de direc teur en mede-eigenaar van het be drijf. Showroom Samen met zijn vrouw Cobi runt hij sinds 1999 het Thermo Products. Desgevraagd legt Jaap van dalen het nog eens precies uit: „We maken roestvast stalen rookgasafvoer, lucht toe- en afvoer, ventilatie en indus triële systemen. Uiteraard verkopen en installeren we desgewenst ook de bijpassende haarden, kachels, schouwen en rookgasafvoersyste men. Hiervoor hebben we een showroom in ons pand aan de Be- drijfsweg 14 op het Vlissingse be drijventerrein Vrijburgh." Internet Thermo Products gaat volledig mee met zijn tijd, en heeft daarom niet al leen een showroom op Vrijburgh, maar is ook op het wereldwijde web actief met een webwinkel. De site www.thermoproducts.nl geeft ieder een de vrijheid om op ieder moment van de dag vanuit heel de wereld een keuze te maken uit het aanbod. En om die klanten te bedienen zijn be trouwbare auto's natuurlijk een eer ste voorwaarde. „Onze klanten ko men tegenwoordig meer en meer vanuit heel Nederland en België," Dhr. Johan Joosse (rechts) overhandigt in het bijzijn van de directeur van Thermo Pro ducts, Jaap van dalen (links) de sleutels aan de medewerkers Niels Noordhoek en Tonny Poortvliet. schetst Jaap van Dalen de ontwikke-- lingen binnen het florerende bedrijf. Met zeventien jaar ervaring in de wereld van de schoorstenen startte ik in 1999 dit bedrijf met maar zes man personeel. We zijn nu 11 jaar verder en we zijn gegroeid tot een personeelsbestand van 21 man. En die hebben écht allemaal de handen vol!" Met deze mensen en met een zeer geavanceerd machinepark zorgt Thermo Products voor een hoog staand kwalitatief assortiment aan systemen, geproduceerd volgens de nieuwe Europese normen. Het be drijf heeft een enorme ervaring en knowhow in huis. Ford Joosse Het wagenpark van Thermo Pro ducts is nu uitgebreid met twee Fords. Sinds de oprichting van Ther mo Products heeft Jaap van dalen steeds zaken gedaan met Ford Joos se en daar nooit spijt van gehad, noch van het merk Ford, noch van de samenwerking met de enthou siaste en deskundige mensen van de Walcherse Ford-dealer, daarom was de keuze simpel: een Ford Connect en een groot uitgebouwde Ford Transit dragen nu het logo van het bedrijf. „De Connect wordt vooral ingezet voor het vervoer van klein materiaal en voor het opmeten van systemen bij onze klanten aan huis of in het bedrijf, de Transit is uiter aard meer berekend op het vervoer van groot materiaal, deze zullen we hoofdzakelijk inzetten voor het be voorraden van onze dealers in Ne derland en België, met het opbloeien van de webwinkel naast de reguliere verkoopkanalen is er werk voldoende voor deze twee aanwinsten." Hoe volledig uitgerust met de mo dernste veiligheidselectronica onze auto's ook zijn, er waren deze dagen toch momenten dat het verstandiger was om even niet op vier wielen de deur uit te gaan. Velen van ons hebben van de nood een deugd gemaakt en het vertrouw de stroeve rubber vervangen door de gladde ijzers. Wegrestaurants wer den vervangen door de koek en zo- pie en stukken slecht asfalt door af en toe een wak en een scheur in het ijs. Dit leidde tot fraaie combinaties, zo als op bijgaande foto. Deze volledig in AutoTeam-outfit ge stoken schaatser draaide bij de Goe- se Nansenbaan zijn rondjes op het ijs, onder het wakend oog van de showrooms van Car Village. dat het om een hele comfortabele luxe wagen gaat. Ook bij hogere snelheden rijdt de auto gewoon pri ma en vrijwel geruisloos. Daarna gaan we toch even over de binnen wegen van Zuid-Beveland een tocht je maken door het prachtige winter se landschap. Een ook hier blijft de auto uitstekend presteren. Elke Audi A5 Sportback is voorzien van 17 inch lichtmetalen velgen, au tomatische airconditioning en het Concert audiosysteem inclusief CD- speler en acht speakers. Ook een elektromechanische parkeerrem, zes airbags, mistlampen vóór, vier elek trisch bedienbare ramen en elek trisch bedienbare buitenspiegels (met verwarming!) zijn standaard. Daarnaast beschikt de A5 Sportback over een lange optielijst. Zo is het nieuwe model ondermeer leverbaar met adaptieve Xenon plus-verlich- ting, keyless entry en wielen in ma ten tot 20 inch. De Audi A5 Sportback is leverbaar vanaf 40.800 euro voor de 2.0 TFSI, de dieselmodellen beginnen bij 46.270 euro voor de 2.0 TDI. Voor meer informatie of een eventuele proefrit bent u van harte welkom bij Auto Poppe in Goes of kunt u kijken op www.autopoppe.nl. Door Marina Meijers Wc halen de auto 's ochtends op bij Auto Poppe in Goes, dé Audi-dealer voor heel Zeeland. De Audi A5 Sportback is een opvallende auto, vanbuiten de proporties van een klassieke coupé, vanbinnen het ruimtelijk gevoel van een Avant. De ze auto is duidelijk niet in een hokje te plaatsen. Van de lange motorkap tot aan de achter zijde is het design de blauwdruk van een tweedeurs bo lide. Het vlakke dak zweeft elegant boven de raam- stijlloze portieren en de sportieve schouderlijn accentueert de grote wielen. De korte voor- en achter overhang en de langere wielbasis versterken de dynamische looks. Anderzijds duiden de vier portieren op de praktische gebruiksmogelijk heden van het interieur van deze Au di. Daarin is ruim plaats voor vier in zittenden en zij kunnen in alle com fort grotere afstanden afleggen. Het interieur is extravert en sportief van design. Het driespaaks lederen sportstuur ligt aangenaam in de hand en ook alle andere doordachte details zijn overtuigend. De handge- schakelde zesversnellingsbak blinkt uit door de korte schakelwegen en draagt zo bij aan het rijplezier. Wij rijden deze ochtend in de 2.0 TDI. Methet oog op efficiency beschikt deze 2.0 TDI met handgeschakelde versnellingsbak over een start-/stop- systeem. Dit verlaagt het brandstof verbruik en vermindert de C02-uit- stoot door de motor van een stil staande auto uit te schakelen. Als je bijvoorbeeld voor een verkeerslicht stopt, gaat de motor uit als de ver snellingsbak in 'vrij' staat en het koppelingspedaal niet is ingetrapt. Wij rijden eerst een stuk over de snelweg en dan is goed te merken

de Faam | 2010 | | pagina 39