WOONOUTLET: Ei PROFITEER NU, Hsu stuk Wilt u al zolang uw interieur ver nieuwen. U heeft nu de kans om dat voor de laagste prijs te doen. WOON OUTLET dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Psychologie Angst en lol Politiewerk WWW.MAGAZIJN07.NL 5000 m2 M.LES UI CO0 CUMULUS PULLMAN Meubelen met enorm grote kortingen! isOV WOONOUTLET MAGAZIJN 07 heeft ruimte nodig!!! Paasdijkweg 17 Poe INFOLIJN: 0166-61 O/I WOONOUTLET MAGAZIJN 07 IS GEVESTIGD OP WOONBOULEVARD POORTVLIET De Faam Woensdag 13 januari 2010 - Pagina 41 Het album werd eigenlijk al twee jaar geleden opgeno men maar nu ligt deze ook in Nederland in de winkels. Sinds de opnames in 2008 is van Blind Melon nauwe lijks nog wat gehoord maar For My Friends klinkt daar niet minder prettig door. Nadat Travis Warren in 2006 de jaren eerder overleden zanger Shannon Hoon ver ving, is het album het eerste waarop de klanken van warren te horen zijn. Minder rauw dan het geluid van zijn voorganger maar niet minder prettig. Wellicht wat verfijnder dan de voorganger maar nog helemaal in de stijl van Laura Veirs. Net als op Saltbreakers komen op July Flame de vioolklanken van Eyvind Kang ruimschoots aan bod. Daarnaast is Jim James van My Mor ning Jacket op een aantal nummers te horen met een vocale bijdrage. Op de cd is ook een loflied te vinden, dat Laura Veirs schreef voor bassiste Carol Kaye. Zij was te horen op veel nummers uit de jaren '60, die later tijdloos zouden blijken, van Good Vibrations tot en River Deep, Mountain High. Dik achttien jaar is de band, die naar de vermaarde 'services van Bettie Sto ve werd vernoemd, alweer actief. De laatste jaren bleef het echter opvallend stil. Met Pharmacy of Love lijkt de band een heel nieuwe start te maken. Uit de nummers van het nieuwe album komt een ongekende energie en dyna miek naar voren. Nieuw maar toch ook vertrouwd met af en toe gierende gi taren en een stevig drumgeluid. En natuurlijk de kenmerkende vocalen van zangeres Carol van Dyk. Net als Stöve indertijd kreunde bij haar services, zwoegt Bettie Serveert er anno 2010 lustig op los. Bij een bespreking van Levens lang van Laura Lippman moet eerst iets rechtgezet worden. Natuurlijk is het verhaal opge bouwd rond een misdaad, maar daarmee is het nog geen literai re thriller, zoals op de omslag wordt aangegeven. Dat wil echter niet zeggen dat Levenslang een slecht boek is. Integendeel. Lippman bouwt de spanning in haar boek zorg vuldig en langzaam op. Maar het is meer het soort spanning dat past bij een psychologische roman dat de spanning van een thriller. Na een mislukte roman duikt schrijfster Cassandra Fallows opnieuw in haar eigen verleden omdat non-fictie haai- toch be ter lijkt te liggen. Haar nieuwe boek moet opgebouwd worden rond de vermeende misdaad van voormalig klasgenoot Cal liope Jenkins. Bij haai' speur werk rond de voormalige kring van middelbareschoolvriendin- nen komt echter veel meer vuile was naar buiten dan ze voor mogelijk had gehouden. Laura Lippman, Levenslang, Unieboek, 17,95. Het hebben van een depressie is geen lollige aangelegenheid. Geteisterd worden door ang sten is een hel. Depressies en angsten zijn een belangrijk on derdeel van Sarah Kuttners ro man en.het boek is toch leuk. Terwijl Kuttner haai- onderwerp wel degelijk serieus behandelt. De jonge Karo Herrman is haar mooie mediabaan kwijt en met haar relatie wil het ook niet meer. In de loop der jaren heeft zij zich aangeleerd om elke ge beurtenis met een grapje af te doen. Want anderen zouden het wel eens te moeilijk kunnen vinden. Op gegeven moment is het echter teveel. In Stuk wordt een zwaar onderwerp lichtvoe tig behandeld. Kuttner doet dat bovendien op een manier die aansluit bij het jachtige leven nu. Met bijvoorbeeld het begrip van Nelson, de hulp van haar moeder en de omgang met Da vid wordt het onderwerp be spreekbaar gemaakt. Zo wordt het nog maai' een bevestigd: de pressie en angsten kunnen ie dereen overvallen. Sarah Kuttner, Stuk, De Bezige Bij, 18,90. sarali Uuttrter reroar, i Sarah Kuttner, de nieuwe literaire sensatie uit Duitsland In tegenstelling tot veel andere schrijvers van politieromans geeft Ake Edwardson de lezer het idee dat het beroep van re chercheur toch vooral veel met noeste arbeid temaken heeft. Dat klinkt misschien saai maai bij Edwardsons is dat het aller minst. In Nog. niet dood krijgt hoofdinspecteur Erik Winter, naast alle spanningen in zijn privéleven en op het bureau, te maken met een reeks opvallen de schietincidenten. Vooral door de zijdelingse betrokken heid van de schrijver Jacob Ade- mar komt een verdwijning van dertig jaar eerder in beeld. Het wordt steeds duidelijker dat al les met elkaar te maken heeft. Met alkaar, maar bijvoorbeeld ook met de verledens van Ade- mar en Winter. Onderwereld en bovenwereld komen bij elkaar, waardoor Winter zelfs te rade moet bij zijn criminele ex-zwa- ger Benny Vennerhag. Naast het goed gecomponeerde verhaal, vallen vooral de ogen schijnlijk eenvoudige dialogen op. een genot om te lezen. Ake Edwardson, Nog niet dood, Bruna, 19,95. iTifl IT* IT MM m m/wmM m Y W/7 a Hol l. ubica'y novioforum ZEROte ((r> dc Splc&hel DE TOEKOMST EEN VISIE OP ZITTEN S C H U II E M A I.v.m. aanvoer van enorme partij woon- en slaapmeubelen uit faillisse ment van grote meubelfabrikanten in januari 2010. Sla nu uw slag en bespaar handenvol geld! Wekelijks nieuwe aanvoer van kwaliteitsmeubelen uit annuleringen, res tantpartijen, fabrieksshowrooms met collecties van 2009. Wij kopen al les op en laten u meegenieten van supervoordelig meubel- en woonple- zier. U vindt bij Magazijn 07 100e bankstelen in diverse combinaties, hoekers, 100e eetkamerstoelen, 100e tafels, zoals eettafels, salontafels, hoekta- fels, bijzettafeltjes, 100e kasten, zoals vitrinekasten, dichte kasten, buf fetkasten, broodkasten, schuifdeurkasten, winkelkasten, boekenkasten, dressoirs, tv-dressoirs, kleinmeubelen, zoals tv-kasten, stereokasten, ladekasten, kapstokken, lectuurbakken, computermeubels, tientallen fauteuils, zoals relaxfauteuils, handverstelbare fauteuils, elektrisch ver stelbare fauteuils, schilderijen, acryldoeken, verlichting, linnenkasten, slaapmeubelen, boxsprings, matrassen, bedbodems vlak en (elek- trisch)verstelbaar, allerlei soorten verlichting, gigantische partij woonac cessoires, zoals kandelaars, schalen, waxinelichthouder, gewei, partij karpetten, bed- en badtextiel, enorme partij laminaat en nog veel meer. Op zoek naar fraaie meubelen maar dan wel voor de laagst mogelijke piijÜ WOONOUTLET MAGAZIJN 07 verkoopt eerste keus woon- en slaapmeubelen, verlichting en woonaccessoires afkomstig uit faillissementspartijen, overtol lige- en fabrieksvoorraden, enz. enz. waaronder ook gerenommeerde merk- meubelen. Meubelen waar dus niets aan mankeert, maar waar u aanzienlijk minder vöor betaalt dan de normale winkelprijs! Bespaar dus handenvol geld en kom snel naar de WOONOUTLET in Poortvliet! Dinsdag t/m donderdag Open van 10.00-17.30 Vrijdag koopavond Open van 10.00-21.00 Zaterdag hele dag Open van 9.30-17.00 Sinds 2002 is Adam Green solo aan de slag. In die periode bracht hij een zestal albums uit. Het afgelopen jaar werkte Green aan zijn nieuwe al bum en nu ligt Minor Love in de winkel. Op de cd laat Green vooral zijn tedere kant horen. Met soms absurde, maar desalniettemin maatschap pijkritische teksten, zijn zijn liedjes prima mee te zingen. De productie was in handen van Noah Georgeson, muzikale hulp kreeg hij onder an dere van Rodrigo van Little Joy en zijn broer Joel. In 2008 waren ze er ineens, de heren van Vampire Weekend. Inmiddels zijn ze een graag geziene gast bij tal van festivals en 2010 beginnen ze goed met een nieuw (tweede) album. Het werd een zonnige plaat en dat kunnen we prima gebruiken in deze donkere tijd van het jaar. De muziek op de cd werd beïnvloed door Braziliaanse funk, Bollywood en the Beastie Boys. De band uit Brooklyn heeft een voorliefde voor Afrikaanse ritmes en brengt daardoor bijzonder dansbare en vrolijke popdeuntjes.

de Faam | 2010 | | pagina 41