Heren zingen songs recht uit 't hart r 17 compleet Aan u de keuze menu DANSEN V TM5BIRAS Iets te vieren? IM Inge M. zingt tijdens Ladies Night voor Pink Ribbon A. ^ATERDAG| FEBRUARI ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL zondag i7 januari jhe Amazing Stroopwafels Dinsdag 19 januari Woensdag 20 januari Expositie, galeries en Tentoonstellingen Hete rockabilly in Kortgene KORTE CURSUS STIJLDANSEN ZUMBA ZWV|gA Start maandagavond 25 januari Aanvang 20.00 uur SCHRIJF JE NU IN!!! www.dansschoolbras.nl Tel.: 0118 - 638 345 Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-ln €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in €21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 J Aan?angf\9.ÖCT uur Lange Noordstraat 14 - Middelburg Tel. 0118-650010 www.onassisrestaurant.nl All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu EEEjsaaznL De Faam Woensdag 13 januari 2010 - Pagina 39 De Klikoos Vrolijke zanggroep met humor, Atrium Ter Reede Vlissingen, 14.30 uur Mezzaluna Vlaamse polyfonie en Italiaanse dans 16e eeuw, Zeeuwse Con certzaal Middelburg, 15.30 uur Big Chief Sugar Bluesrock coverband, Café 't Schuttershof Middelburg, 17.00 uur Panta Rhei Vlissingen Wekelijks live muziek op het Strandpaviljoen, 17.00 uur Barrage Theatershow, Stadsschouw burg Middelburg, 20.00 uur Wintercircus Martin Hanson Theatercircus vanaf 4+, Stads schouwburg Middelburg, 13.00 en 16.00 uur Philharmonie 50+ Concert 50+ musici, Atrium Ter Reede Vlissingen, 14.30 uur De Vrouw in het Zwart Toneelthriller Arsenaal theater Vlissingen, 20.15 uur p Ploctones Met Anton Goudsmit, Café 't Schuttershof Middelburg, 21.30 uur Popeye Live Wekelijks livemuziek, Copycat en anderen, Café Popeye Vliss ingen, 23.00 uur Bibliotheek 't Spui Vlissingen Foto-expositie Bekijk 't, Rens Weststrate Theatercafé Het Arsenaal Vlissingen, Digital Art door foto graaf Cor Schuilwerve Bellamypark 48 Vlissingen Fotoexpositie en artwork Ma- rijn Kluijfhout De Schutterij Vlissingen Schilderijen Arie de Jager, tot en met eind februari De Willem3 Vlissingen Tentoonstelling Stormlicht, Li ke a Fake Eyelash I Lie, foto's Jos Deenen De Piek Vlissingen Is er Leven Na de Dood, Rob Meijer, schilderijen, tekeningen De Kabinetten van de Vleeshal Middelburg, Roma publicaties, kunst, installatie Mon Capitaine, Kinderdijk 56 Middelburg, Kunstenaarsinitia tief, elke zondag 13.00-17.00 uur De Drvkkery Middelburg Storyboardtekeningen, objec ten en schilderijen Rechtbank Middelburg Stilleven, cursisten Kunstedu catie Walcheren Zeeuws Museum Middelburg Kunst uit verre werelden, Hans Warren, tot en met 31 januari Padma Centrum Middelburg Schilderijen Annemiek van der Zouwen World of Silk Meliskerke Glas, schilderijen, keramiek, textiel, beelden en sierraden GOES - The Amazing Stroop wafels staan vrijdag 15 januari met het theaterconcert Van ei gen deeg in Theater de Mythe in Goes. De groep werd bij de op richting in 1979 beschouwd als eendagsvlieg. Maar door de merkwaardige mengeling van serieuze liedjes en rauwe, vrolij ke straatmuziek zijn de heren nu zesduizend optredens ver der en staan in de Top 2000 Al ler Tijden met Oude Maasweg en Ik Ga Naar Frankrijk. Zanger en tekstschrijver Wim Kerkhof is nooit losgekomen van zijn ge schiedenisstudie. Veel num mers hebben dan ook een his torische achtergrond. Net als rondtrekkende muzikanten van vroeger geven ze liedjes over bijzondere gebeurtenissen door aan wie het horen wil. Ze ver- GOES - Twee scholieren van het Ostrea Lyceum uit Goes presenteren vrijdag 15 janu ari een Ladies Night in Podi um 't Beest in Goes. De op brengst van de avond gaat naar het goede doel Pink Ribbon. Het programma be vat allerlei activiteiten. Er is kleuradvies, manicure, voe treflextherapie, stijladvies, massage, advies op het ge bied van makeup en ook Pink Ribbon zelf is aanwezig om haar producten te verke pen. Het hoogtepunt van de ze avond is een modeshow en een optreden van Inge M. uit Kapelle. De zangeres stond voor kort nog wereld wijd bovenaan Seilaband, een website voor artiesten. Hiermee haalde ze 50.000 dollar op om een cd op te gaan nemen in een professio nele studio. Het genre waarin Inge schrijft is easy listening luisterliedjes, zoals ze haar muziek zelf omschrijft. Stich ting Pink Ribbon is een fondswervende organisatie, die aandacht vraagt voor borstkanker. Zij heeft als doel het aantal mensen dat borstkanker krijgt te vermin deren, vroege diagnose te bevorderen en de zorg voor patiënten en hun omgeving te bevorderen. Aanvang: 19.30 uur. KORTGENE - De Vlissingse band 2-Tones speelt zondagmiddag 17 januari in Café Graaf van Buren in Kortgene. Het kwartet brengt dampende rock 'n roll, westemswing, rockabilly en di verse andere stijlen. Roots music die ervoor zorgt dat niemand stil kan zitten onder het motto: "Stoelen aan de kant, want ge danst zal er worden." Aanvang: 16.00 uur. Entree gratis, foto: pr. NIEUW- EN SINT JOOSLAND - De Limburgse singer/songwri ters Arno Adams, BJ Baartmans en Bart Oostindie staan donder dag 14 januari in Theater De Wegwijzer in Nieuw en Sint Joosland. De drie heren brengen doorleefde, troostrijke liedjes van een heel persoonlijke signa tuur. Getekend door rake, oor spronkelijke teksten en karakte ristiek gitaarwerk. Invloeden uit blues, pop, folk en chanson vloeien samen in een repertoire waarbij drie vertolkers elkaar op het podium raken en uitdagen. Zowel Adams (zingend in een Limburgs dialect) als Baartmans (in het Nederlands) als Oostin die (in het Engels) hebben al dichten de werkelijkheid tot mooie verhalen. Met hun schijnbaar ongedwongen pre sentatie speelt de groep liedjes over de oerknal tot aan de Wa tersnoodramp van 1953 in Voor de Storm, over de Grote Leegte van het gebombardeerde Rot terdam tot aan het einde dér tij den in de Veerman bij de Kan delaar. De vaste kern bestaat uit Wim Kerkhof (piano, zang, con trabas en rasverteller), Rien de Bruin (akoestische gitaar, ac cordeon en zang) en Arie van der Graaf (elektrische gitaar). Extra theateringrediënten zijn Koos Pakvis (basgitaar en zang), Hans Greeve (drums) en Johan Jansen (pedal steel guitar). Aan vang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theater- verkoopzeeland.nl. spelenderwijs de afgelopen ja ren een gestaag groeiend pu bliek opgebouwd. "BJ Baart mans tovert knappe liedjes waarin hij zich zowel qua com posities als qua gitaarspel met gemak kan meten met zijn Ame rikaanse collega's" schrijft De Volkskrant. Oostindie won in 2005 de Alfa Award. "Prima mu zikaal verhaal in alle opzich ten" "mooie gevoelige zuivere stem"... en "overtuigend ge bracht" aldus de jury. Velvetmu- sic schrijft over Arno: "Pure en oprechte songs zonder opsmuk die gaan voor de kortste weg naar het hart." Aanvang: 20.30 uur. Kaartverkoop: www.theater- dewegwijzer.nl. Iedere zondag van 12.00- 14.00 uur en van 18.00-20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10, Grieks Specialiteiten Restaurant Wij zijn 7 dagen geopend van J.6.30 tot 22.00 uur Iedere zaterdag van 19.00 - 23.00 uur. Zaal open vanaf 18.30 uur. soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2010 | | pagina 39