Walcherse Uitjes ZUMBA SABROSO Passie met Ruth Jacott Restaurant Cabaret en jazz in De Piek Walcheren Danst!! Tapasmenu Steengrillen dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Tapas Fingerfood Steengrillen Hotel-restaurant Belgische Loodsensociëteit Reserveer tijdig: 0118-501392 Café-restaurant De Struyskelder, Kaai 25-27, Veere Donderdag 14 januari Vrijdag 15 januari Zaterdag 16 januari Profiteer tot 27 januari van het Lezersmenu van De Faam bij Café-restaurant de Struyskelder in Veere Een 3-gangendiner (voor-, hoofd- en nagerecht voor 2 personen voor 50,- (incl. koffie) Restaurant Sabroso Start nieuwe lessen in januari 2010 li* Stijldansen jeugd-volwassenen Opfriscursussen StreetDance BreakDance ju. Streetkids op maandag woensdag en donderdag Open Huis zaterdag 16 januari van 20.30 tot 22.30 uur www.vaneijkeren.nl met diverse Workshops Zumba - StreetDance - BreakDance Woensdag 13 januari 2010 - Pagina 38 Januari actiemaand Op vertoon van deze advertentie... Iedere dag tussen 08.00 en 10.00 uur het 2e kopje koffie of thee gratis. Van maandagavond t/m donderdagavond een gratis fles Prosecco (per tafel) bij besteding van het Sociëteitenmenu 19,50 p.p. Deze acties zijn niet geldig voor groepen groter dan 8 personen of bestaande reserveringen. Heeft u ons verwarmd terras al bezocht? Het is hier heerlijk vertoeven met de winterzon. Meld u aan voor de nieuwsbrief op www.bsoos.nl om op de hoogte te blijven van alle ontwikkelingen. Hotel-Restaurant Belgische Loodsensociëteit Boulevard de Ruyter 4 - 4381 KA Vlissingen tel. 0118-413608 info@bsoos.nl www.bsoos.nl Amuse van soep van aardpeer met gefrituurde rivierkreeftjes Carpaccio van hert met gemarineerde bospaddenstoelen en gedroogde cranberry's Gebakken wildszwijnskotelet met uien-kastanjepuree en glühweinsaus (met garnituur) Speculaas-rijstenbavarois met gekaramelliseerde amandelen, appelbeignet en vanille-ijs Openingstijden: vrijdag t/m maandag en zaterdag en zondag vanaf 12.00 uur Van 14 tot en met 20 januari DOOR JOSIE KNEEPKENS Muziekcafé Grootschalige .jamsessie met complete backline, De Spot Middelburg, 19.30 uur Blof Theaterconcert, jubileumtour, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Roué Verveer Cabaretvoorstelling Mans Ge noeg, Arsenaaltheater Vlissin gen, 20.15 uur Beugelpop Unplopped Unplucked concert met Peter Kempe (Juke Joints), Café Groenlicht Vlissingen, 20.30 uur Singer/songwriters Arno Adams, BJ en Bart Oostin- die, folk, Theater De Wegwijzer Nieuw en Sint Joosland, 20.30 uur Black Mess Party Optredens van Deadcell en Sch- warzblut, Bar American Mid delburg, 21.00 uur Conlon Nancarrow Pianola miniconcert, Drvkkery Middelburg, 11.00 en 16.30 uur Jamsessie Cultureel Centrum de Paljas, Vlissingen, 19.30 uur Theatersport (improtheater) AparD versus ADHD, De Piek Vlissingen, 20.00 uur JW Roy en Band Theaterconcert, Arsenaal theater Vlissingen, 20.15 uur Muziek in de Brasserie Kleinkunst/lichte muziek, De Drvkkery Middelburg, 15.00 uur Ruth Jacott Theaterconcert Passie, Stads schouwburg Middelburg, 20.00 uur Julika Marijn Solovoorstelling Lady Di, Spie- geltheater Middelburg, 20.00 uur Piet Brakman Kleinkunst, Historische kerk Oost-Souburg, 20.00 uur Schouws Jeugdorkest Nieuwjaarsconcert, Hervormde Kerk Arnemuiden, 20.00 uur Femhill en Julie Murphy Keltische folk, Arsenaaltheater Vissingen, 20.15 uur Kasper van Kooten Driekwart cabaret, Theater De Wegwijzer, Nieuw en St.Joos- land, 20.30 uur Hot Tamale Blues, Cajun, Texmex en Zyde- co, Zoldertheater Razzmatazz Oost-Souburg, 21.00 uur 111 Productionz Cd release met MC 111 pro en DJ Optimus, De Spot Middelburg, 21.00 uur State of Monc Nu-jazzband, supportact The A D Project, De Piek Vlissingen, 21.00 uur Blue Steam Bluesy, jazzy countryrock, Café 2xBellen, Vlissingen, 22.00 uur (huisgemaakt) verschillende tapas zoals: tortilla, albondigas, polio, gambas, enz. Vanaf 2 personen 23,95 p.p. biefstuk, varkenshaas, kip, gamba's, enz. (incl. frietjes, salades en brood) Vanaf 2 personen €21,95 p.p. Geldig tot 1 februari Informeer ook eens naar onze 'Tapas Workshop' MIDDELBURG - Na diverse uit stapjes, onder andere met een glansrol in de musical Billie Ho liday waar ze een Johnny Kraaij- kamp Musical Award voor ont ving, is zangeres Ruth Jacott dit jaar terug in de theaters als zich zelf. Haar nieuwe soloprogram ma Passie is zaterdag 16 januari te zien in de Stadsschouwburg Middelburg. Haar Surinaamse afkomst heeft Ruth Jacott nooit verloochend. Maar zelden wa ren de invloeden zo merkbaar als in het Theaterconcert Passie waarin het publiek wordt mee genomen naar Zuid-Amerika, Suriname en Aruba. Onder be geleiding van een band zingt Ruth oude hits als Blijf bij Mij en Leun op Mij, maar voornamelijk nieuwe hits van de gelijknamige plaat Passie, dat in het teken staat van latin en tropische sfe ren. Aanvang: 20.00 uur. Kaart verkoop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl FOTO: NINE UFF. VLISSINGEN - Cultuurpodium De Piek in Vlissingen opent het nieuwe jaar vrijdag 15 januari om 20.00 uur met een Theater sportwedstrijd tussen thuis- groep AparD uit Middelburg en Vlissingen versus ADHD uit Den Haag. Sketches, komische dialogen en liedjes worden ter plekke bedacht en uitgevoerd. In opdracht van elkaar en het publiek. State of The Monc, de jonge in strumentale nujazzband is za terdag 16 januari samen met de talentvolle Zeeuwse act, The A&D Project te zien. Tijdens de opzwepende shows vol interac tie en solo's gaat State of the Monc; collectief op zoek naar nieuwe klanken, uitdaging en inspiratie. Geen conventionele vierkwarts swing, bop of impro- jazz maar muziek die met cre atief gebruik van elektronica nieuwe horizonten neerzet. Aanvang: 21.30 uur. FOTO: BAS L0SEK00T. ism Zeeland geen onbeken de meer. Zijn hi larische liedji als Dubbel Pech, De Echoput en Padden werden in menig Zeeuws theater legendarisch genoemd. Ook is Johan een veelgevraagde gast in het radioprogramma Spijkers met Koppen. mis schien wel dé verras sing van dit ca baretseizoen" (Telegraaf). "De liedjes zijn stuk voor stuk juweel tjes" (Trouw). Aanvang: 20.00 uur. Kaartver koop: 0113-551552 of www.po- diumreimerswaal.nl. FOTO: GOVERT DE ROOS. KRABBENDIJKE - Zanger en pianist Johan Hoogeboom staat zaterdag 16 januari met gitarist/zanger Bas Maréeen bassist Ludo van der Winkel in De Mei boom in Krabben- dijke. Jo han Hooge boom Sinds enkele jaren speelt hij succesvol samen met de jonge klein kunstenaar Bas Marée. Het nieu we liedjespro gramma Wil je mijn pleister zien7, ont ving dan ook lo vende re censies. "Het trio is Reserveren kunt u via 0118-430033 Walstraat 7-9 - Vlissingen www.tapas-sabroso.com

de Faam | 2010 | | pagina 38