Officiële Mededelingen verkeer en vervoer INFORMATIEAVOND dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Weight Loss Challenge Pelikaan Reizen De Faam Woensdag 13 januari 2010 - Pagina 35 Vervolg van pagina 34 VERTROKKEN NAAR ONBEKENDE BESTEMMING Uit onderzoek van de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer wonen op het adres waar zij volgens de gemeentelijke basisadministratie staan ingeschreven. Het college heeft op 26 november 2009, beslo ten de bijhouding van de persoons lijsten van deze persoon op te schorten. Dit betekent dat zij daar door formeel niet meer op dat adres staan ingeschreven. Het betreffen: Biggekerke; T. Wilts, geb. 09-10-1972, Dorps straat 23, 4373 AB M. Ortse, geb. 30-04-2001, Dorps straat 23, 4373 AB. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het colle ge van 14 januari t/m 26 februari 2010. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksba- lie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrij dag van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uit zondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden in gediend. Dat moet schriftelijk ge beuren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 we ken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van net besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burge meester of de gemeenteraad, Post bus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak op nieuw bekijken aan de hand van ae genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hier tegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector be stuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen, in de meeste gevallen moet iemand recht streeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlo pige voorziening gevraagd worden bii de Voorzieningenrecnter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 13 januari 2010 Burgemeester en wethouders van Veere Verplichting stil te houden, Arnespoorbrug in het Kanaal door de Oude Arne in de gemeente Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben besloten een verkeersmaatre gel te treffen bij de draaibrug Arne spoorbrug, gelegen in het Kanaal door de Oude Arne in de gemeente Middel burg. Dit verkeersbesluit wordt getrof fen ten behoeve van het kunnen blijven garanderen van de veiligheid en het vlotte verloop van het scheepvaartver keer. Hierdoor wordt de volgende verkeers maatregel getroffen: aanduiding verplichting vóór het bord stil te houden onder bepaalde omstandigheden: door plaatsing van het verkeersteken B.5 van bijlage 7 van het Binnenvaartpolitiereglement Het betreffende besluit ligt van 22 januari 2010 tot en met 4 maart 2010 ter inzage bij de direotie Economie Mobiliteit, Abdij 6, kamer D1.04 te Middelburg en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, het verkrijgen van een mondelinge toelichting en/of kopieën van de ter inzage gelegde stukken, kunt u contact opnemen met de heer J.A.A. Melaard, tel. 0118-631038. Tevens liggen de genoemde stukken ter inzage bij de gemeente Middel burg, Kanaalweg 3 te Middelburg. Belanghebbenden kunnen tot en met 4 maart 2010 schriftelijk bezwaar maken tegen dit besluit bij: Gedeputeerde Staten van Zeeland, t.a.v. de secretaris vari de commissie voor bezwaarschriften, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Wij wijzen u erop dat het bezwaar niet de werking van het besluit schorst. U kunt een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (artikel 8:81, lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht). U rich't het verzoek aan de voorzieningenrechter van de rechtbank, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor de behandeling van het verzoek is griffierecht verschul digd. Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 1 in het kader van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 vergunning hebben verleend aan Faunabeheereenheid Zeeland. Voor het uitvoeren van populatiebeheer van damherten ter plaatse van de Natura 2000-gebieden Kop van Schouwen en Manteling.van Walcheren. Ter inzage De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middel burg, werkdagen van 8-17 uur en des gevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot Mevrouw Pross (tel. 0118- .631988) of de heer Steijn (tel. 0118- 631795). Beroep Belanghebbenden die een zienswijze tegen het ontwerpbesluit hebben inge diend of die kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet kunnen worden ver weten dat zij geen zienswijzen hebben ingediend tegen het ontwerpbesluit, kunnen gedurende zes weken, ingaan de de dag na de dag waarop een exem plaar van het besluit ter inzage is gelegd, beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Alge mene wet bestuursrecht juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend, indien - gelet op de betrok ken belangen - onverwijlde spoed dit vereist. Provincie Zeeland ONTDEK.. Dc ïelc vwc/c/c/i va/i CyuHr-e Z\uslw(/7/ PtühuH f Challenge winnaars kunnen prijzen verdienen met afslanken! Waneer starten we? Ie week van januari in: Kapelle 's Heer-Hendrikskinderen Middelburg Voor info en/of aanmelding: www.verliesomtewinnen.nl code: atlantinge 06-25588063 BIJ GLOBE REISBURO PELIKAAN REIZEN! Wij houden u graag op de hoogte van bijzondere bestemmingen, nieuwe hotspots en speciale reizen. Kom vrijblijvend naar deze informatieavond en laat u verrassen door de verschillende bestemmingen en reismogelijkheden! DE WERELD VAN CRUISEN Cruisen algemeen begeleide cruises Datum: 10 februari 2010 Plaats: Amadore Grand Café Raymondo,Vlissingen Geïnteresseerd? Meldt u zich dan nu aan via: T. 0168-329 634 E. informatieavonden@pelikaanreizen.nl I. www.pelikaanreizen.nl/informatieavonden €5 Globe Reisburo Pelikaan Reizen Middelburg Lange Geere 24 4331 LX Middelburg T. 0118 - 639 839 Vlissingen Coosje Buskenstraat 150 4381 LJ Vlissingen T. 0118 - 419 710 Uw gewichtsverlies kan geld waard zijn! Vindt u het leuk om samen met anderen de strijd tegen de kilo's definitief te winnen? Doe dan mee met de: Weight Loss Challenge Wat heb je te verliezen? Hier kunt u het klimaat helpen. Greenpeace beweegt. Steun ons en beweeg mee. Vestigingen in: Middelburg Prinsenbeek Terheijden Teteringen Vlissingen Zevenbergen

de Faam | 2010 | | pagina 35