A Parkeren in openbare vakken Uitnodiging Nieuwjaarsreceptie Win een Giro-jersey op de nieuwjaarsreceptie Giroquiz ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 5c- Wie is de laatste Nederlandse renner die een etappe in de Giro d'ltalia won? Antwoord: In 2002 reed de Giro d'Italia ook door Nederland. In welke stad is er toen gestart? Antwoord: Hoeveel kilometer van de Giro d'ltalia 2010 wordt op Zeeuwse bodem verreden? Antwoord: Naam: Straat: Postcode en woonplaats: Lever deze bon in op 9 januari tijdens de nieuwjaarsreceptie van de gemeente in het stadhuis Gemeente Middelburg krijgt steeds meer klachten binnen ove( het parke ren in de openbare ruimte. Een veelgehoord probleem is dat openbare parkeervakken door bewoners worden geclaimd als privéparkeervakken. Dit leidt tot onenigheid wanneer iemand anders met zijn voertuig van dat parkeervak gebruik maakt. De Gemeente Middelburg benadrukt dat open bare parkeervakken voor iedereen toegankelijk zijn en rekent op uw mede werking. Daarnaast wordt er in alle wijken en dorpen veelvuldig met auto's op het trottoir geparkeerd. Parkeren op het trottoir is uiteraard verboden. Het be zorgt mensen met een rollator, scootmobiel of kinderwagen problemen, doordat zij niet meer kunnen passeren. Wat eveneens vaak gebeurt, is dat men langs gele onderbroken strepen (parkeerverbod), gele doorgetrokken strepen (stopverbod) of binnen 5 meter afstand vanaf een kruispunt parkeert. Parkeerverboden en stop verboden kunnen overigens ook met bebording zijn aangegeven. Par keren op alle genoemde locaties is niet toegestaan. Parkeer uw auto dus op de daarvoor toegestane plaatsen. Daarmee doet u de overige wegge bruikers een groot plezier. Nina Joosse is via het verkeersproject 'Op voeten en fietsen naar school' de winnaar van een nieuwe fiets. Zij mocht de fiets samen met haar ouders, het hoofd van de school Lizo Koppejan en wethouder Huub van Klinken ophalen in rijwielzaak Piet Voskamp. "Op voeten en fietsen naar school" is een project van Veilig Verkeer Nederland dat ieder jaar in september wordt herhaald. De bedoeling is ouders en kinderen te stimuleren zo veel mogelijk op de fiets of lopend naar school te komen. Dit jaar was de actiedag op donderdag 17 sep tember. Alle kinderen van basisschool Acaciahof, die op die dag op de fiets of lopend naar school kwamen, kregen een ballon met adreskaar tje. De ballon van het kind die het verst zou komen, zou een fiets win nen, beschikbaar gesteld door rijwielhandel Piet Voskamp. Helaas waren er na twee maanden nog geen retourkaartjes van de bal lonnen binnengekomen bij de gemeente Middelburg. Die zijn waar schijnlijk allemaal door de oostenwind in zee terecht gekomen. Pech! Toch wilde Ary Joosse van rijwielhandel Piet Voskamp een fiets schen ken omdat hij het verkeersproject wil helpen promoten. Besloten is de fiets te verloten onder alle kinderen van basisschool Acaciahof, die op de fiets of lopend naar school kwamen. Foto: Jan Koole Namens het gemeentebestuur van Middelburg nodig ik u van harte uit om op zaterdag 9 januari naar onze nieuw jaarsreceptie te komen. In een historische omgeving willen wij u de beste wensen voor het nieuwe jaar over brengen. De receptie is van 15.30 uur tot 18.00 uur in de Burgerzaal van het stadhuis aan de Markt. Met vriendelijke groeten Koos Schouwenaar Burgemeester van Middelburg Programma 15.30 uur: Aanvang receptie 15.35 uur: Gratis rondleiding door het stadhuis 16.15 uur: Toespraak burgemeester Koos Schouwenaar Met overhandiging van het nieuwe Middelburg Magazine en de Middelburg postzegel 16.40 uur: Gratis rondleiding door het stadhuis 17.00 uur: Gedicht van Stadsdichter Joop Buma 17.15 uur: Gratis rondleiding door het stadhuis 18.00 uur: Einde receptie Tijdens de receptie kunt u korte presentaties bijwonen van de bijzondere evenementen die in 2010 in Middelburg plaatsvinden: Koninginnedag, Giro d'ltalia en Het Vergeten Bombardement. Op maandag 10 mei finisht de Giro-etappe Amsterdam-Middelburg op de Dam in Middelburg. En u kunt uw helden toejuichen in een echte Giro-jersey! Vul onderstaande bon in, lever hem in op zater dag 9 januari tijdens de nieuwjaarsreceptie van de gemeente en maak kans op dit bijzondere shirt. school een nieuwe fiets. r.n'MiNNmi De Faam Woensdag 30 december 2009 - Pagina 9 Deze informatiepagina van de Gemeente Middelburg wordt samengesteld door Communicatie. Reacties zijn welkom! Per e-mail naar info@middelburg.nl of per telefoon op (0118) 67 50 00. Voor informatie, folders en inzage van stukken kuntu terecht in het stadskantoor aan de Kanaalweg 3. Meer info: www.middelburg.nl Maximaal Text: vanaf pagina 830

de Faam | 2009 | | pagina 9