Spaan ABBq2 uerkoopaduiseurs 3 8 7 4 2 9 7 3 9 8 1 2 2 6 8 6 4 1 9 5 3 5 8 1 8 5 7 IMBIW 4 Flitspuit tegen Malaria m/u De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Slaapexpert bij Beter Bed word je natuurlijk niet zomaar... parttime en oproepkrachten wu/w.u/erkenbijbeterbed.nl Woensdag 30 december 2009 - Pagina 38 Als ik wakker word, wil ik niks behalve wakker worden. Het is een langzaam proces waarbij ik weinig kan hebben. Ik zet de tele visie aan op België. Men zendt beelden uit met het effect van een middelzwaar verdo vend middel. Langzaam glijdt een camera over de skipistes van Europa. Ais de lens in Oostenrijk zijn traject van links naar rechts heeft voltooid, ver schijnt er een skipiste in Slovenië. Het zijn ruime shots. Details zouden het wakker worden te abrupt kunnen beïnvloeden. Zo rustgevend zijn de beelden, dat ik soms gewoon weer in slaap val. Deze week zie ik geen skipistes. In België en Nederland zijn er beelden van plaatjes draaiende disc jockeys. Sofie vanuit Studio Brussel: "O, u hebt écht malaria gehad? Wat leuk. Bent u weer beter? Hoe veel geld heeft u opgehaald? Hoe interessant voor de luisteraars en de kijkers dat er van daag een malarialijder uit Burundi op be zoek is. Ik vind dat a heel mooi haar heeft. Dit alles op een toon die niets met Afrikaan se epidemieën maar alles met de slaapkamer te maken heeft. In het Nederlandse glazen huis zie ik naast Giel Beelen in een geruit jasje een gezette, universeel domme jongen de plaatjes aan kondigen. Het wakker worden gaat me nu veel te snel. Ik wind me op en dat kan op de vroege och tend de bedoeling niet zijn. "Malaria? Weet je hoe je malaria be strijdt, sufferd? Met DDT", roep ik tegen het wauwelende Avro-hoofd achter zijn niet voor niets kogelvrije ruit. Het is waar. In de Twee de Wereldoorlog en vlak daarna is de malaria uit Europa verdwenen dankzij de oude, vertrouwde flitspuit van vader. Toen verscheen er in Amerika een boek, Silent Spring waar in stond dat DDT slecht was voor de foto: peter elenbaas gezondheid. Een tijdje later volgde er een wereldwijd verbod. Het kost op dit mo ment een miljoen doden per jaar. In 2006 vroeg de WHO, de Wereld Gezondheid Organisatie, om een opheffing van de boycot op DDT. Het zou effectiever zijn dan het draaien van plaatjes achter glas. In die studio's schijnt het zo warm te worden, dat er al muggen zijn waargenomen. Reageren op de column van Henk Spaan? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan Integendeel: je bent dé vraagbaak voor onze klanten. Onze klanten verdienen het beste slaapadvies en dat kun jij ze geven. 3e weet hen te overtuigen van onze bekende kwaliteit, onze vergaande service en onze aan trekkelijke prijzen. Dus slapen moet echt je lust en je leven zijn, als je bij ons wilt komen werken! Voor ons filiaal in Middelburg zijn wij op zoek naar Beter Bed biedteen uitstekend salaris. Maar uiteindelijk bepaal je zelf u/at je verdient, u/ant door betere prestaties ontvang je interessante bonussen! Is slapen je lust en je leven? Solliciteer dan via onderstaande website. Kijk voor een uitgebreide beschrij ving van de functie, de arbeidsvoorwaarden en meer over Beter Bed op onze website. Acquisitie n o u deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Pil om te fitnessen AoVji "Mijn boek is het eerste boek dat op een luchtige en realisti sche manier praktijkervaring koppelt aan theoretische ach tergronden. De variatie van be knopte theoretische informa- 41 tie, praktische tips, een levens echt feuilleton, gedichten en foto's maken van dit boek een prettig, gebruiksvriendelijk ge heel", stelt Houtzager. Hij wil lezers prikkelen om enthou siast te blijven sporten in het fitnesscentrum. "Iedereen die aan fitness doet, kan vroeg of laat te maken krijgen met een motivatieprobleem. Hoewel het fitnesscentrum helpt om met plezier verantwoord te 'fit nessen is de klant de enige per soon die ervoor kan zorgen dat het leuk en zinvol blijft." Bij zonder is het boek beslist. Na uitleg van Walter wat fitness feuilleton Inge's fitness. Inge precies is en wat de voordelen ziet niet zoveel in gezond be- ervan zijn. Hij benoemt zelfs de wegen. Als ze op een dag toch verschillende types klanten die gaat kijken besluit zij lid te wor- fitnessen. De teksten worden den en wordt zelfs redelijk fa- afgewisseld met kunstzinnige natiek. Houtzager heeft het foto's van Walter zelf en het Sportadviesbureau PT Zeeland in Oost-Souburg. Hij heeft daarvoor de haagse Academie voor Lichamelijke Opvoeding afgerond. Ik blijf fitnessen kost 12,50 euro en is te koop via de website www.ptzeeland.com. DOOR ELLEN DE VRIEND OOST-SOUBURG - Waar dieetboe- ken tips geven om goed en ge zond te eten, is hier nu een boek dat bol staat van de tips om goed en gezond om te gaan met fitness activiteiten. Walter Houtzager uit Oost- Souburg schreef deze originele motivatiepil.

de Faam | 2009 | | pagina 54