Kerstkomedie over gestolen kerstboom Garage aan de Westwal in Goes is nu open SUM VENTJE weet de spanning te leider r A. Y Eendracht maakt pracht Iets te vieren? Ouwejaersmirreg met muziek in 't kerkje van Eilesdiek UITGAAN dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-in 19,50 p.p.* HEERLIJKE OUDEJAARSKNALLERS CHAMPAGNETAART 10,95 10 OLIEBOLLEN 7,95 APPELBEIGNETS 1,50 SNEEUWBALLEN, SLAGROOM, GELE ROOM 1,50 BORRELSAUCIJZEN 0,75 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in €21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 J ick en Simon Woensdag 30 december 2009 - Pagina 37 dendaagse toppers. Ze spelen van 21.30 tot 0.30 uur. Zondag 3 januari Openbare repetitie HZO Het Zeeuws Orkest speciaal voor kinderen, Zeeuwse Con certzaal Middelburg, 14.00 uur Dweilzondag Live muziek op het plein, Café De Dop, Vlissingen, 14.00 uur Groot Kerstcircus Zeeland Door Circus Althoff, Vlissingen 14.00 uur V Musical Anni^ Muziektheatergez.elschap GOV, Stadsschouwburg MiSÜelburg" 14.30 uur Ons Genoegen Koninklijke 'harmonie, jeugd# en senio'rentftjcest, Ter^ïjjjede^ Vlissingen, 14.3b uur Scrooge Marley Theatergroep Duinart, Spiegel- theater Middelburg, 15.00 uur De Gestolen Kerstboom Kerstproductie, De Zeeuwse Komedie, Vestzak99 Vlissingen,. 16.00 uur No Idea Nieuwjaarsreceptie met live muziek, Strandpaviljoen Panta Rhei, 17.00 uur Woensdag 6 januari CopyCat Coverband, Café Popeye Vliss ingen, 23.00 uur Expositie, galerie en tentoonstellingen Theatercafé Het Arsenaal Vlissingen, Digital Art door foto graaf Cor Schuilwerve Padma Middelburg Schilderijen Annemieke van der Zouwen, innerlijke beleving Bellamypark 48 Vlissingen 'Feestelijke opening, 2 januari, 10.00 uur, foto's Marijn Kluijf- hout De Schutterij Vlissingen Schilderijen Arie de Jager, tot en met eind februari De Willem3 Vlissingen Tentoonstelling Stormlicht, in ternationale werken Mon Capitaine, Kinderdijk 56 Middelburg, Kunstenaarsinitia tief exposeert wekelijks, zondag 13.00-17.00 uur De Drvkkery Middelburg Storyboardtekeningen, objec ten en schilderijen Zeeuws Museum Middelburg Kunst uit verre werelden, tot en met 31 januari De Vleeshal Middelburg Expositie van de Zeeuwse Kunstkring, tot en met 3 januari World of Silk Meliskerke Glas, schilderijen, keramiek, textiel, beelden en sierraden Marie Tak van Poortvliet Dom burg Expositie 14 Zeeuwse beelden de kunstenaars, 31 december GOES - Het Historisch Museum de Bevelanden in Goes is met ingang van 3 januari 2010 ook op zondagmiddag open. Op za terdag 2 en zondag 3 januari is tevens de laatste mogelijkheid om de expositie Eén-dracht maakt pracht te bezoeken. De ze tentoonstelling is tot stand gekomen in het kader van het Jaar van de Tradities. Streek- drachten in beeldende kunst, goud en textiel worden met drie verschillende exposities onder de aandacht gebracht. In het Museumcafé zal de rol van streekdracht in beeldende kunst te zien zijn. Aan de hand van schilderijen uit uiteenlo pende periodes is te zien hoe men de mens in dracht ver beeldde. Een driedimensionale bijdrage wordt geleverd door modeontwerpster Susan Bakx-Plasmans uit Goes. Zij komt met twee op streekdracht geïnspireerde modeontwerpen die in het Museumcafé ten toongesteld worden. Tevens is er een schitterende tentoonstel ling van Zeeuwse pracht en praal. Het is lang geleden dat in Zeeland zoveel streeksieraden uit de hele provincie bij elkaar te zien zijn geweest. Verder is er een laat-18e eeuws kostuum, enkele midden- 19e eeuwse kos tuums van Noord-Beveland, wordt het verschil in de manier van kleden onder de aandacht gebracht en komt kinderkleding aan bod. Het museum is vanaf 2010 geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur en zaterdag en zon dagvan 12.00 tot 16.00 uur. ELLEWOUTSDIJK - In 't Kerk je van Eilesdiek staan woensdag 30 december tus sen 13.30 en 16.30 uur de deuren 's middags wijd open voor belangstellenden van de Ouwejaersmirreg. Tijdens een open middag in het te ken van oudjaar is er muziek van de groep West-Zuud- west, die onder leiding van Leunis de Jonge volksmuziek brengt. Verder is er deze middag een verkoping per opbod van antiek en curiosa, 't Kerkje heeft de afgelopen tijd veel spullen gekregen voor de verkoop, waaronder boerenpoppen, schilderijen, snuisterijen en nieuwe huis houdelijke apparatuur. Be halve de verkoping zijn er ook loterijrondes. Verder is er zoals gewoonlijk koffie en thee, maar ook oliebollen en zwirtjes. Kinderen zijn die middag zeker ook welkom. Voor hen is er een knutselta- fel. Voor het laatst is dan ook de tentoonstelling Ver borgen Bron met werken van Dorothèe de Wilde te bezich tigen. Zij schildert vanuit een filosofische instelling. Ze laat zich in haar doeken inspireren door de schep pingsverhalen en gedreven personen. Entree: gratis. Meer informatie: 0113 - 351317. VLISSINGEN - Dit jaar speelt de Zeeuwse Komedie De gestolen kerstboom van Lia Seleski in een regie van Jora Mohlmann in Vestzak99 in Vlissingen. Aan de rand van een mooi en groot bos staat een klein huisje. In dat huisje woont een gezin met kin deren. Vader was hier vroeger boswachter, toen de oude meneer Bitterbal nog leefde. De kinderen van het gelukkige ge zin speelden iedere dag met hun vriendjes tussen de hoge bomen. Helaas werd de oude meneer Bitterbal ziek en stierf. Zijn zoon is een totaal andere man. Hij vindt het maar verve lend, al die kinderen in het bos en vindt het helemaal niet no- GOES - Wethouder Diele- man heeft onlangs als eer ste zijn auto geparkeerd in de gloednieuwe parkeer garage aan de Westwal in Goes. De veelbesproken parkeervoorziening in de buurt van theater De My the en Albert Heijn is sindsdien open voor het publiek. De officiële opening van de par keergarage volgt in het voorjaar, wanneer de parkeergarage ge heel klaar is. Dan is de bouw van de appartementen en commer ciële ruimten overigens nog in volle gang. Die worden in het tweede kwartaal van 2010 opge leverd. Parkeergarage Westwal is met 512 plaatsen de grootste van Zeeland. Voor de gemeente was het erg belangrijk dat de parkeergarage nog voor de kerst open zou gaan. Voor de winkeliers en het winkelend publiek is het een zeer drukke periode. In het be gin zijn de vierde en vijfde ver dieping nog niet open. Tarieven Parkeren in de garage kost vijftig cent per 25 minuten. Daarmee is de parkeergarage niet duurder dan niet overdekte parkeerter reinen in de buurt. Het grote voordeel van de garage is dat je achteraf betaalt en de meter niet in de gaten hoeft te houden. De parkeergarage aan de Westwal is open van maandag tot en met zondag van 8.00 tot 22.00 uur. As je wilt voorkomen dat een onverwachte piek in het elektrische netwerk schade aan jouw apparatuur aan brengt, is een span ningsbeveiliger een goede aankoop. En als je van 'anders' houdt, is deze Electro- Man Surge Protector wellicht jouw ding. Plug zijn hoofd in het stopcontact en zijn hartlichtje laat zien of hij aan of uit staat. Meer weten? Kijk dan op ThinkGeek.com. dig dat een boswachter in zijn bos wandelt en dat hij daarvoor nog moet betalen ook. A met al wordt het er niet leuker op in het bos. Het stuk wordt opge voerd door Merel Geernaert, Derek Meijer, Marit van Reems, Tara Joosse, Julian Aertssen en Justin Verhoeff. Het stuk is nog te zien op woensdag 30 decem ber en zaterdag 2 januari om 13.00 en 16.00 uur en zondag 3 januari om 16.00 uur. Kaartver koop: aan de kassa vanaf één uur voor aanvang van de voor stelling of via reservering® zeeuwsekomedie.nl, onder ver melding van naam, telefoon nummer, aantal kaarten, datum en de tijd van de voorstelling. Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 WIJ WENSEN VEEN GEZOND EN GELUKKIG 2010 Het Gilde van de Betere Banketbakkers GOES - Nick en Simon staan zaterdag 16 januari in de Goese landhallen. Het Volendamse duo en hun negenkoppige band spelen naast de grote hits, veel nummers van hun nieuwe album Luister plus een aantal opvallende covers. Hun nieuwste schijf bereikte een dag voor het in de winkels lag, al de gouden status. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.zeelandhallen.ni. FOTO: WILUAM RUITEN.

de Faam | 2009 | | pagina 53