ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Kloetinger wil zes Website Dansmiddag voor vijftig plussers Lezing over Israël Ontwerpwedstrijd Sponsorgeld keer achter elkaar fietsend de Alpe d'Huez bedwingen ";lYfïT31!iHTn De Faam Woensdag 30 december 2009 - Pagina 33 Vervolg van pagina 32 BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Bellinkstraat 34: aanbrengen geluidsisolerende voorzieningen. - Bolwerk: plaatsen informatie bordjes. - Buitenruststraat 4: plaatsen rookcabine. - Geersesweg, volkstuincom plex: plaatsen kweekkasje. - Fagotweg 6: aanbrengen recla me. - Hammarsjköldlaan 13: uit breiden woning. - President Rooseveltlaan ong.: plaatsen geluidsschermen. - Speeltoren 25: plaatsen dakka pel. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden in gezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen ding): - Arnelaan 57: sloop buitenwan den, binnenwanden, dak en kozij nen (23-12). - Arnelaan 57: verbouwen/uit breiden kinderdagverblijf (23-1 2]. - Calandweg 38, Arnemui- den: sloop loods (23-12). - Calandweg 38, Arnemui- den: bouw hangar (23-12). - Korte Delft 6: aanbrengen van ladderhaken en veiligheidsogen (18-12). - Hammarskjöldlaan 13: uitbrei den woning (1 8-12). - Rouaansekaai 15: het aan brengen van achterzetbeglazing (18-12). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor- zieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inza ke de onderstaande ontwerpbeslui ten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar vo ren zijn gebracht voor het verlenen van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor: - Brakstraat 30: aanbrengen brandpreventieve maatregelen. - Lange Noordstraat 33: aan brengen informatiebord. - Langeviele 1: herstellen histori scheoouwmuur. - Molenwater 97: aanbrengen re clame. ONTWERP- MONUMENTENVERGUNNING Gedurende zes weken, van 31 de cember tot en met 10 februari 2010 ligt bij de vakbalie in het stadskan toor het ontwerp van een vergun ning op grond van de Monumenten wet 198ö ter inzage voor: - Hoogstraat 25-27/Hof van Sint Jan 21: verbouwen winkel met magazijn en kantoor tot wo ning met winkel. - Segeersstraat 29: ged. ver nieuwen en isoleren dak. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde pe riode is het noodzakelijk tijdig voor af een afspraak te maken op tele foonnummer (01181 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuurs recht naar voren hebben gebracht. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, LID 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1van de Wet ruim telijke ordening ontheffing te verle nen van: - het bestemmingsplan "Be schermd Stadsgezicht" ten behoeve van Dam ongenum merd: voor het plaatsen van een mindervalidentoilet. Het ontwerp-ontheffingsbesluit en de ontwerp-bouwvergunning met de relevante stukken liat met ingang van donderdag 31 december 2009 gedurende 6 weken (tot en met 10 februari 2010) ter inzage bij de vak balie in het Stadskantoor, Kanaal- weg 3. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoonnummer (01 18) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankeliik te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuurs recht naar voren hebben gebracht. VERLEENDE ONTHEFFING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het be stemmingsplan en bouwvergunning is verleend: - Seissingel 22: veranderep ber ging in slijterij. De bouwvergunning met ontheffing en alle relevante stukken liggen ge durende zes weken, van 31 decem ber tot en met 10 februari 2010, elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf 4 januari tot en met 11 febru ari 2010 een gemotiveerd beroep schrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de in diener, de dagtekening, omschrij ving van het besluit waartegen be roep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrech- ter oij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. VERZOEKEN OM (BINNEN- PLANSE) ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er aanvragen zijn ingekomen ten be hoeve van het uitoefenen van een schoonheidssalon in een kamer van de woningen Briljant 31 en Zacharias Jansenstraat 29. De verzoeken voldoen niet (geheel) aan de voorschriften van de ter plaatse vigerende bestemmings plannen "Dauwendaele" en "Nieuw Middelburg". Het college is voornemens om ont heffing te verlenen van de bestem mingsplannen met gebruikmaking van de van de daartoe in de bestem mingsplannen opgenomen mogelijk heid. In verbana hiermee ligt het ont werp van de ontheffingsbesluiten ge durende twee weken, van 31 de cember tot en met 1 3 januari 2010, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende deze peri ode kunnen belanghebbenden mon deling of schrifteli|k hun zienswijze omtrent genoemde ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoonnummer (0118) 67 52 88. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. door leon janssens GOES - Het aanbreken van een nieuw jaar gaat gepaard met het maken van goede voornemens. Bekende ge luiden als stoppen met ro ken, afvallen, minder eten, meer bewegen horen we vaak genoeg. Rob van Kleu nen (41) uit Kloetinge denkt daar anders over en heeft een heel ander voornemen. Zes keer de Tour de France- berg de Alpe d'Huez op fiet sen oftewel meedoen aan de Alpe d'HuZes op 3 juni 2010. Het wordt een hels karwei, dat is zeker. Maar Van Kleunen doet het voor een goed doel, KWF kankerbestrijding. Hij laat zich sponsoren. Elke euro die hij op haalt, gaat naar de kankerbe strijding. Uitzending "Het is inderdaad een mooi voornemen voor 2010 en ik ben sterk gemotiveerd. Ik zag in juli 2009 een uitzending van Studio Sport met Thomas Zijlma, die net als Lance Armstrong zaad balkanker heeft gehad. Hij pre senteerde bij Mart Smeets zijn boek 37 nietjes en dat heb ik ge kocht en gelezen. Ik werd gegre pen door het Alpe d'HuZes-vi- rus en dat heeft mij niet meer losgelaten." Van Kleunen wil in 2010 mee doen aan het evenement. "Mijn ouders heb ik verloren aan kan ker, mijn moeder zeventien jaar geleden en mijn vader ruim drie terug. Jill, een vriendin van ons uit Engeland hebben wij vorig jaar moeten missen. Na het overlijden van mijn vader aan slokdarmkanker, ben ik redelijk fanatiek met trimfietsen begon nen. Vorig jaar heb ik meege daan aan de Ride for the Roses in Goes." Alpe d'HuZes/KWF Fonds haalde dit jaar zes mil joen euro op. Met dit geld werd onderzoeks- en revalidatiepro- gramma A-Care gestart, met als doel een beter en sneller herstel van kankerpatiënten. Samen met zijn vrouw Andrea (35) is Rob van Kleunen in voorberei ding op de Alpe d'Huzes, want er moet veel geregeld worden. In het dagelijks leven is Rob kok bij Brasserie d'Anvers. Hij fietst sinds 2008 recreatief met zijn collega Wim de Regt uit De La chende Koe. Beide horecabe drijven sponsoren hem. Echte bergen is hij nog niet opgefietst, maar de mannen gaan trainen in Zuid-Limburg en de Arden nen. "Toch denk ik, ik weet het wel zekér, dat het 12,3 kilometer klimmen door 23 bochten heel andere koek is. Het is overigens geen wedstrijd, maar een pure prestatie. Ik ben blij als ik het haal." Rob van Kleunen heeft start nummer 34 bij Alpe d'HuZes 2010 en hij is te vinden en te volgen op www.opgevenis- geenoptie.nl, via de link 'deelnemers 2010'. Via deze website kan de Kloetinger tevens gespon sord worden. OOST-SOUBURG - Stichting Palladium houdt op woens dag 13 januari een dansmid dag voor vijftig plussers. Het is van 13.30 tot 16.30 uur in wijkcentrum De Zwaan in Oost-Souburg. Deelname kost 2,00 euro. MIDDELBURG - Henk Poot houdt op woensdag 13 janu ari een lezing over de huidige situatie van Israël in histo risch perspectief. Het begint om 19.30 uur in baptistenge meente De Fontein aan de Kruitmolenlaan 70 in Mid delburg. Toegang is gratis. Meer informatie via 0118- 551453. MIDDELBURG - Stichting DanZee houdt samen met Scoop een ontwerpwedstrijd in het kader van een nieuw dansseizoen vol dansactivi- teiten in 2010. Alle jonge cre- atievelingen worden uitge daagd mee te doen aan deze ontwerpwedstrijd, namelijk een ontwerp maken voor een kunstwerk om bij de in gang van theaters in Zeeland te hangen of te plaatsen zo dat voorbijgangers hierdoor geattendeerd worden op dansactiviteiten. Er kan zo wel individueel (tot vijfen twintigjaar) als in groepsver band meegedaan worden. De winnaar ontvangt zes en- treekaarten voor de voorstel ling Urban Spring op 9 mei in het Mobiel Danshuis in Middelburg. Meer informa tie www.scoopzld.nl. Individuele deelnemers aan Alpe d'HuZes moeten mini maal 2.500 euro bijdragen met de intentie om aan de 10.000 euro te komen. Geen 2,5 mille, geen startnummer. De deelnemers kunnen van af 5.00 uur beginnen, met de laatste start naar de top om 20.00 uur. De tijdnotering gaat middels een chip. Van Kleunen heeft een ver blijf gehuurd bovenop de Al pe d'Huez, want beneden in Le Bourg-d'Oisans was alles al vol. Andrea is zijn soig- neur. Alle kosten die Rob maakt, betaalt hij uit eigen zak. Het sponsorgeld blijft ongemoeid. Op 18 januari is er een sponsoravond voor genodigden in Brasserie d'Anvers en elke euro gaat naar het KWF. Rob van Kleunen op de Opril Beestenmarkt, een heilinkje in Goes. foto: leon janssens

de Faam | 2009 | | pagina 49